11.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 78 DVD Bu Ürünü Satın Al

11.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 78 DVD

Fiyat:320,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:315,00 TL(5 TL İndirimli)
Sipariş Bonusu:4 Bonus(40 Bonus Ücretsiz Kargo)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 300,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 338,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 78 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 145 Saat
Güncel Son Müfredat
11.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

11.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

Müfredata uygun olarak hazırlanan 11.Sınıf Eğitim Setleri Eğitim Yılı içerisindeki tüm dersleri kapsamaktadır. Matematik, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih, Coğrafya, Sosyoloji, Felsefe, Geometri ve İngilizce dersleri uzman öğretmenler tarafından konular in ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Üniteler ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır.

MEB Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

11.Sınıf Matematik Konu Anlatımı

11.Sınıf Matematik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye matematik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Matematik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile matematik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Matematik Görsel Eğitim Seti ile matematik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Matematik derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki matematik konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Matematik Soru Çözümleri:

Matematik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde matematik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de matematik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Geometri Konu Anlatımı

11.Sınıf Geometri Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Geometri özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Geometri konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile Geometri konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Geometri Görsel Eğitim Seti ile Geometri dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Geometri derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki Geometri konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Geometri Soru Çözümleri:

Geometri öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Geometri hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Geometri sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımı:

11.Sınıf Edebiyat Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Edebiyat özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Edebiyat konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Edebiyat konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Edebiyat Görsel Eğitim Seti ile Edebiyat dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Edebiyat derslerinize hem de LYS Sınavlarındaki Edebiyat konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Edebiyat Soru Çözümleri

Edebiyat öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Edebiyat hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Edebiyat sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Anlatımı:

11.Sınıf Dil ve Anlatım Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Dil ve Anlatım özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Dil ve Anlatım konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Dil ve Anlatım konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Dil ve Anlatım Görsel Eğitim Seti ile Dil ve Anlatım dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Dil ve Anlatım derslerinize hem de YGS Sınavlarındaki Türkçe konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Dil ve Anlatım Soru Çözümleri

Dil ve Anlatım öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Dil ve Anlatım hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Dil ve Anlatım sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Tarih Konu Anlatımı:

11.Sınıf Tarih Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Tarih özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Tarih konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Tarih konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Tarih Görsel Eğitim Seti ile Tarih dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Tarih derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Tarih konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Tarih Soru Çözümleri

Tarih öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Tarih hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Tarih sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Coğrafya Konu Anlatımı:

11.Sınıf Coğrafya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Coğrafya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Coğrafya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Coğrafya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Coğrafya Görsel Eğitim Seti ile Coğrafya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Coğrafya derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Coğrafya konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Coğrafya Soru Çözümleri

Coğrafya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Coğrafya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Coğrafya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Fizik Konu Anlatımı:

11.Sınıf Fizik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Fizik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Fizik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Fizik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Fizik Görsel Eğitim Seti ile Fizik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Fizik derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Fizik konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Fizik Soru Çözümleri

Fizik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Fizik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Fizik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Kimya Konu Anlatımı:

11.Sınıf Kimya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Kimya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Kimya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Kimya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Kimya Görsel Eğitim Seti ile Kimya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Kimya derslerinize hem de YGS -LYS Sınavlarındaki Kimya konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Kimya Soru Çözümleri

Kimya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Kimya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Kimya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımı:

11.Sınıf Biyoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Biyoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Biyoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Biyoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Biyoloji Görsel Eğitim Seti ile Biyoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 11.Sınıf Biyoloji derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Biyoloji konularına hazırlanmış olacaksınız.

11.Sınıf Biyoloji Soru Çözümleri

Biyoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Biyoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Biyoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Felsefe Konu Anlatımı:

11.Sınıf Felsefe Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Felsefe özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Felsefe konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Felsefe konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Felsefe Görsel Eğitim Seti ile Felsefe dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

11.Sınıf Felsefe Soru Çözümleri

Felsefe öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Felsefe hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Felsefe sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf Sosyoloji Konu Anlatımı:

11.Sınıf Sosyoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Sosyoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Sosyoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Sosyoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Sosyoloji Görsel Eğitim Seti ile Sosyoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

11.Sınıf Sosyoloji Soru Çözümleri

Sosyoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Sosyoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Sosyoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

11.Sınıf İngilizce Konu Anlatımı:

11.Sınıf İngilizce Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye İngilizce özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. İngilizce konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile İngilizce konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. İngilizce Görsel Eğitim Seti ile İngilizce dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

11.Sınıf İngilizce Soru Çözümleri

İngilizce öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde İngilizce hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de İngilizce sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
11.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti 6 10 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti 3 6 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti 6 11 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Sosyoloji Görüntülü Eğitim Seti 6 11 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Felsefe Görüntülü Eğitim Seti 9 16 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti 7 14 Saat 60,00 TL
11.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti 12 21 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti 6 10 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 6 10 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti 8 16 Saat 60,00 TL
11.Sınıf Geometri Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
TOPLAM 79 145 Saat 720,00 TL
320,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

11.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Batı Tesirindeki Türk Edebiyatına Giriş (Yenileşme Dönemi Türk Edebiyatı)
 • Batı Tesirindeki Türk Edebiyatına Giriş (Yenileşme Dönemi Türk Edebiyatı)
Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
 • Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
 • Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatının Oluşumu
 • Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatının Oluşumu
Tanzimat 1.Dönem
 • Tanzimat 1.Dönem
Tanzimat 2.Dönem (II.Kuşak)
 • Tanzimat 2.Dönem (II.Kuşak)
DVD-3
Öğretici Metinler
 • Öğretici Metinler
Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
 • Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 • Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
 • Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
Tanzimat Dönemi Edebiyatının Genel Özellikleri
 • Tanzimat Dönemi Edebiyatının Genel Özellikleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Servet-i Fünun Edebiyatı (Edebiyat-ı Cedide 1896-1901) ve Fecriati Topluluğu (1909-1912)
 • Servet-i Fünun Edebiyatı (Edebiyat-ı Cedide 1896-1901) ve Fecriati Topluluğu (1909-1912)
Servet-i Funun Edebiyatının Oluşumu (Edebiyatı Cedide)
 • Servet-i Funun Edebiyatının Oluşumu (Edebiyatı Cedide)
Öğretici Metinler (Gezi Yazısı, Anı, Edebi Eleştiri, Makale)
 • Öğretici Metinler (Gezi Yazısı, Anı, Edebi Eleştiri, Makale)
Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir - Mensur Şiir)
 • Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir - Mensur Şiir)
DVD-5
Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 • Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
Hikaye
 • Hikaye
Roman
 • Roman
Servet-i Fünun Edebiyatının Genel Özellikleri
 • Servet-i Fünun Edebiyatının Genel Özellikleri
Fecr-i Ati Topluluğu
 • Fecr-i Ati Topluluğu
Fecr-i Ati Şiiri
 • Fecr-i Ati Şiiri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-6
Milli Edebiyat Dönemi
 • Milli Edebiyat Dönemi
Milli Edebiyat Döneminin Oluşumu
 • Milli Edebiyat Döneminin Oluşumu
Öğretici Metinler (Makale, Fıkra, Sohbet, Deneme, Eleştiri, Tarih, Hatıra)
 • Öğretici Metinler (Makale, Fıkra, Sohbet, Deneme, Eleştiri, Tarih, Hatıra)
Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
 • Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
Milli Edebiyat Şiirinin Genel Özellikleri
 • Milli Edebiyat Şiirinin Genel Özellikleri
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
Hikaye
 • Hikaye
Roman
 • Roman
Milli Edebiyat Dönemi Anlatmaya Bağlı Edebi Eserlerin Özellikleri
 • Milli Edebiyat Dönemi Anlatmaya Bağlı Edebi Eserlerin Özellikleri
Milli Edebiyat Döneminin Genel Özellikleri
 • Milli Edebiyat Döneminin Genel Özellikleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

11.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Metinlerin Sınıflandırılması
 • Metinlerin Sınıflandırılması
Öğretici Metinler
 • Öğretici Metinler
Sanat Metinleri
 • Sanat Metinleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Öğretici Metinler
 • Öğretici Metinler
Mektup
 • Mektup
Günlük (Günce)
 • Günlük (Günce)
Anı (Hatıra)
 • Anı (Hatıra)
Anı (Hatıra)
 • Anı (Hatıra)
Otobiyografi
 • Otobiyografi
Gezi Yazısı (Seyahatname)
 • Gezi Yazısı (Seyahatname)
Sohbet (Söyleşi)
 • Sohbet (Söyleşi)
Haber Yazıları Ve Fıkra
 • Haber Yazıları Ve Fıkra
Deneme
 • Deneme
Makale
 • Makale
Tenkit (Eleştri)
 • Tenkit (Eleştri)
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Sözlü Anlatım Türleri
 • Sözlü Anlatım Türleri
Mülakat(Görüşme)
 • Mülakat(Görüşme)
Röportaj
 • Röportaj
Söylev(Nutuk)
 • Söylev(Nutuk)
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

11.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Bioçeşitlilik
 • Bioçeşitlilik
Biyom Bitki ve Hayvan Türlerinin Bölgesel Yaşam Alanı
 • Biyom Bitki ve Hayvan Türlerinin Bölgesel Yaşam Alanı
Canlıların Yeryüzüne Dağılımını Etkileyen Faktörler
 • Canlıların Yeryüzüne Dağılımını Etkileyen Faktörler
Ekosistemler
 • Ekosistemler
Döngüler Ve Etkileri
 • Döngüler Ve Etkileri
Bioçeşitlilik - Döngüler Soru Çözümleri
 • Bioçeşitlilik - Döngüler Soru Çözümleri
DVD-2
Nüfus Politikaları ve Şehirler
 • Nüfus Politikaları ve Şehirler
Üretim - Dağıtım - Tüketim
 • Üretim - Dağıtım - Tüketim
Doğal Kaynaklar Ve Ekonomi
 • Doğal Kaynaklar Ve Ekonomi
Şehirler Ve Nüfus Politikaları Soru Çözümleri
 • Şehirler Ve Nüfus Politikaları Soru Çözümleri
Doğal Kaynaklar ve Ekonomik Faaliyetler Soru Çözümleri
 • Doğal Kaynaklar ve Ekonomik Faaliyetler Soru Çözümleri
DVD-3
Medeniyet Merkezi Türkiye Arazi Kullanımı
 • Medeniyet Merkezi Türkiye Arazi Kullanımı
Türkiyede Arazi Kullanımı
 • Türkiyede Arazi Kullanımı
Tahıllar
 • Tahıllar
Sarımsak - Soğan
 • Sarımsak - Soğan
Şeker Pancarı
 • Şeker Pancarı
Çay
 • Çay
Haşhaş
 • Haşhaş
Keten ve Kenevir
 • Keten ve Kenevir
Yer Fıstığı
 • Yer Fıstığı
Fındık
 • Fındık
Sera Tarımı
 • Sera Tarımı
Türkiye'de Hayvancılık
 • Türkiye’de Hayvancılık
Balıkçılık
 • Balıkçılık
DVD-4
Türkiye'de Madencilik
 • Türkiye’de Madencilik
Türkiye'de Sanayi
 • Türkiye’de Sanayi
Cam Seramik
 • Cam Seramik
Türkiye'de Doğal Afetler
 • Türkiye’de Doğal Afetler
Türkiye'yi Tanıyalım Soru Çözümleri
 • Türkiye’yi Tanıyalım Soru Çözümleri
DVD-5
Küresel Ticaret
 • Küresel Ticaret
Kültür Ve Türk Kültürü
 • Kültür Ve Türk Kültürü
Turizm Ve Etkileri
 • Turizm Ve Etkileri
Japonya
 • Japonya
Hindistan
 • Hindistan
İngiltere (Birleşik Krallık)
 • İngiltere (Birleşik Krallık)
Hollanda
 • Hollanda
Küresel Ve Bölgesel Örgütler
 • Küresel Ve Bölgesel Örgütler
Siyasi Örgütler
 • Siyasi Örgütler
Birleşmiş Milletler (UN)
 • Birleşmiş Milletler (UN)
Nato
 • Nato
Varşova Paktı
 • Varşova Paktı
Dünya Bankası
 • Dünya Bankası
D8
 • D8
OECD
 • OECD
OPEC
 • OPEC
TEMA
 • TEMA
Avrupa Birliği
 • Avrupa Birliği
KEİB
 • KEİB
Ülkeler ve Örgütler Soru Çözümleri
 • Ülkeler ve Örgütler Soru Çözümleri
Ülkeler Arası Etkileşim Soru Çözümleri
 • Ülkeler Arası Etkileşim Soru Çözümleri
DVD-6
Doğal Kaynak Kullanımı Ve Değişimi
 • Doğal Kaynak Kullanımı Ve Değişimi
Doğal Kaynakların Küresel Etkileri
 • Doğal Kaynakların Küresel Etkileri
Atıklar ve Çevre Sorunları
 • Atıklar ve Çevre Sorunları
Doğal Kaynakların Küresel Etkileri Soru Çözümleri
 • Doğal Kaynakların Küresel Etkileri Soru Çözümleri

11.Sınıf Sosyoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Sosyolojiye Giriş
 • Sosyolojiye Giriş
Sosyolojiye Genel Bakış
 • Sosyolojiye Genel Bakış
Sosyolojinin Doğuşu
 • Sosyolojinin Doğuşu
Sosyolojinin Yöntemleri ve Türkiye'de Sosyoloji
 • Sosyolojinin Yöntemleri ve Türkiye’de Sosyoloji
Sosyolojiye vGiriş Soru Çözümleri
 • Sosyolojiye vGiriş Soru Çözümleri
DVD-2
Birey Ve Toplum
 • Birey Ve Toplum
Sosyalleşme Ve Unsurları
 • Sosyalleşme Ve Unsurları
Sosyalleşmenin Aşamaları ve Toplumsal İlişkiler
 • Sosyalleşmenin Aşamaları ve Toplumsal İlişkiler
Toplumsal Statü, Toplumsal Rol ve Saygınlık
 • Toplumsal Statü, Toplumsal Rol ve Saygınlık
Toplumsal Değer, Toplumsal Norm Ve Toplumsal Kontrol
 • Toplumsal Değer, Toplumsal Norm Ve Toplumsal Kontrol
Toplumsal Sapma, Hak ve Görevler, İmtiyaz ve Sorumluluklar
 • Toplumsal Sapma, Hak ve Görevler, İmtiyaz ve Sorumluluklar
Birey ve Toplum Soru Çözümleri
 • Birey ve Toplum Soru Çözümleri
DVD-3
Toplumsal Yapı
 • Toplumsal Yapı
Toplumsal Yapı ve Unsurları
 • Toplumsal Yapı ve Unsurları
Toplumsal Etkileşim Tipleri
 • Toplumsal Etkileşim Tipleri
Toplumsal Tabakalaşma Ve Türkiye'de Toplumsal Tabakalaşma
 • Toplumsal Tabakalaşma Ve Türkiye’de Toplumsal Tabakalaşma
Toplumsal Hareketlilik
 • Toplumsal Hareketlilik
Toplumsal Yapı Soru Çözümleri
 • Toplumsal Yapı Soru Çözümleri
DVD-4
Toplumsal Değişme Olgusu Ve Toplumsal Değişmeyi Etkileyen Faktörler
 • Toplumsal Değişme Olgusu Ve Toplumsal Değişmeyi Etkileyen Faktörler
Bilim, Teknoloji Ve Kitle İletişim Araçları
 • Bilim, Teknoloji Ve Kitle İletişim Araçları
Modernleşme Ve Küreselleşme
 • Modernleşme Ve Küreselleşme
Toplumsal Gelişme ve Öğeleri, Toplumsal Bütünleşme
 • Toplumsal Gelişme ve Öğeleri, Toplumsal Bütünleşme
Toplumsal Çözülme Ve Nedenleri
 • Toplumsal Çözülme Ve Nedenleri
Toplumsal Değişme Ve Gelişme Soru Çözümleri
 • Toplumsal Değişme Ve Gelişme Soru Çözümleri
DVD-5
Toplum Ve Kültür
 • Toplum Ve Kültür
Kültür Kavramının Tanımı
 • Kültür Kavramının Tanımı
Kültürün Öğeleri
 • Kültürün Öğeleri
Kültürün İşlevleri ve Toplumsal Bütünleşmeye Katkısı
 • Kültürün İşlevleri ve Toplumsal Bütünleşmeye Katkısı
Kültürel Süreçler
 • Kültürel Süreçler
Kültürel Tutumlar Ve Kültürlerarası Etkileşim
 • Kültürel Tutumlar Ve Kültürlerarası Etkileşim
Toplum Ve Kültür Soru Çözümleri
 • Toplum Ve Kültür Soru Çözümleri
DVD-6
Toplumsal Kurumlar
 • Toplumsal Kurumlar
Toplumsal Kurumların İşlevleri
 • Toplumsal Kurumların İşlevleri
Evlenme, Boşanma Ve Ailenin Sürekliliği
 • Evlenme, Boşanma Ve Ailenin Sürekliliği
Aile Modelleri
 • Aile Modelleri
Kadının Toplumdaki Yeri Ve Önemi
 • Kadının Toplumdaki Yeri Ve Önemi
Eğitim Ve Sosyal Hayat
 • Eğitim Ve Sosyal Hayat
Din Laiklik Ve Atatürk
 • Din Laiklik Ve Atatürk
Ekonomi Ve Sosyal Hayat
 • Ekonomi Ve Sosyal Hayat
Ekonominin Bileşenleri ve Ekonomik Sistemler
 • Ekonominin Bileşenleri ve Ekonomik Sistemler
Siyaset Kurumu ve Siyasetin Temel Kavramları
 • Siyaset Kurumu ve Siyasetin Temel Kavramları
Siyasal Yönetim Biçimleri ve Demokrasi
 • Siyasal Yönetim Biçimleri ve Demokrasi
Toplumsal Kurumlar Soru Çözümleri
 • Toplumsal Kurumlar Soru Çözümleri

11.Sınıf Felsefe Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Felsefeyle Tanışma
 • Felsefeyle Tanışma
Felsefenin Anlamı
 • Felsefenin Anlamı
Felsefenin Alanı
 • Felsefenin Alanı
Geçmişten Geleceğe Felsefenin İşlevi
 • Geçmişten Geleceğe Felsefenin İşlevi
Felsefe Hikmet İlişkisi
 • Felsefe Hikmet İlişkisi
Felsefi Düşüncenin Nitelikleri
 • Felsefi Düşüncenin Nitelikleri
Felsefede Tutarlılık
 • Felsefede Tutarlılık
Felsefe-Yaşam İlşkisi
 • Felsefe-Yaşam İlşkisi
Felsefe Dil İlişkisi
 • Felsefe Dil İlişkisi
Felsefeyle Tanışma Soru Çözümleri
 • Felsefeyle Tanışma Soru Çözümleri
DVD-2
Bilgi Felsefesi
 • Bilgi Felsefesi
Bilginin Oluşum Süreci
 • Bilginin Oluşum Süreci
Bilimsel Bilginin Özellikleri
 • Bilimsel Bilginin Özellikleri
Doğruluk Ve Gerçeklik İlişkisi
 • Doğruluk Ve Gerçeklik İlişkisi
Bilginin Doğruluk Ölçütleri
 • Bilginin Doğruluk Ölçütleri
Bilgi Felsefesi Ve Temel Problemleri
 • Bilgi Felsefesi Ve Temel Problemleri
Bilginin İmkanı
 • Bilginin İmkanı
Bilginin Mümkün Olmadığı Görüşü
 • Bilginin Mümkün Olmadığı Görüşü
Bilginin Mümkün Olduğu Görüşü
 • Bilginin Mümkün Olduğu Görüşü
Bilgi-Yaşam İlişkisi
 • Bilgi-Yaşam İlişkisi
Bilgi Felsefesi Soru Çözümleri
 • Bilgi Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-3
Varlık Felsefesi Nedir
 • Varlık Felsefesi Nedir
Felsefe Açısından Varlık
 • Felsefe Açısından Varlık
Varlığa İki Farklı Yaklaşım
 • Varlığa İki Farklı Yaklaşım
Metafizik-Ontoloji
 • Metafizik-Ontoloji
Varlık Üzerine Felsefi Sorular
 • Varlık Üzerine Felsefi Sorular
Varlığın Niceliği İle ilgili Görüşler
 • Varlığın Niceliği İle ilgili Görüşler
Varlığın Ne Olduğu (Niteliği) Problemi
 • Varlığın Ne Olduğu (Niteliği) Problemi
Çağdaş Varlık Felsefesi
 • Çağdaş Varlık Felsefesi
Yeni Ontoloji
 • Yeni Ontoloji
Pargmatizm (Faydacılık/Yararcılık)
 • Pargmatizm (Faydacılık/Yararcılık)
Egzistensiyalizm (Varoluşçuluk)
 • Egzistensiyalizm (Varoluşçuluk)
Bir Varlık Olarak İnsan
 • Bir Varlık Olarak İnsan
Varlık Felsefesi Soru Çözümleri
 • Varlık Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-4
Ahlak Felsefesi
 • Ahlak Felsefesi
Ahlak Felsefesi Nedir
 • Ahlak Felsefesi Nedir
Erdem - Yaşam İlişkisi
 • Erdem - Yaşam İlişkisi
Ne Kadar Özgürüz
 • Ne Kadar Özgürüz
Ahlaki Eylemin Amacı
 • Ahlaki Eylemin Amacı
Evrensel Ahlak Yasasının Varlığını Reddedenler
 • Evrensel Ahlak Yasasının Varlığını Reddedenler
Hedonizm
 • Hedonizm
Pagmatizm
 • Pagmatizm
Egoizm
 • Egoizm
Evrensel Ahlak Yasasını Kabul Edenler
 • Evrensel Ahlak Yasasını Kabul Edenler
Anadolu Bilgelerinde Ahlak
 • Anadolu Bilgelerinde Ahlak
Uygulamalı Etik Sorunları
 • Uygulamalı Etik Sorunları
Ahlak Felsefesi Soru Çözümleri
 • Ahlak Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-5
Estetik ve Sanat Felsefesi
 • Estetik ve Sanat Felsefesi
Sanat Ve Felsefe İlişkisi
 • Sanat Ve Felsefe İlişkisi
Sanat Felsefesinin Temel Kavramları
 • Sanat Felsefesinin Temel Kavramları
Sanatı Açıklayan Felsefi Görüşler
 • Sanatı Açıklayan Felsefi Görüşler
Taklit Olarak Sanat
 • Taklit Olarak Sanat
Yaratma Olarak Sanat
 • Yaratma Olarak Sanat
Oyun Olarak Sanat
 • Oyun Olarak Sanat
Güzellik - Hakikat - İyi - Hoş - Faydalı - Yüce İlişkisi
 • Güzellik - Hakikat - İyi - Hoş - Faydalı - Yüce İlişkisi
Güzelliğin Kaynağı Nedir
 • Güzelliğin Kaynağı Nedir
Güzellik Problemi
 • Güzellik Problemi
Sanat Eserinin Nitelikleri
 • Sanat Eserinin Nitelikleri
Güzelliğin Nitelikleri
 • Güzelliğin Nitelikleri
Sanat Eseri Ve Özellikleri
 • Sanat Eseri Ve Özellikleri
Sanata Etki Eden Unsurlar
 • Sanata Etki Eden Unsurlar
Ortak Estetik Yargılar
 • Ortak Estetik Yargılar
Ortak Estetik Yargıların Olduğunu Reddeden Görüş
 • Ortak Estetik Yargıların Olduğunu Reddeden Görüş
Ortak Estetik Yargıların Varolduğunu Savunan Görüş
 • Ortak Estetik Yargıların Varolduğunu Savunan Görüş
Sanat Felsefesi Soru Çözümleri
 • Sanat Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-6
Din Felsesi
 • Din Felsesi
Din Felsesi Nedir?
 • Din Felsesi Nedir?
Dine Felsefi Açıdan Bakış
 • Dine Felsefi Açıdan Bakış
Teoloji İle Din Felsefesinin Farkı
 • Teoloji İle Din Felsefesinin Farkı
Din Felsefesinin Temel Kavramları
 • Din Felsefesinin Temel Kavramları
Din Felsefesinin Temel Problemleri
 • Din Felsefesinin Temel Problemleri
Tanrı Varlığıyla İlgili Görüşler
 • Tanrı Varlığıyla İlgili Görüşler
Tanrının Varlığını Kabul Eden Görüşler
 • Tanrının Varlığını Kabul Eden Görüşler
Tanrının Varlığını Redden Görüş
 • Tanrının Varlığını Redden Görüş
Tanrının Varlığını Veya Yokluğunun Bilinemeyeceğini Savunan Görüş
 • Tanrının Varlığını Veya Yokluğunun Bilinemeyeceğini Savunan Görüş
Din Felsefesi Soru Çözümleri
 • Din Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-7
Siyaset Felsefesi
 • Siyaset Felsefesi
Siyaset Felsefesinin Konusu
 • Siyaset Felsefesinin Konusu
Siyaset Felsefesi Ve Temel Kavramları
 • Siyaset Felsefesi Ve Temel Kavramları
Siyaset Felsefesinin Temel Soruları
 • Siyaset Felsefesinin Temel Soruları
İktidarın Kaynağı ve Meşruyetin Ölçütü Nedir?
 • İktidarın Kaynağı ve Meşruyetin Ölçütü Nedir?
Egemenliğin Kullanılış Biçimleri Nelerdir?
 • Egemenliğin Kullanılış Biçimleri Nelerdir?
Bürokrasiden Vazgeçilebilirmi?
 • Bürokrasiden Vazgeçilebilirmi?
Sivil Toplumun Anlamı Nedir?
 • Sivil Toplumun Anlamı Nedir?
Bireyin Temel Hakları Nelerdir?
 • Bireyin Temel Hakları Nelerdir?
Devlet Nasıl Ortaya Çıkmıştır?
 • Devlet Nasıl Ortaya Çıkmıştır?
DVD-8
Devletin Doğal Bir Varlık Olduğunu Savunanlar
 • Devletin Doğal Bir Varlık Olduğunu Savunanlar
Devletin Yapay Bir Varlık Olduğunu Savunanlar
 • Devletin Yapay Bir Varlık Olduğunu Savunanlar
İdeal Düzen Arayışları
 • İdeal Düzen Arayışları
İdeal Düzenin Olabileceğini Reddedenler
 • İdeal Düzenin Olabileceğini Reddedenler
İdeal Düzenin Olabileceğini Kabul Edenler
 • İdeal Düzenin Olabileceğini Kabul Edenler
Ütopyalar
 • Ütopyalar
Birey - Devlet İlişkisi
 • Birey - Devlet İlişkisi
Siyaset Felsefesi Soru Çözümleri
 • Siyaset Felsefesi Soru Çözümleri
DVD-9
Bilim Felsefesi Nedir?
 • Bilim Felsefesi Nedir?
Felsefe - Bilim İlişkisi
 • Felsefe - Bilim İlişkisi
Bilim Ve Bilim Anlayışını Tarihsel Gelişimi
 • Bilim Ve Bilim Anlayışını Tarihsel Gelişimi
Bilime Farklı Yaklaşımlar
 • Bilime Farklı Yaklaşımlar
Ürün Olarak Bilim
 • Ürün Olarak Bilim
Etkinlik Olarak Bilim
 • Etkinlik Olarak Bilim
Bilimsel Yöntem
 • Bilimsel Yöntem
Bilimsel Bilginin Özellikleri
 • Bilimsel Bilginin Özellikleri
Bilimsel Yöntemin Özellikleri
 • Bilimsel Yöntemin Özellikleri
Bilim Ve Hayat
 • Bilim Ve Hayat
Bilimin Değeri ve Bilimsel Bilginin Hayata Etkisi
 • Bilimin Değeri ve Bilimsel Bilginin Hayata Etkisi
Bilim Felsefesi Soru Çözümleri
 • Bilim Felsefesi Soru Çözümleri

11.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Mustafa Kemal'in Hayatı
 • Mustafa Kemal’in Hayatı
Öğrenim Hayatı
 • Öğrenim Hayatı
Mustafa Kemal'in Askerlik Hayatı
 • Mustafa Kemal’in Askerlik Hayatı
1.Dünya Savaşında Mustafa Kemal
 • 1.Dünya Savaşında Mustafa Kemal
Çanakkale Savaşında
 • Çanakkale Savaşında
Kafkas Cephesi
 • Kafkas Cephesi
Suriye Cephesi
 • Suriye Cephesi
Mustafa Kemal'in Kişisel Özellikleri
 • Mustafa Kemal’in Kişisel Özellikleri
Mustafa Kemal'in Hayatı Soru Çözümleri
 • Mustafa Kemal’in Hayatı Soru Çözümleri
DVD-2
1.Dünya Savaşı
 • 1.Dünya Savaşı
1.Dünya Savaşın' da Osmanlı Devleti
 • 1.Dünya Savaşın’ da Osmanlı Devleti
1915 Ermeni Olayları
 • 1915 Ermeni Olayları
1.Dünya Savaşının Sonuçları
 • 1.Dünya Savaşının Sonuçları
Mondros Ateşkes Antlaşması
 • Mondros Ateşkes Antlaşması
Wilon İlkeleri
 • Wilon İlkeleri
Paris Barış Konferansı
 • Paris Barış Konferansı
İzmir'in İşgali
 • İzmir’in İşgali
Kuva-i Milliye Ve Cemiyetler
 • Kuva-i Milliye Ve Cemiyetler
Mustafa Kemal'in Samsun'a Çıkışı
 • Mustafa Kemal’in Samsun’a Çıkışı
Havza Genelgesi
 • Havza Genelgesi
DVD-3
Amasya Genelgesi
 • Amasya Genelgesi
Erzurum Kongresi
 • Erzurum Kongresi
Sivas Kongresi
 • Sivas Kongresi
Amasya Görüşmeleri (Mülakat)
 • Amasya Görüşmeleri (Mülakat)
Son Osmanlı Mebussan Meclisi ve Misak-ı Milli
 • Son Osmanlı Mebussan Meclisi ve Misak-ı Milli
TBMM'nin Açılması
 • TBMM’nin Açılması
TBMM'ye Karşı Çıkan Ayaklanmalar
 • TBMM’ye Karşı Çıkan Ayaklanmalar
Sevr Antlaşması
 • Sevr Antlaşması
Milli Mücadelenin Hazırlık Dönemi Soru Çözümleri
 • Milli Mücadelenin Hazırlık Dönemi Soru Çözümleri
DVD-4
Kurtuluş Savaşının Başlaması ve Cepheler
 • Kurtuluş Savaşının Başlaması ve Cepheler
Doğu Cephesi
 • Doğu Cephesi
Güney Cephesi
 • Güney Cephesi
Batı Cephesi
 • Batı Cephesi
Düzenli Orduya Geçiş
 • Düzenli Orduya Geçiş
I.İnönü Savaşı
 • I.İnönü Savaşı
Londra Konferansı
 • Londra Konferansı
Afganistan ve Sovyet Rusya İle Antlaşma
 • Afganistan ve Sovyet Rusya İle Antlaşma
Rusya İle Moskova Antlaşması
 • Rusya İle Moskova Antlaşması
II.İnönü Savaşı
 • II.İnönü Savaşı
Eskişehir Ve Kütahya Savaşları
 • Eskişehir Ve Kütahya Savaşları
Eskişehir Ve Kütahya Savaşları
 • Eskişehir Ve Kütahya Savaşları
Sakarya Savaşı
 • Sakarya Savaşı
Ankara Antlaşması
 • Ankara Antlaşması
Büyük Taarruz
 • Büyük Taarruz
Mudanya Ateşkes Antlaşması
 • Mudanya Ateşkes Antlaşması
Milli Mücadelenin Sanat ve Edebiyata Yansımaları
 • Milli Mücadelenin Sanat ve Edebiyata Yansımaları
Kurtuluş Savaşında Cepheler Soru Çözümleri
 • Kurtuluş Savaşında Cepheler Soru Çözümleri
DVD-5
Türk İnkılâbının Özellikleri
 • Türk İnkılâbının Özellikleri
Saltanatın Kaldırılması
 • Saltanatın Kaldırılması
Lozan Barış Antlaşması
 • Lozan Barış Antlaşması
Cumhuriyetin İlanı
 • Cumhuriyetin İlanı
Laik Devlet Yolunda
 • Laik Devlet Yolunda
Halifeliğin Kaldırılması
 • Halifeliğin Kaldırılması
Tevhidi Tedrisat Kanunu
 • Tevhidi Tedrisat Kanunu
Çok Partili Hayata Geçiş Denemeleri
 • Çok Partili Hayata Geçiş Denemeleri
Cumhuriyete Yönelik Tehditler
 • Cumhuriyete Yönelik Tehditler
Medeni Kanunun Kabulü
 • Medeni Kanunun Kabulü
Hukuk Alanında İnkılaplar
 • Hukuk Alanında İnkılaplar
Eğitim ve Kültür Alanında Yapılan Yenilikler
 • Eğitim ve Kültür Alanında Yapılan Yenilikler
Toplumsal Alanda Yapılan Yenilikler
 • Toplumsal Alanda Yapılan Yenilikler
Ekonomi Alanında Yapılan Yenilikler
 • Ekonomi Alanında Yapılan Yenilikler
Sağlık Ve Sosyal Alanda Yapılan Yenilikler
 • Sağlık Ve Sosyal Alanda Yapılan Yenilikler
Türk Kadınına Sağlanan Haklar
 • Türk Kadınına Sağlanan Haklar
Atatürk Döneminde Kültür, Tarih, Dil Alanında Çalışmalar
 • Atatürk Döneminde Kültür, Tarih, Dil Alanında Çalışmalar
Atatürk'ün Gençliğe Yönelik Hedefleri
 • Atatürk’ün Gençliğe Yönelik Hedefleri
Türk İnkılabı Soru Çözümleri
 • Türk İnkılabı Soru Çözümleri
DVD-6
Atatürkçü Düşünce Sistemi
 • Atatürkçü Düşünce Sistemi
Atatürk İlkelerinin Özellikleri ve Dayandığı Esaslar
 • Atatürk İlkelerinin Özellikleri ve Dayandığı Esaslar
Atatürk İlkelerine Sahip Çıkmak ve Onların Devamlılığını Sağlamak
 • Atatürk İlkelerine Sahip Çıkmak ve Onların Devamlılığını Sağlamak
Milli Güç Unsurları
 • Milli Güç Unsurları
Atatürkçülük ve İlkeleri Soru Çözümleri
 • Atatürkçülük ve İlkeleri Soru Çözümleri
DVD-7
Atatürk Dönemi Türk Dış Politikasının Esasları
 • Atatürk Dönemi Türk Dış Politikasının Esasları
Lozan Antlaşmasının Önemi
 • Lozan Antlaşmasının Önemi
1923-1930 Arası Türk Dış Politikası
 • 1923-1930 Arası Türk Dış Politikası
1930-1939 Arası Türk Dış Politikası
 • 1930-1939 Arası Türk Dış Politikası
1930-1939 Arası Türk Dış Politikası
 • 1930-1939 Arası Türk Dış Politikası
Montrö Boğazlar Sözleşmesi
 • Montrö Boğazlar Sözleşmesi
Hatay'ın Anavatana Katılması
 • Hatay’ın Anavatana Katılması
Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Soru Çözümleri
 • Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Soru Çözümleri
Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümü
 • Mustafa Kemal Atatürk’ün Ölümü

11.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Simple Present Tense
 • Simple Present Tense
Frequency Adverbs
 • Frequency Adverbs
Simple Present Tense Soru Çözümleri
 • Simple Present Tense Soru Çözümleri
Present ContinuousTense (Progressive)
 • Present ContinuousTense (Progressive)
Non – Progressive Verbs (Stative Verbs)
 • Non – Progressive Verbs (Stative Verbs)
Simple Present Or Present ContinuousTense Soru Çözümleri
 • Simple Present Or Present ContinuousTense Soru Çözümleri
DVD-2
Model Verbs
 • Model Verbs
Model Verbs Soru Çözümleri
 • Model Verbs Soru Çözümleri
Prepositions Of Palace
 • Prepositions Of Palace
Prepositions Of Palace Soru Çözümleri
 • Prepositions Of Palace Soru Çözümleri
DVD-3
Simple Past Tense
 • Simple Past Tense
Be (Was/Were)
 • Be (Was/Were)
Simple Past Tense Soru Çözümleri
 • Simple Past Tense Soru Çözümleri
Used To
 • Used To
Adverbs Of Manner
 • Adverbs Of Manner
Used To Soru Çözümleri
 • Used To Soru Çözümleri
DVD-4
Prepositions Of Time
 • Prepositions Of Time
Conjuntions
 • Conjuntions
Prepositions Of Time Soru Çözümleri
 •  Prepositions Of Time Soru Çözümleri
Conjuntions Soru Çözümleri
 • Conjuntions Soru Çözümleri
DVD-5
Questions Words
 • Questions Words
Adjectives
 • Adjectives
Comparatives
 • Comparatives
Superlatives
 • Superlatives
Be Going to/Will
 • Be Going to/Will
Infinitive(To Verb)
 • Infinitive(To Verb)
Gerund (Verb + İng)
 • Gerund (Verb + İng)
Comparatives Superlatives Soru Çözümleri
 • Comparatives Superlatives Soru Çözümleri
DVD-6
Past OF Verb To Be (Was / Were)
 • Past OF Verb To Be (Was / Were)
Simple Past Tense
 • Simple Past Tense
Past Continuous Tense
 • Past Continuous Tense
While /When
 • While /When
Present Perfect Tense
 • Present Perfect Tense
Just / Already / Yet
 • Just / Already / Yet
Been / Gone
 • Been / Gone
Past Simple / Past Continuous Soru Çözümleri
 • Past Simple / Past Continuous Soru Çözümleri
DVD-7
If Caluse / Conditional (Firt Conditional)
 • If Caluse / Conditional (Firt Conditional)
If Conditional Soru Çözümleri
 • If Conditional Soru Çözümleri
Zero And Firt Conditional Soru Çözümleri
 • Zero And Firt Conditional Soru Çözümleri
Possessive Pronouns / Possissive Adjectives
 • Possessive Pronouns / Possissive Adjectives
Quaestion Words Soru Çözümleri
 • Quaestion Words Soru Çözümleri
DVD-8
Future Continuous
 • Future Continuous
Future Perfect Continuous
 • Future Perfect Continuous
Future Perfect Simple Soru Çözümleri
 • Future Perfect Simple Soru Çözümleri
Future Continuous Soru Çözümleri
 • Future Continuous Soru Çözümleri
If Caluse / Conditional
 • If Caluse / Conditional
Ziro Conditional
 • Ziro Conditional
Firt Conditional
 • Firt Conditional
Zero And First Conditional 3rd Soru Çözümleri
 • Zero And First Conditional 3rd Soru Çözümleri
DVD-9
Relative Clauses (Adjectives Clauses)
 • Relative Clauses (Adjectives Clauses)
Defing Relative Clauses
 • Defing Relative Clauses
Non -Defing Relative Clauses
 • Non -Defing Relative Clauses
Relative Clauses (Adjectives Clauses) Soru Çözümleri
 • Relative Clauses (Adjectives Clauses) Soru Çözümleri
Adverbial Clauses
 • Adverbial Clauses
Adverbial Clauses Soru Çözümleri
 • Adverbial Clauses Soru Çözümleri
DVD-10
Past Perfect Simple
 • Past Perfect Simple
Past Perfect Continuous
 • Past Perfect Continuous
Past Perfect Simple/Continuous Soru Çözümleri
 • Past Perfect Simple/Continuous Soru Çözümleri
Past Perfect Simple Soru Çözümleri
 • Past Perfect Simple Soru Çözümleri
Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
 • Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
Too / Enough
 • Too / Enough
Too / Enough Soru Çözümleri
 • Too / Enough Soru Çözümleri
DVD-11
Active Voice
 • Active Voice
Passive Voice
 • Passive Voice
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Subject Pronouns
 • Subject Pronouns
Reflexive Pronouns
 • Reflexive Pronouns
Pronouns And Possesive Adjectives Soru Çözümleri
 • Pronouns And Possesive Adjectives Soru Çözümleri
Countable Nouns/Uncountable Nouns
 • Countable Nouns/Uncountable Nouns
Quantifiers
 • Quantifiers
Quantifiers Soru Çözümleri
 • Quantifiers Soru Çözümleri
Imperatives
 • Imperatives
Imperatives Soru Çözümleri
 • Imperatives Soru Çözümleri
DVD-12
Present Perfect Simple/ Present Perfect Continuous
 • Present Perfect Simple / Present Perfect Continuous
Present Perfect Continuous Soru Çözümleri
 • Present Perfect Continuous Soru Çözümleri
Reported Speech (Insirect Speech)
 • Reported Speech (Insirect Speech)
Direct Speech
 • Direct Speech
Reported Speech Soru Çözümleri
 • Reported Speech Soru Çözümleri
Used To
 • Used To
Used To Soru Çömzümleri
 • Used To Soru Çömzümleri

11.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Denizler Altında 20 Bin Fersah
 • Denizler Altında 20 Bin Fersah
Güneş'ten Dünyamıza Yolculuk
 • Güneş’ten Dünyamıza Yolculuk
Hava Ne Kadar Soğuk
 • Hava Ne Kadar Soğuk
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Kuvvet Ve Hareket
 • Kuvvet Ve Hareket
Boğaçhan Hikayesi - Ayka'nın Merakı
 • Boğaçhan Hikayesi - Ayka’nın Merakı
Uydular
 • Uydular
Su Çeken Deve - Acemi Şoför
 • Su Çeken Deve - Acemi Şoför
Rekor Denemesi
 • Rekor Denemesi
Küçük Sanayi Sitesi - Eşit Olmayan Yıllar
 • Küçük Sanayi Sitesi - Eşit Olmayan Yıllar
Lunapark
 • Lunapark
Haberleşme Uydusu Türksat
 • Haberleşme Uydusu Türksat
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Manyetizma
 • Manyetizma
Türkkan'ın Gösterisi - Elektrik Motorları
 • Türkkan’ın Gösterisi - Elektrik Motorları
Mıknatıslar
 • Mıknatıslar
Doğru Akım Ampermetresi
 • Doğru Akım Ampermetresi
Mıknatıslı Vinçler Ve Pusula
 • Mıknatıslı Vinçler Ve Pusula
Jeneratör Ve Bisiklet Dinoması
 • Jeneratör Ve Bisiklet Dinoması
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Modern Fizik
 • Modern Fizik
Termal Kameralar ve Otomatik Kapılar
 • Termal Kameralar ve Otomatik Kapılar
Bilgisayarlı Tomografi ve Taramalı Elektron Mikroskobu
 • Bilgisayarlı Tomografi ve Taramalı Elektron Mikroskobu
Hologram
 • Hologram
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Dalgalar
 • Dalgalar
Ses Kirliliği
 • Ses Kirliliği
Tacoma Narrows Köprüsü
 • Tacoma Narrows Köprüsü
Antik Tiyatrolar
 • Antik Tiyatrolar
Gölge Oyunu
 • Gölge Oyunu
Projeksiyon Cihazı
 • Projeksiyon Cihazı
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-6
Yıldızlardan Yıldızsılara
 • Yıldızlardan Yıldızsılara
Hayat Hikayem
 • Hayat Hikayem
Seti Projesi
 • Seti Projesi
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

11.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Modern Atom Teorisi
 • Modern Atom Teorisi
Atomla İlgili Düşünceler
 • Atomla İlgili Düşünceler
Atomun Kuantum Modeli
 • Atomun Kuantum Modeli
Periyodik Sistem ve Elektron Dizilimleri
 • Periyodik Sistem ve Elektron Dizilimleri
Periyodik Özellikler
 • Periyodik Özellikler
Elementleri Tanıyalım
 • Elementleri Tanıyalım
Yükseltgenme Basamakları
 • Yükseltgenme Basamakları
Kimyanın Sembolik Dili ve Adlandırma
 • Kimyanın Sembolik Dili ve Adlandırma
Modern Atom Teorisi Soru Çözümleri
 • Modern Atom Teorisi Soru Çözümleri
DVD-2
Kimyasal Hesaplamalar
 • Kimyasal Hesaplamalar
Mol Kavramı
 • Mol Kavramı
En Basit Formül ve Molekül Formülü
 • En Basit Formül ve Molekül Formülü
Kimyasal Tepkimeler Ve Denklemler
 • Kimyasal Tepkimeler Ve Denklemler
Kimyasal Hesaplamalar
 • Kimyasal Hesaplamalar
Kimyasal Hesaplamalar Soru Çözümleri
 • Kimyasal Hesaplamalar Soru Çözümleri
DVD-3
Gaz
 • Gaz
İdeal Gaz Yasası
 • İdeal Gaz Yasası
Gazlarda Kinetik Teori
 • Gazlarda Kinetik Teori
Gerçek Gazlar
 • Gerçek Gazlar
Gaz Karışımları
 • Gaz Karışımları
Gazlar Soru Çözümleri
 • Gazlar Soru Çözümleri
DVD-4
Gazların Özellikleri
 • Gazların Özellikleri
Sıvı Çözeltiler
 • Sıvı Çözeltiler
Çözücü Ve Çözünen Etkileşimi
 • Çözücü Ve Çözünen Etkileşimi
Derişim Birimleri
 • Derişim Birimleri
Koligatif Özellikler
 • Koligatif Özellikler
Çözünürlük
 • Çözünürlük
Ayırma ve Saflaştırma Teknikleri
 • Ayırma ve Saflaştırma Teknikleri
Sıvı Çözeltiler Soru Çözümleri
 • Sıvı Çözeltiler Soru Çözümleri
DVD-5
Kimya Ve Enerji
 • Kimya Ve Enerji
Sistem Ve Çevre
 • Sistem Ve Çevre
Sistem Türleri
 • Sistem Türleri
Isı Mekanik İş Ve İç Enerji
 • Isı Mekanik İş Ve İç Enerji
Termodinamiğin 1.Yasası
 • Termodinamiğin 1.Yasası
Entropi
 • Entropi
Termodinamiğin 2.Yasası
 • Termodinamiğin 2.Yasası
Termodinamiğin 3.Yasası
 • Termodinamiğin 3.Yasası
Kimya ve Enerji Soru Çözümleri
 • Kimya ve Enerji Soru Çözümleri
DVD-6
Tepkimelerde Hız ve Denge
 • Tepkimelerde Hız ve Denge
Maddeler Nasıl Tepkimeye Girer
 • Maddeler Nasıl Tepkimeye Girer
Tepkime Hızları
 • Tepkime Hızları
Tepkime Hızını Etkileyen Faktörler
 • Tepkime Hızını Etkileyen Faktörler
Kimyasal Denge
 • Kimyasal Denge
Dengeyi Etkileyen Faktörler
 • Dengeyi Etkileyen Faktörler
Sulu Çözelti Dengeleri
 • Sulu Çözelti Dengeleri
Kimyasal Tepkimelerde Hız ve Denge Soru Çözümleri
 • Kimyasal Tepkimelerde Hız ve Denge Soru Çözümleri

11.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Bitki Biyolojisi
 • Bitki Biyolojisi
Bitkilerin Yapısı
 • Bitkilerin Yapısı
Bitkisel Dokular
 • Bitkisel Dokular
Meristem Doku
 • Meristem Doku
Temel Doku
 • Temel Doku
İletim Doku
 • İletim Doku
Stoma
 • Stoma
Hidetoy
 • Hidetoy
Tüyler
 • Tüyler
Dikenler
 • Dikenler
Kökler
 • Kökler
Gövde
 • Gövde
Yaprak
 • Yaprak
Bitkilerde Taşıma
 • Bitkilerde Taşıma
Sıvı Ve Minerallerin Taşınması
 • Sıvı Ve Minerallerin Taşınması
DVD-2
Bitkilerde Beslenme
 • Bitkilerde Beslenme
Bitkilerde Büyüme Ve Hareket
 • Bitkilerde Büyüme Ve Hareket
Bitkilerde Eşeyli Üreme
 • Bitkilerde Eşeyli Üreme
Bitkilerde Çimlenme
 • Bitkilerde Çimlenme
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Kalıtım, Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji
 • Kalıtım, Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji
Mendel Genetiği
 • Mendel Genetiği
DVD-4
Modern Genetik
 • Modern Genetik
DNA'nın Yapısı ve Replikasyonu
 • DNA’nın Yapısı ve Replikasyonu
RNA'nın Yapısı ve Çeşitleri
 • RNA’nın Yapısı ve Çeşitleri
Biyoteknoloji ve Gen Mühendisliği
 • Biyoteknoloji ve Gen Mühendisliği
Biyoteknoloji ve Gen Mühendisliği Uygulama Alanları
 • Biyoteknoloji ve Gen Mühendisliği Uygulama Alanları
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Komünite ve Populasyon Ekolojisi
 • Komünite ve Populasyon Ekolojisi
Komünite Ekolojisi
 • Komünite Ekolojisi
Komünitenin Yapısı ve Özellikleri
 • Komünitenin Yapısı ve Özellikleri
Populasyon Ekolojisi
 • Populasyon Ekolojisi
Biyomlar
 • Biyomlar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

11.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Karmaşık Sayılar
 • Karmaşık Sayılar
Gerçek Sayılar Kümesinin Genişletme Gereği
 • Gerçek Sayılar Kümesinin Genişletme Gereği
Karmaşık Sayılar Kümesi
 • Karmaşık Sayılar Kümesi
Karmaşık Sayının Eşleniği ve Modülü
 • Karmaşık Sayının Eşleniği ve Modülü
Eşlenik Özellikleri
 • Eşlenik Özellikleri
Modül Özellikleri
 • Modül Özellikleri
Karmşık Sayılarda Toplama Ve Çıkarma İşlemi
 • Karmşık Sayılarda Toplama Ve Çıkarma İşlemi
Karmaşık Sayılarda Çarpma ve Bölme İşlemleri
 • Karmaşık Sayılarda Çarpma ve Bölme İşlemleri
DVD-2
Karmaşık Sayının Eşleniği İle İlgili Özellikler
 • Karmaşık Sayının Eşleniği İle İlgili Özellikler
Karmaşık Sayının Modülü İle İlgili Özellikler
 • Karmaşık Sayının Modülü İle İlgili Özellikler
İki Karmaşık Sayı Arasındaki Uzaklık ve Karmnaşık Sayı İle Çember Arasındaki İlişki
 • İki Karmaşık Sayı Arasındaki Uzaklık ve Karmnaşık Sayı İle Çember Arasındaki İlişki
Karmaşık Sayılarda 2.Dereceden 1 Bilinmeyenli Denklem Çözümü
 • Karmaşık Sayılarda 2.Dereceden 1 Bilinmeyenli Denklem Çözümü
Kutupsal Koordinat Sistemi Ve Karmaşık Sayıların Kutupsal Biçimi
 • Kutupsal Koordinat Sistemi Ve Karmaşık Sayıların Kutupsal Biçimi
DVD-3
Kutupsal Biçimde Verilen Karmaşık Sayılarla İşlemler
 • Kutupsal Biçimde Verilen Karmaşık Sayılarla İşlemler
Karmaşık Sayının Orjin Etrafında Döndürülmesi
 • Karmaşık Sayının Orjin Etrafında Döndürülmesi
Bir Karmaşık Sayının Kuvvetleri
 • Bir Karmaşık Sayının Kuvvetleri
Bir Karmaşık Sayının Kökleri
 • Bir Karmaşık Sayının Kökleri
Karmaşık Sayılar Soru Çözümleri
 • Karmaşık Sayılar Soru Çözümleri
DVD-4
Logaritma
 • Logaritma
Üstel Fonksiyon
 • Üstel Fonksiyon
Logaritma Fonksiyonu
 • Logaritma Fonksiyonu
Özel Logaritma Fonksiyonları
 • Özel Logaritma Fonksiyonları
Logaritma Fonksiyonunun Özellikleri
 • Logaritma Fonksiyonunun Özellikleri
Üslü Ve Logaritmalı Denklemler Ve Eşitsizlikler
 • Üslü Ve Logaritmalı Denklemler Ve Eşitsizlikler
Üstel Fonksiyon Soru Çözümleri
 • Üstel Fonksiyon Soru Çözümleri
DVD-5
Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık Ve İstatistik
 • Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık Ve İstatistik
Permütasyon
 • Permütasyon
Sayma Yöntemleri
 • Sayma Yöntemleri
Dönel Permütasyon
 • Dönel Permütasyon
Tekrarlı Permütasyon
 • Tekrarlı Permütasyon
Kombinasyon
 • Kombinasyon
Kombinasyonla İlgili Özellikler
 • Kombinasyonla İlgili Özellikler
Binom Açılımı ve Binom Açılımı İle İlgili Özellikler
 • Binom Açılımı ve Binom Açılımı İle İlgili Özellikler
Olasılık
 • Olasılık
DVD-6
Olasılık Fonksiyonu
 • Olasılık Fonksiyonu
Eş Olumlu (Olasılı) Örneklem Uzay
 • Eş Olumlu (Olasılı) Örneklem Uzay
Koşullu Olasılık
 • Koşullu Olasılık
Bağımlı ve Bağımsız Olaylar
 • Bağımlı ve Bağımsız Olaylar
İstatistik
 • İstatistik
Serpilme Ve Kutu Grafiği
 • Serpilme Ve Kutu Grafiği
Serpilme Grafiği
 • Serpilme Grafiği
Kutu Grafiği
 • Kutu Grafiği
Gerçek Yaşam Durumları ve Uygun Grafikler
 • Gerçek Yaşam Durumları ve Uygun Grafikler
Merkezi Eğilim Ve Yayılım Ölçüleri
 • Merkezi Eğilim Ve Yayılım Ölçüleri
Merkezi Eğilim
 • Merkezi Eğilim
Aritmetik Ortalama
 • Aritmetik Ortalama
Geometrik Ortalama
 • Geometrik Ortalama
Harmonik Ortalama
 • Harmonik Ortalama
Mod (Tepe)
 • Mod (Tepe)
Medyan (Ortanca)
 • Medyan (Ortanca)
Standart Sapma
 • Standart Sapma
Varyans
 • Varyans
Standart Puanlar
 • Standart Puanlar
Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık Ve İstatistik Soru Çözümleri
 • Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık Ve İstatistik Soru Çözümleri
DVD-7
Tümevarım Ve Diziler
 • Tümevarım Ve Diziler
Tümevarım
 • Tümevarım
Tümevarım Yöntemleri
 • Tümevarım Yöntemleri
Toplam ve Çarpım Sembolleri ve Özellikleri
 • Toplam ve Çarpım Sembolleri ve Özellikleri
Toplam Sembolü
 • Toplam Sembolü
Çarpım Sembolü
 • Çarpım Sembolü
Diziler
 • Diziler
Dizilerde İşlemler
 • Dizilerde İşlemler
Toplama-Çıkarma-Çarpma-Bölme
 • Toplama-Çıkarma-Çarpma-Bölme
Artan, Azalan-Artmayan ve Azalmayan Diziler
 • Artan, Azalan-Artmayan ve Azalmayan Diziler
Sabit Dizi
 • Sabit Dizi
Monoton Dizi
 • Monoton Dizi
Aritmetik Ve Geometrik Diziler
 • Aritmetik Ve Geometrik Diziler
Aritmetik Dizi Ve Özellikleri
 • Aritmetik Dizi Ve Özellikleri
Geometrik Dizi Ve Özellikleri
 • Geometrik Dizi Ve Özellikleri
Geometrik Dizi
 • Geometrik Dizi
Tümevarım Ve Diziler Soru Çözümleri
 • Tümevarım Ve Diziler Soru Çözümleri
DVD-8
Liner Cebir
 • Liner Cebir
Matrisler
 • Matrisler
Matris Çeşitleri
 • Matris Çeşitleri
Karesel Matris
 • Karesel Matris
Köşegen Matris
 • Köşegen Matris
Skaler Matris
 • Skaler Matris
Üçgensel Matrisler
 • Üçgensel Matrisler
Simetrik Matris
 • Simetrik Matris
Ters Simetrik Matris
 • Ters Simetrik Matris
Matrsilerde Toplama İşlemi
 • Matrsilerde Toplama İşlemi
Bir Matrisin Bir Gerçek Sayı İle Çarpımı
 • Bir Matrisin Bir Gerçek Sayı İle Çarpımı
Bir Matrisin Çarpma İşlemine Göre Tersi
 • Bir Matrisin Çarpma İşlemine Göre Tersi
Matrislerde Çarpma İşlemi
 • Matrislerde Çarpma İşlemi
Bir Matrisin Devriği (Transpozu)
 • Bir Matrisin Devriği (Transpozu)
Doğrusal Denklem Sistemleri
 • Doğrusal Denklem Sistemleri
Determinantlar
 • Determinantlar
Doğrusal Denklem Sistemleri-2
 • Doğrusal Denklem Sistemleri-2
Liner Cebir Soru Çözümleri
 • Liner Cebir Soru Çözümleri

11.Sınıf Geometri Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Dörtgenler
 • Dörtgenler
Dörtgenin Temel Elemanları
 • Dörtgenin Temel Elemanları
Dörtgende Çevre Ve Alan Hesaplama
 • Dörtgende Çevre Ve Alan Hesaplama
Dörtgen Soru Çözümleri
 • Dörtgen Soru Çözümleri
DVD-2
Yamuk
 • Yamuk
İkizkenar Yamuk
 • İkizkenar Yamuk
Dik Yamuk
 • Dik Yamuk
Paralelkenar ve Paralelkenarda Alan Bağıntıları
 • Paralelkenar ve Paralelkenarda Alan Bağıntıları
Dikdörtgen ve Dikdörtgende Alan Bağıntıları
 • Dikdörtgen ve Dikdörtgende Alan Bağıntıları
Eşkenar Dörtgen ve Eşkenar Dörtgende Alan Bağıntıları
 • Eşkenar Dörtgen ve Eşkenar Dörtgende Alan Bağıntıları
Kare ve Karede Alan Bağıntıları
 • Kare ve Karede Alan Bağıntıları
Deltoid Ve Deltoid de Alan Bağıntıları
 • Deltoid Ve Deltoid de Alan Bağıntıları
Dörtgensel Bölgenin Ağırlık Merkezi - Dörtgensel Bölgenin Sınıflandırılması
 • Dörtgensel Bölgenin Ağırlık Merkezi - Dörtgensel Bölgenin Sınıflandırılması
Özel Dörtgen Soru Çözümleri
 • Özel Dörtgen Soru Çözümleri
DVD-3
Çokgenler
 • Çokgenler
Düzgün Beşgen ve Düzgün Beşgende Alan Bağıntıları
 • Düzgün Beşgen ve Düzgün Beşgende Alan Bağıntıları
Altın Oran
 • Altın Oran
Düzgün Altıgen ve Düzgün Altıgende Alan Bağıntıları
 • Düzgün Altıgen ve Düzgün Altıgende Alan Bağıntıları
Düzgün Çokgenlerle Desen Oluşturma - Düzgün Çokgenlerle Fraktal Oluşturma - Kaplamalar
 • Düzgün Çokgenlerle Desen Oluşturma - Düzgün Çokgenlerle Fraktal Oluşturma - Kaplamalar
Çokgenler Soru Çözümleri
 • Çokgenler Soru Çözümleri
DVD-4
Çember, Çemberin Temel ve Yardımcı Elemanları
 • Çember, Çemberin Temel ve Yardımcı Elemanları
Çember
 • Çember
Çemberin Standart ve Genel Denklemi
 • Çemberin Standart ve Genel Denklemi
Orjin Merkezli Çemberin Parametrik Denklemi
 • Orjin Merkezli Çemberin Parametrik Denklemi
Çembere Bir A Noktasından Çizilen Teğet Denklemi
 • Çembere Bir A Noktasından Çizilen Teğet Denklemi
Çemberde Açılar
 • Çemberde Açılar
İki Çemberin Birbirine Göre Konumları
 • İki Çemberin Birbirine Göre Konumları
Çemberde Kuvvet
 • Çemberde Kuvvet
Çemberde Kiriş Özellikleri
 • Çemberde Kiriş Özellikleri
Çemberde Teğetler Dörtgeni
 • Çemberde Teğetler Dörtgeni
Çemberin Çevresi ve Daire Alanı
 • Çemberin Çevresi ve Daire Alanı
Çemberde Desen Oluşturma
 • Çemberde Desen Oluşturma
Çemberde Fraktal Oluşturma
 • Çemberde Fraktal Oluşturma
Çember Soru Çözümleri
 • Çember Soru Çözümleri
DVD-5
Konikler
 • Konikler
Parabol
 • Parabol
Elips
 • Elips
Elips Denklemi
 • Elips Denklemi
Hiperbol
 • Hiperbol
Konikler Soru Çözümleri
 • Konikler Soru Çözümleri
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler