9.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 72 DVD Bu Ürünü Satın Al

9.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 72 DVD

Fiyat:320,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:315,00 TL(5 TL İndirimli)
Sipariş Bonusu:4 Bonus(40 Bonus Ücretsiz Kargo)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 300,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 336,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 72 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 121 Saat
Güncel Son Müfredat
9.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

9.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

Müfredata uygun olarak hazırlanan 9.Sınıf Eğitim Setleri Eğitim Yılı içerisindeki tüm dersleri kapsamaktadır. Matematik, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih, Coğrafya ve İngilizce dersleri uzman öğretmenler tarafından konular in ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Üniteler ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır.

MEB Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

9.Sınıf Matematik Konu Anlatımı

9.Sınıf Matematik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye matematik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Matematik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile matematik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Matematik Görsel Eğitim Seti ile matematik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Matematik derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki matematik konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Matematik Soru Çözümleri:

Matematik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde matematik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de matematik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımı:

9.Sınıf Edebiyat Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Edebiyat özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Edebiyat konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Edebiyat konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Edebiyat Görsel Eğitim Seti ile Edebiyat dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Edebiyat derslerinize hem de LYS Sınavlarındaki Edebiyat konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Edebiyat Soru Çözümleri

Edebiyat öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Edebiyat hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Edebiyat sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Anlatımı:

9.Sınıf Dil ve Anlatım Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Dil ve Anlatım özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Dil ve Anlatım konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Dil ve Anlatım konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Dil ve Anlatım Görsel Eğitim Seti ile Dil ve Anlatım dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Dil ve Anlatım derslerinize hem de YGS Sınavlarındaki Türkçe konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Dil ve Anlatım Soru Çözümleri

Dil ve Anlatım öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Dil ve Anlatım hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Dil ve Anlatım sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Tarih Konu Anlatımı:

9.Sınıf Tarih Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Tarih özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Tarih konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Tarih konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Tarih Görsel Eğitim Seti ile Tarih dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Tarih derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Tarih konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Tarih Soru Çözümleri

Tarih öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Tarih hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Tarih sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Coğrafya Konu Anlatımı:

9.Sınıf Coğrafya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Coğrafya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Coğrafya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Coğrafya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Coğrafya Görsel Eğitim Seti ile Coğrafya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Coğrafya derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Coğrafya konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Coğrafya Soru Çözümleri

Coğrafya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Coğrafya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Coğrafya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Fizik Konu Anlatımı:

9.Sınıf Fizik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Fizik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Fizik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Fizik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Fizik Görsel Eğitim Seti ile Fizik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Fizik derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Fizik konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Fizik Soru Çözümleri

Fizik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Fizik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Fizik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Kimya Konu Anlatımı:

9.Sınıf Kimya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Kimya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Kimya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Kimya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Kimya Görsel Eğitim Seti ile Kimya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Kimya derslerinize hem de YGS -LYS Sınavlarındaki Kimya konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Kimya Soru Çözümleri

Kimya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Kimya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Kimya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımı:

9.Sınıf Biyoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Biyoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Biyoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Biyoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Biyoloji Görsel Eğitim Seti ile Biyoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 9.Sınıf Biyoloji derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Biyoloji konularına hazırlanmış olacaksınız.

9.Sınıf Biyoloji Soru Çözümleri

Biyoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Biyoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Biyoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

9.Sınıf İngilizce Konu Anlatımı:

9.Sınıf İngilizce Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye İngilizce özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. İngilizce konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile İngilizce konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. İngilizce Görsel Eğitim Seti ile İngilizce dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

9.Sınıf İngilizce Soru Çözümleri

İngilizce öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde İngilizce hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de İngilizce sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
9.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti 5 8 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti 5 8 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 5 8 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti 11 17 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti 10 16 Saat 60,00 TL
9.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti 12 23 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti 13 21 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti 7 14 Saat 60,00 TL
9.Sınıf Tük Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti 4 6 Saat 60,00 TL
TOPLAM 72 121 Saat 540,00 TL
320,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

9.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Bilim Biyoloji ve Bilginin Doğası
 • Bilim Biyoloji ve  Bilginin Doğası
Canlıların Ortak Özellikleri
 • Canlıların Ortak Özellikleri
Canlıların Yapısında Bulunan Temel Bileşikler
 • Canlıların Yapısında Bulunan Temel Bileşikler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Canlılar Dünyası
 • Canlılar Dünyası
Hücre Ve Hücre Teorisi
 • Hücre Ve Hücre Teorisi
DVD-3
Canlıların Çeşitliliği Ve Sınıflandırılması
 • Canlıların Çeşitliliği Ve Sınıflandırılması
Canlı Alemleri
 • Canlı Alemleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Güncel Çevre Sorunları Ve İnsan
 • Güncel Çevre Sorunları Ve İnsan
Doğal Kaynaklar
 • Doğal Kaynaklar
Biyolojik Çeşitlilik
 • Biyolojik Çeşitlilik
DVD-5
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

9.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fizik Bilimine Giriş
 • Fizik Bilimine Giriş
Fizik Nedir
 • Fizik Nedir
Fiziğin Tarihsel Gelişimi
 • Fiziğin Tarihsel Gelişimi
Bilimsel Yöntemler
 • Bilimsel Yöntemler
Fiziksel Büyüklükler Ve Ölçme
 • Fiziksel Büyüklükler Ve Ölçme
Vektörel ve Skaler Büyüklükler
 • Vektörel ve Skaler Büyüklükler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Madde ve Özellikleri
 • Madde ve Özellikleri
Madde ve Özkütle
 • Madde ve Özkütle
Madde ve Özkütle
 • Madde ve Özkütle
Akışkanlar
 • Akışkanlar
Maddenin Dördüncü Hali Plazmalar
 • Maddenin Dördüncü Hali Plazmalar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Hareket ve Kuvvet
 • Hareket ve Kuvvet
Hareket
 • Hareket
Kuvvet
 • Kuvvet
Hareket Yasaları
 • Hareket Yasaları
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Enerji
 • Enerji
İş,Enerji Ve Güç
 • İş,Enerji Ve Güç
Enerjinin Korunumu
 • Enerjinin Korunumu
Enerji Kaynakları
 • Enerji Kaynakları
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Isı ve Sıcaklık
 • Isı ve Sıcaklık
Isı, Sıcaklık ve İç Enerji
 • Isı, Sıcaklık ve İç Enerji
Hal Değişimi
 • Hal Değişimi
Isıl Denge
 • Isıl Denge
Enerji İletim Yolları ve Enerji İletim Hızı
 • Enerji İletim Yolları ve Enerji İletim Hızı
Genleşme
 • Genleşme
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

9.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kimya Bilimi
 • Kimya Bilimi
Kimya Nedir?
 • Kimya Nedir?
Simya
 • Simya
Kimya Ne İşe Yarar
 • Kimya Ne İşe Yarar
Kimyanın Sembolik Dili
 • Kimyanın Sembolik Dili
Güvenliğimiz Ve Kimya
 • Güvenliğimiz Ve Kimya
Kimya Bilimi Soru Çözümleri
 • Kimya Bilimi Soru Çözümleri
DVD-2
Atom ve Periyodik Sistem
 • Atom ve Periyodik Sistem
Atom Kavramının Gelişimi
 • Atom Kavramının Gelişimi
Kimyanın Temel Kanunları
 • Kimyanın Temel Kanunları
Dalton Atom Modeli
 • Dalton Atom Modeli
Thamson Atom Modeli
 • Thamson Atom Modeli
Rutherford Atom Modeli
 • Rutherford Atom Modeli
İzotop Atom
 • İzotop Atom
Bohr Atom Modeli
 • Bohr Atom Modeli
Atom Spektrumları
 • Atom Spektrumları
DVD-3
Periyodik Sistem
 • Periyodik Sistem
Tarihsel Gelişimi
 • Tarihsel Gelişimi
Modern Periyodik Cetvel
 • Modern Periyodik Cetvel
Periyodik Özellikler
 • Periyodik Özellikler
Atom ve Periyodik Sistem Soru Çözümleri
 • Atom ve Periyodik Sistem Soru Çözümleri
DVD-4
Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
 • Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
Kimyasal Tür Nedir
 • Kimyasal Tür Nedir
Kimyasal Türler Arası Etkileşimlerin Sınıflandırılması
 • Kimyasal Türler Arası Etkileşimlerin Sınıflandırılması
Güçlü Etkileşimler
 • Güçlü Etkileşimler
Zayıf Etkileşimler
 • Zayıf Etkileşimler
Fiziksel Ve Kimyasal Değişimler
 • Fiziksel Ve Kimyasal Değişimler
Kimyasal Türler Arası Etkileşimler Soru Çözümleri
 • Kimyasal Türler Arası Etkileşimler Soru Çözümleri
DVD-5
Maddenin Halleri
 • Maddenin Halleri
Maddenin Fiziksel Halleri
 • Maddenin Fiziksel Halleri
Gazlar
 • Gazlar
Sıvılar
 • Sıvılar
Katılar
 • Katılar
Maddenin Halleri Soru Çözümleri
 • Maddenin Halleri Soru Çözümleri

9.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Doğal Unsurlar
 • Doğal Unsurlar
Coğrafyaya Yardımcı Olan Bilimler
 • Coğrafyaya Yardımcı Olan Bilimler
Coğrafyanın Temel İlkeleri
 • Coğrafyanın Temel İlkeleri
Doğa ve İnsan Soru Çözümleri
 • Doğa ve İnsan Soru Çözümleri
DVD-2
Harita Bilgisi
 • Harita Bilgisi
Harita Çeşitleri
 • Harita Çeşitleri
Gerçek Ve İzdüşümsel Alan
 • Gerçek Ve İzdüşümsel Alan
DVD-3
Dünyanın Şekli ve Hareketleri
 • Dünyanın Şekli ve Hareketleri
Paralel
 • Paralel
Özel Enlemler
 • Özel Enlemler
Meridyen (Boylam)
 • Meridyen (Boylam)
Tarih (Gün Değiştirme) Çizgisi
 • Tarih (Gün Değiştirme) Çizgisi
Güneşn Konum Hesaplaması
 • Güneşn Konum Hesaplaması
Türkiye Ortak Saat Merkezleri
 • Türkiye Ortak Saat Merkezleri
Ortak Saati Fazla Olan Ülkeler
 • Ortak Saati Fazla Olan Ülkeler
DVD-4
Arazi Rehberimiz
 • Arazi Rehberimiz
Tarama Yöntemi
 • Tarama Yöntemi
Kabartma
 • Kabartma
Renklendirme
 • Renklendirme
İzohips
 • İzohips
Yükselti Değer Özelliği
 • Yükselti Değer Özelliği
Eğim Özelliği
 • Eğim Özelliği
Akarsu
 • Akarsu
Delta
 • Delta
Haliç Gel-Git
 • Haliç Gel-Git
Kapalı Çukur
 • Kapalı Çukur
Fales Uçurum
 • Fales Uçurum
Sırt ve Yamaç
 • Sırt ve Yamaç
Eğim Hesaplama
 • Eğim Hesaplama
Harita Bilgisi Soru Çözümleri
 • Harita Bilgisi Soru Çözümleri
DVD-5
Günlük Hareket Eksen Hareketi
 • Günlük Hareket Eksen Hareketi
Yıllık Hareket
 • Yıllık Hareket
Eksen Eğikliği ve Açısal Farklılık
 • Eksen Eğikliği ve Açısal Farklılık
Yerin Şekillenmesi Soru Çözümleri
 • Yerin Şekillenmesi Soru Çözümleri
DVD-6
Atmosfer ve Faydaları
 • Atmosfer ve Faydaları
Sıcaklık –Sıcaklığı Etkileyn Faktörler
 • Sıcaklık – Sıcaklığı Etkileyn Faktörler
Atmosferdeki Tutulma Oranı
 • Atmosferdeki Tutulma Oranı
Yükselti (Gerçek Ve İndirgenmiş)
 • Yükselti (Gerçek Ve İndirgenmiş)
Nem Su Buharı
 • Nem Su Buharı
Rüzgarlar
 • Rüzgarlar
Okyanus Akıntıları
 • Okyanus Akıntıları
Kara - Deniz Dağılımı
 • Kara - Deniz Dağılımı
Bulutluluk Oranı
 • Bulutluluk Oranı
Yüzey Rengi
 • Yüzey Rengi
Basınç
 • Basınç
Türkiye'yi Etkileyen Basınçlar
 • Türkiye'yi Etkileyen Basınçlar
DVD-7
Rüzgarlar
 • Rüzgarlar
Yer Şekilleri
 • Yer Şekilleri
Devirli Rüzgarlar
 • Devirli Rüzgarlar
Nemin Yoğun Olduğu Yerler
 • Nemin Yoğun Olduğu Yerler
Bağıl Nispi Nem
 • Bağıl Nispi Nem
Bulut
 • Bulut
Yağış Türleri
 • Yağış Türleri
Konveksiyonel Yağış
 • Konveksiyonel Yağış
Orografik Yağış
 • Orografik Yağış
Frontal Yağış
 • Frontal Yağış
Makro Klimalar
 • Makro Klimalar
Ekvatoral İklim
 • Ekvatoral İklim
Savan Yağış İklimi
 • Savan Yağış İklimi
Çöl İklimi
 • Çöl İklimi
Muson İklimi
 • Muson İklimi
Akdeniz İklimi
 • Akdeniz İklimi
Bozkır İklimi
 • Bozkır İklimi
Ilıman Okyanusal İklim
 • Ilıman Okyanusal İklim
Karasal Sert İklim
 • Karasal Sert İklim
Tundra İklimi
 • Tundra İklimi
Kutup İklimi
 • Kutup İklimi
Atmosfer ve İklim Soru Çözümleri
 • Atmosfer ve İklim Soru Çözümleri
DVD-8
Yerin Oluşum Süreci
 • Yerin Oluşum Süreci
Yerin İç Yapısı
 • Yerin İç Yapısı
Sial ve Sima Kapsamları
 • Sial ve Sima Kapsamları
Levha Tektoniği
 • Levha Tektoniği
Yeryüzünddeki Levhalar ve Hızları
 • Yeryüzünddeki Levhalar ve Hızları
Taşlar (Kayaçlar)
 • Taşlar (Kayaçlar)
Püskürük Kayaçlar
 • Püskürük Kayaçlar
Organik Tortul
 • Organik Tortul
Orojenizma Dağ Oluşumu
 • Orojenizma Dağ Oluşumu
Kıvrım Dağlar
 • Kıvrım Dağlar
Kırık Dağlar
 • Kırık Dağlar
Transgresyon ve Regresyon
 • Transgresyon ve Regresyon
Akarsu Birikim Şekilleri
 • Akarsu Birikim Şekilleri
Deltalar
 • Deltalar
Türkiye'nin Delta Ovaları
 • Türkiye'nin Delta Ovaları
Irmak Ovası
 • Irmak Ovası
Karstik Birikimn Şekilleri
 • Karstik Birikimn Şekilleri
Buzul Aşınım Şekilleri
 • Buzul Aşınım Şekilleri
Kütle Hareketi
 • Kütle Hareketi
Kıyı Tipleri
 • Kıyı Tipleri
Kıyı Birikimleri
 • Kıyı Birikimleri
Boyuna Kıyı Tipi
 • Boyuna Kıyı Tipi
Enine Kıyı Tipi
 • Enine Kıyı Tipi
Dalmaçya Kıyı Tipi
 • Dalmaçya Kıyı Tipi
Fiyort ve Skyar Kıyı Tipi
 • Fiyort ve Skyar Kıyı Tipi
Haliç Kıyı Tipi
 • Haliç Kıyı Tipi
Mercan Kıyı Tipi
 • Mercan Kıyı Tipi
Yerin Şekillenmesi Soru Çözümleri
 • Yerin Şekillenmesi Soru Çözümleri
DVD-9
Beşeri Yapı Ve Yerleşme
 • Beşeri Yapı Ve Yerleşme
Beşeri Coğrafya
 • Beşeri Coğrafya
İlk Yerleşmeler
 • İlk Yerleşmeler
Yerleşmelerin Farklılaşması
 • Yerleşmelerin Farklılaşması
Yerleşmeyi Sınırlandıran Faktörler
 • Yerleşmeyi Sınırlandıran Faktörler
Sınırdakiler
 • Sınırdakiler
Yerleşmeyi Etkileyen Faktörler
 • Yerleşmeyi Etkileyen Faktörler
Beşeri Yapı Soru Çözümleri
 • Beşeri Yapı Soru Çözümleri
DVD-10
Nerede Yaşıyorum
 • Nerede Yaşıyorum
Kargın Köyü
 • Kargın Köyü
Fiziki Yapı
 • Fiziki Yapı
Arazi Yapısı
 • Arazi Yapısı
İklim
 • İklim
Mesken Tipleri
 • Mesken Tipleri
Eğitim Durumu
 • Eğitim Durumu
Tarım Ve Hayvancılık
 • Tarım Ve Hayvancılık
Kültürel Faaliyetler
 • Kültürel Faaliyetler
Değişimin Sürekliliği
 • Değişimin Sürekliliği
Nerede Yaşıyorum Soru Çözümleri
 • Nerede Yaşıyorum Soru Çözümleri
Bölge Ve Ülkeler
 • Bölge Ve Ülkeler
Eski Sınıflandırma
 • Eski Sınıflandırma
Yeni Sınıflandırma
 • Yeni Sınıflandırma
Bölge Sınırları Kesin Hatlarla Ayrılırmı
 • Bölge Sınırları Kesin Hatlarla Ayrılırmı
Bölge Sınırları Değişirmi
 • Bölge Sınırları Değişirmi
Doğal Ve Beşeri Bölge Sınırları Çakışır mı?
 • Doğal Ve Beşeri Bölge Sınırları Çakışır mı?
Bölgeler Soru Çözümleri
 • Bölgeler Soru Çözümleri
DVD-11
Doğadan Nasıl Yararlanıyoruz
 • Doğadan Nasıl Yararlanıyoruz
Su Kirliliği
 • Su Kirliliği
Toprak Kirliliği
 • Toprak Kirliliği
Hava Kirliliği
 • Hava Kirliliği
Radyo Aktif Kirlilik
 • Radyo Aktif Kirlilik
Besin Kirliliği
 • Besin Kirliliği
Ses Gürültü Kirliliği
 • Ses Gürültü Kirliliği
Eletromanyetik Kirlilik
 • Eletromanyetik Kirlilik
Işık ve Renk Kirliliği
 • Işık ve Renk Kirliliği
Orman Yangınları
 • Orman Yangınları
İnsan ve Çevre Soru Çözümleri
 • İnsan ve Çevre Soru Çözümleri

9.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
İletişim Dil Ve Kültür
 • İletişim Dil Ve Kültür
İletişim
 • İletişim
İnsan İletişim Ve Dil
 • İnsan İletişim Ve Dil
Dilin İşlevleri
 • Dilin İşlevleri
Konuşma Dili - Yazma Dili
 • Konuşma Dili - Yazma Dili
Dil Kültür İlişkisi
 • Dil Kültür İlişkisi
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Dillerin Sınıflandırılması Ve Türkçenim Dünya Dilleri Arasındaki Yeri
 • Dillerin Sınıflandırılması Ve Türkçenim Dünya Dilleri Arasındaki Yeri
Yapı Bakımından Dünya Dilleri
 • Yapı Bakımından Dünya Dilleri
Köken Bakımından Dünya Dilleri
 • Köken Bakımından Dünya Dilleri
Türk Dilinin Tarihi Gelişimi ve Türkiye Türkçesi
 • Türk Dilinin Tarihi Gelişimi ve Türkiye Türkçesi
Anlatım Türleri
 • Anlatım Türleri
Öyküleyici Anlatım
 • Öyküleyici Anlatım
Betimleyici (Tasvir Edici) Anlatım
 • Betimleyici (Tasvir Edici) Anlatım
Coşku ve Heyecana Bağlı (Lirik) Anlatım
 • Coşku ve Heyecana Bağlı (Lirik) Anlatım
Destansı (Epik) Anlatım
 • Destansı (Epik) Anlatım
Emredici Anlatım
 • Emredici Anlatım
Öğretici Anlatım
 • Öğretici Anlatım
Açıklayıcı Anlatım
 • Açıklayıcı Anlatım
Düşsel (Fantastik) Anlatım
 • Düşsel (Fantastik) Anlatım
Gelecekten Söz Eden Anlatım
 • Gelecekten Söz Eden Anlatım
Kanıtlayıcı Anlatım
 • Kanıtlayıcı Anlatım
Mizahi Anlatım
 • Mizahi Anlatım
Söyleşemeye Bağlı (Diyalog) Anlatım
 • Söyleşemeye Bağlı (Diyalog) Anlatım
Tartışmacı Anlatım
 • Tartışmacı Anlatım
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Ses Bilgisi ve Telaffuz (Söyleyiş)
 • Ses Bilgisi ve Telaffuz (Söyleyiş)
Türkçenin Ses Özellikleri
 • Türkçenin Ses Özellikleri
Telaffuz(Söyleyiş)
 • Telaffuz (Söyleyiş)
Ses Olayları
 • Ses Olayları
Ünlü Uyumları
 • Ünlü Uyumları
Ünlü Türemesi
 • Ünlü Türemesi
Ünlü Daralması
 • Ünlü Daralması
Ünlü Değişimi
 • Ünlü Değişimi
DVD-4
Ünsüz Yumuşaması(Değişimi)
 • Ünsüz Yumuşaması(Değişimi)
Ünsüz Türemesi
 • Ünsüz Türemesi
Ünsüz Düşmesi
 • Ünsüz Düşmesi
Kaynaştırma Ünsüzleri
 • Kaynaştırma Ünsüzleri
Dudak Ünsüzlerinin Benzeşmesi
 • Dudak Ünsüzlerinin Benzeşmesi
Ulama
 • Ulama
Yer Değiştirme
 • Yer Değiştirme
Ses Bilgisi Soru Çözümleri
 • Ses Bilgisi Soru Çözümleri
DVD-5
Kelime Bilgisi
 • Kelime Bilgisi
Kelimede Anlam ve Kavram
 • Kelimede Anlam ve Kavram
Kelimelerin Farklı Anlamlarda Kullanımı
 • Kelimelerin Farklı Anlamlarda Kullanımı
Gerçek Anlamlı Kelimeler
 • Gerçek Anlamlı Kelimeler
Yan Analamlı Kelimeler
 • Yan Analamlı Kelimeler
Mecaz Anlamlı Kelimeler
 • Mecaz Anlamlı Kelimeler
Terim Anlamlı Kelimeler
 • Terim Anlamlı Kelimeler
Deyimler
 • Deyimler
Argo Anlamlı Kelimeler
 • Argo Anlamlı Kelimeler
Ad Aktarması
 • Ad Aktarması
Duyular Arası Aktarma
 • Duyular Arası Aktarma
Dolaylama
 • Dolaylama
Anlam Değişmeleri
 • Anlam Değişmeleri
Anlam Genişlemesi
 • Anlam Genişlemesi
Anlam Daralması
 • Anlam Daralması
Anlam İyileşmesi
 • Anlam İyileşmesi
Anlam Kötüleşmesi
 • Anlam Kötüleşmesi
Güzel Adlandırma
 • Güzel Adlandırma
Deyim Aktarması(F)
 • Deyim Aktarması(F)
Eş Anlamlı (Anlamdaş Kelimeler)
 • Eş Anlamlı (Anlamdaş Kelimeler)
Eş Sesli (Sesteş) Anlamlı Kelimeler
 • Eş Sesli (Sesteş) Anlamlı Kelimeler
Genel Ve Özel Anlamlı Kelimeler
 • Genel Ve Özel Anlamlı Kelimeler
Karşıt (Zıt) Anlamlı Kelimeler
 • Karşıt (Zıt) Anlamlı Kelimeler
Nitel ve Nicel Anlamlı Sözcükler
 • Nitel ve Nicel Anlamlı Sözcükler
Somut ve Soyut Anlamlı Kelimeler
 • Somut ve Soyut Anlamlı Kelimeler
Yakın Anlamlı Kelimeler
 • Yakın Anlamlı Kelimeler
DVD-6
Kelime Grupları
 • Kelime Grupları
Sıfat Tamlaması
 • Sıfat Tamlaması
İsim Tamlaması
 • İsim Tamlaması
Fiilimsi Grubu
 • Fiilimsi Grubu
Tekrar Grubu (İkilemeler)
 • Tekrar Grubu (İkilemeler)
Deyimler
 • Deyimler
Atasözleri
 • Atasözleri
Yansıma Grubu
 • Yansıma Grubu
Birleşik Fiil Grubu
 • Birleşik Fiil Grubu
Birleşik İsim Grubu
 • Birleşik İsim Grubu
Aitlik Grubu
 • Aitlik Grubu
Bağlama Grubu
 • Bağlama Grubu
Edat Grubu
 • Edat Grubu
Unvan Grubu
 • Unvan Grubu
Ünlem Grubu
 • Ünlem Grubu
DVD-7
Sözcükte Anlam Soru Çözümleri
 • Sözcükte Anlam Soru Çözümleri
DVD-8
Cümle Bilgisi
 • Cümle Bilgisi
Cümlede Anlamın Oluşumu
 • Cümlede Anlamın Oluşumu
Cümlede Vurgu
 • Cümlede Vurgu
Dilek İstek Cümleleri Dilek Kipleri
 • Dilek İstek Cümleleri Dilek Kipleri
Haber Cümleleri Haber Kipleri
 • Haber Cümleleri Haber Kipleri
Haber Ve Dilek Kiplerinde Soru
 • Haber Ve Dilek Kiplerinde Soru
Olumlu Cümle
 • Olumlu Cümle
Olumsuz Cümle
 • Olumsuz Cümle
Biçimce Olumsuz Anlamca Olumlu Cümle
 • Biçimce Olumsuz Anlamca Olumlu Cümle
Biçimce Olumlu Anlamca Olumsuz Cümle
 • Biçimce Olumlu Anlamca Olumsuz Cümle
DVD-9
Metinde Kazandıkları Anlamlara Göre Cümleler
 • Metinde Kazandıkları Anlamlara Göre Cümleler
Aynı Yada Yakın Anlamlı Cümleler
 • Aynı Yada Yakın Anlamlı Cümleler
Karşıt Anlamlı Cümleler
 • Karşıt Anlamlı Cümleler
Neden Sonuç Cümleleri
 • Neden Sonuç Cümleleri
Amaç Sonuç Cümleleri
 • Amaç Sonuç Cümleleri
Koşul Cümleleri
 • Koşul Cümleleri
Karşılaştırma
 • Karşılaştırma
Özne Cümleler
 • Özne Cümleler
Nesnel Yargılar
 • Nesnel Yargılar
Üslup ve İçerik Cümleleri
 • Üslup ve İçerik Cümleleri
Tahmin Olasılık Cümleleri
 • Tahmin Olasılık Cümleleri
Öneri Cümleleri
 • Öneri Cümleleri
Çıkarım Cümleleri
 • Çıkarım Cümleleri
Varsayım Cümleleri
 • Varsayım Cümleleri
Ön Yargı Cümleleri
 • Ön Yargı Cümleleri
Tasarı Cümleleri
 • Tasarı Cümleleri
Doğrudan ve Dolaylı Anlatım Cümleleri
 • Doğrudan ve Dolaylı Anlatım Cümleleri
Yakınma - Sitem / Pişmanlık - Hayıflanma Cümleleri
 • Yakınma - Sitem / Pişmanlık - Hayıflanma Cümleleri
Eleştri Cümleleri
 • Eleştri Cümleleri
Aşamalı Durum Cümleleri
 • Aşamalı Durum Cümleleri
Küçümseme – Azımsama Cümleleri
 • Küçümseme – Azımsama Cümleleri
Cümlede Anlam Soru Çözümleri
 • Cümlede Anlam Soru Çözümleri
DVD-10
Paragraf
 • Paragraf
Paragrafta Yapı
 • Paragrafta Yapı
Paragrafta İçerik
 • Paragrafta İçerik
Paragrafın Başlığı
 • Paragrafın Başlığı
Düşünceyi Geliştirme Yolları
 • Düşünceyi Geliştirme Yolları
Tanımlama
 • Tanımlama
Örnekleme
 • Örnekleme
Tanık Gösterme
 • Tanık Gösterme
Karşılaştırma
 • Karşılaştırma
Sayısal Verilerden Yararlanma
 • Sayısal Verilerden Yararlanma
Paragrafta Anlam Soru Çözümleri
 • Paragrafta Anlam Soru Çözümleri

9.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
To be, (Am, is, are) Present
 • To be, (Am, is, are) Present
Subject Pronouns
 • Subject Pronouns
Possetive
 • Possetive
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Countries & Nationatilies
 • Countries & Nationatilies
Number
 • Number
Colors
 • Colors
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Have got / has got
 • Have got / has got
Phone conversation
 • Phone conversation
Regisration Form
 • Regisration Form
Capital Leters
 • Capital Leters
Have got / Has got & Clothes & Prices & Would Like Soru Çözümleri
 • Have got / Has got & Clothes & Prices  & Would Like Soru Çözümleri
DVD-4
Family Words
 • Family Words
Days Of The Week
 • Days Of The Week
Months
 • Months
Seasons
 • Seasons
Ordinal Numbers
 • Ordinal Numbers
Dates
 • Dates
Prepositions Of Time
 • Prepositions Of Time
Telling The Time & Time Words & Can & Adjectives Soru Çözümleri
 • Telling The Time & Time Words & Can & Adjectives Soru Çözümleri
DVD-5
Singular
 • Singular
Plural
 • Plural
Countable Nouns
 • Countable Nouns
Uncountable Nouns
 • Uncountable Nouns
Any / Some / Much / Many / a / an
 • Any / Some / Much / Many / a / an
There İs
 • There İs
There Are
 • There Are
Imperatives / Preposition Of Time / There is- are / But-And-Because / Countables / Uncountables / Quantifiers (Some-Any-Many-Much) Soru Çözümleri
 • Imperatives / Preposition Of Time / There is- are / But-And-Because / Countables / Uncountables / Quantifiers (Some-Any-Many-Much) Soru Çözümleri
DVD-6
Imperatives
 • Imperatives
Prepasitions Of Palace
 • Prepasitions Of Palace
House
 • House
But
 • But
And
 • And
Because
 • Because
Imperatives Soru Çözümleri
 • Imperatives Soru Çözümleri
DVD-7
Classroom Objects
 • Classroom Objects
Classroom Language
 • Classroom Language
School Subjects
 • School Subjects
Cardinal Number
 • Cardinal Number
Time Words
 • Time Words
Days Of The Week
 • Days Of The Week
What Time İs it?
 • What Time İs it?
Can / Can't
 • Can / Can’t
Adjective / Preposition
 • Adjective / Preposition
Imperatives Soru Çözümleri
 • Imperatives Soru Çözümleri
DVD-8
Clothes
 • Clothes
Personality
 • Personality
Appearance
 • Appearance
Character
 • Character
Simple Present Tense
 • Simple Present Tense
Daily Routines
 • Daily Routines
Simple Present Tense Soru Çözümleri
 • Simple Present Tense Soru Çözümleri
DVD-9
Present Continuous (Progressive) Tense
 • Present Continuous (Progressive) Tense
Present Continuous (Progressive) Tense For Future
 • Present Continuous (Progressive) Tense For Future
Present Simple Tense
 • Present Simple Tense
Present Continuous Tense
 • Present Continuous Tense
To Be
 • To Be
Simple Present / Present Continuous Tense Soru Çözümleri
 • Simple Present / Present Continuous Tense Soru Çözümleri
DVD-10
Would Like / Want
 • Would Like / Want
Be Going To
 • Be Going To
Will
 • Will
The Past Of To Be (Was / Were)
 • The Past Of To Be (Was / Were)
Yesterday / Morning / Afternoon / Evening
 • Yesterday / Morning / Afternoon / Evening
There Was
 • There Was
There Were
 • There Were
Simple Past Tense
 • Simple Past Tense
Regular Verbs
 • Regular Verbs
İrregular Verbs
 • İrregular Verbs
To be (Past) & There Was - Were
 • To be (Past) & There Was - Were
DVD-11
Could
 • Could
Should
 • Should
One / Ones
 • One / Ones
So / Because
 • So / Because
Gerunds / Infinitives
 • Gerunds / Infinitives
Should / Could / So / Because Soru Çözümleri
 • Should / Could / So / Because Soru Çözümleri
DVD-12
A / An
 • A / An
The
 • The
A / An / The Soru Çözümleri
 • A / An / The Soru Çözümleri

9.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kümeler
 • Kümeler
Küme Kavramı
 • Küme Kavramı
Boş Küme Ve Evrensel Küme
 • Boş Küme Ve Evrensel Küme
Sonlu ve Sonsuz Küme
 • Sonlu ve Sonsuz Küme
Alt Küme Ve İki Kümenin Eşitliği
 • Alt Küme Ve İki Kümenin Eşitliği
Kümelerin Eşitliği
 • Kümelerin Eşitliği
Denk Küme
 • Denk Küme
DVD-2
Kümelerde İşlemler
 • Kümelerde İşlemler
Kümelerde Birleşim Ve Kesişim
 • Kümelerde Birleşim Ve Kesişim
Kümenin Kesişim Özellikleri
 • Kümenin Kesişim Özellikleri
Birleşimin Özellikleri
 • Birleşimin Özellikleri
Kümelerde Fark İşlemi
 • Kümelerde Fark İşlemi
Kümelerde Tümleme İşlemi
 • Kümelerde Tümleme İşlemi
Kartezyen Çarpım Kümesi
 • Kartezyen Çarpım Kümesi
Kümelerde İşlemlerle İlgili Problemler
 • Kümelerde İşlemlerle İlgili Problemler
DVD-3
Kümeler Soru Çözümleri
 • Kümeler Soru Çözümleri
DVD-4
Gerçek Sayılar
 • Gerçek Sayılar
Rasyonel Sayılar
 • Rasyonel Sayılar
Gerçek Sayılar Kümesi
 • Gerçek Sayılar Kümesi
1.Dereceden Denklem Ve Eşitsizlikler
 • 1.Dereceden Denklem Ve Eşitsizlikler
Mutlak Değer İçeren Denklem Ve Eşitsizlikler
 • Mutlak Değer İçeren  Denklem Ve Eşitsizlikler
Birinci Dereceden İki Bilinmeyenli Denklem Sistemleri
 • Birinci Dereceden İki Bilinmeyenli Denklem Sistemleri
DVD-5
Köklü İfadeler
 • Köklü İfadeler
Üstlü İfadeler Ve Denklemler
 • Üstlü İfadeler Ve Denklemler
DVD-6
Denklem Ve Eşitsiliklerle İlgili Uygulamalar
 • Denklem Ve Eşitsiliklerle İlgili Uygulamalar
Oran - Orantı
 • Oran - Orantı
Yüzde Kavramı Ve Uygulamaları
 • Yüzde Kavramı Ve Uygulamaları
Yaş Problemleri
 • Yaş Problemleri
Hareket Problemleri
 • Hareket Problemleri
İşçi Ve Havuz Problemleri
 • İşçi Ve Havuz Problemleri
Faiz Ve Karışım Problemleri
 • Faiz Ve Karışım Problemleri
Sayı Ve Kesir Problemleri
 • Sayı Ve Kesir Problemleri
DVD-7
Denklem Ve Eşitsizlikler Soru Çözümleri
 • Denklem Ve Eşitsizlikler Soru Çözümleri
DVD-8
Fonksiyonlar
 • Fonksiyonlar
Fonksiyon Kavramı ve Gösterimi
 • Fonksiyon Kavramı ve Gösterimi
Birim, Sabit Ve Doğrusal Fonksiyonlar
 • Birim, Sabit Ve Doğrusal Fonksiyonlar
DVD-9
Fonksiyonların Grafikleri
 • Fonksiyonların Grafikleri
Fonksiyon Grafiğini Okuma Ve Yorumlama
 • Fonksiyon Grafiğini Okuma Ve Yorumlama
Doğrusal Fonksiyon ile ilgili Uygulamalar
 • Doğrusal Fonksiyon ile ilgili Uygulamalar
Parçalı Tanımlı Fonksiyonlar ve Grafikleri
 • Parçalı Tanımlı Fonksiyonlar ve Grafikleri
Bire - Bir ve Örten Fonksiyonlar
 • Bire - Bir ve Örten Fonksiyonlar
Fonksiyonlar Soru Çözümleri
 • Fonksiyonlar Soru Çözümleri
DVD-10
Üçgenlerde Eşlik Ve Benzerlik
 • Üçgenlerde Eşlik Ve Benzerlik
Üçgenlerde Açılar
 • Üçgenlerde Açılar
Üçgenlerin Eşliği
 • Üçgenlerin Eşliği
İkizkenar ve Eşkenar Üçgen
 • İkizkenar ve Eşkenar Üçgen
Üçgenin Kenarları İle Açıları Arasındaki İlişki
 • Üçgenin Kenarları İle Açıları Arasındaki İlişki
Üçgende Orantılı Doğru Parçası
 • Üçgende Orantılı Doğru Parçası
Üçgenlerde Açılar
 • Üçgenlerde Açılar
Üçgenlerde Benzerliğin Problem Çözmede ve Modellemede Kullanma
 • Üçgenlerde Benzerliğin Problem Çözmede ve Modellemede Kullanma
DVD-11
Üçgenin Yardımcı Elemanları
 • Üçgenin Yardımcı Elemanları
Açıortay
 • Açıortay
Üçgende Kenarortay
 • Üçgende Kenarortay
Üçgenin Kenarorta Dikme Ve Yükseklikleri
 • Üçgenin Kenarorta Dikme Ve Yükseklikleri
Üçgende Eşlik Ve Benzerlik Soru Çözümleri
 • Üçgende Eşlik Ve Benzerlik Soru Çözümleri
DVD-12
Dik Üçgen Ve Trigonometri, Üçgenin Alanı Ve Vektörler
 • Dik Üçgen Ve Trigonometri, Üçgenin Alanı Ve Vektörler
Dik Üçgen
 • Dik Üçgen
Dik Üçgende Dar Açıların Trigonmetri Oranları
 • Dik Üçgende Dar Açıların Trigonmetri Oranları
Cosinüs Teoremi
 • Cosinüs Teoremi
Üçgenin Alanı
 • Üçgenin Alanı
Sinüs Teoremi
 • Sinüs Teoremi
Vektörler
 • Vektörler
Vektörlerde İşlemler
 • Vektörlerde İşlemler
İki Vektörün Çıkarılması
 • İki Vektörün Çıkarılması
Dik Üçgen Ve Trigonometri, Üçgenin Alanı Ve Vektörler Soru Çözümleri
 • Dik Üçgen Ve Trigonometri, Üçgenin Alanı Ve Vektörler Soru Çözümleri
DVD-13
Veri, Sayma Ve Olasılık
 • Veri, Sayma Ve Olasılık
Merkezi Eğilim Ve Yayılım
 • Merkezi Eğilim Ve Yayılım
Grafiklerin Yorumlanması
 • Grafiklerin Yorumlanması
Kutu Grafiği
 • Kutu Grafiği
Basit Olayların Olasılıkları
 • Basit Olayların Olasılıkları
Veri, Sayma Ve Olasılık Soru Çözümleri
 • Veri, Sayma Ve Olasılık Soru Çözümleri

9.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Tarih Bilimine Giriş
 • Tarih Bilimine Giriş
İnsan Ve Tarih
 • İnsan Ve Tarih
Tarihin Konusu
 • Tarihin Konusu
Tarihin Yöntemi
 • Tarihin Yöntemi
Zaman Ve Takvimler
 • Zaman Ve Takvimler
Tarih Yazıcılığı
 • Tarih Yazıcılığı
Tarihin Faydalandığı Bilim Dalları
 • Tarihin Faydalandığı Bilim Dalları
Arkeoloji
 • Arkeoloji
Antropoloji
 • Antropoloji
Etnografya
 • Etnografya
Hukuk
 • Hukuk
Kronoloji
 • Kronoloji
Edebiyat
 • Edebiyat
Paleografi
 • Paleografi
Epigrafi
 • Epigrafi
Sosyoloji
 • Sosyoloji
Filoloji
 • Filoloji
Nümizmatik
 • Nümizmatik
Kimya
 • Kimya
Sanat Tarihi
 • Sanat Tarihi
Heraldik
 • Heraldik
Tarih Bilimine Giriş Soru Çözümleri
 • Tarih Bilimine Giriş Soru Çözümleri
DVD-2
Tarihi Çağlara Giriş
 • Tarihi Çağlara Giriş
Çağlar
 • Çağlar
Tarih Öncesi Çağlar
 • Tarih Öncesi Çağlar
Tarihi Devirler
 • Tarihi Devirler
İlk Çağ Uygarlıkları
 • İlk Çağ Uygarlıkları
Mezopotamya Uygarlığı
 • Mezopotamya Uygarlığı
Sümerler
 • Sümerler
Akatlar
 • Akatlar
Elamlılar
 • Elamlılar
Babilliler
 • Babilliler
Asurlular
 • Asurlular
Orta Asya Uygarlığı
 • Orta Asya Uygarlığı
İskitler (Sakalar)
 • İskitler (Sakalar)
Mısır Uygarlığı
 • Mısır Uygarlığı
İran Uygarlığı
 • İran Uygarlığı
Medler
 • Medler
Persler
 • Persler
DVD-3
Hint Medeniyeti
 • Hint Medeniyeti
Çin Uygarlığı
 • Çin Uygarlığı
Doğu AkdenizUygarlıkları
 • Doğu AkdenizUygarlıkları
Fenikeliler
 • Fenikeliler
İbraniler-İsrailoğulları
 • İbraniler-İsrailoğulları
Anadolu Uygarlıkları
 • Anadolu Uygarlıkları
Hattiler
 • Hattiler
Hititler
 • Hititler
İyonlalılar
 • İyonlalılar
Urartular
 • Urartular
Frigyalılar
 • Frigyalılar
Lidyalılar
 • Lidyalılar
Ege Ve Yunan Uygarlığı
 • Ege Ve Yunan Uygarlığı
Yunan Uygarlığı
 • Yunan Uygarlığı
İskender İmparatorluğu
 • İskender İmparatorluğu
Roma İmparatorluğu
 • Roma İmparatorluğu
Uygarlığın Doğuşu Ve İlk Uygarlıklar Soru Çözümleri
 • Uygarlığın Doğuşu Ve İlk Uygarlıklar Soru Çözümleri
DVD-4
Türklerin Tarih Sahnesine Çıkışı
 • Türklerin Tarih Sahnesine Çıkışı
Türk Adı
 • Türk Adı
Orta Asyadan Yapılan Göçlerin Sebepleri
 • Orta Asyadan Yapılan Göçlerin Sebepleri
Orta Asya da Kurulan Türk Devletleri
 • Orta Asya da Kurulan Türk Devletleri
Asya Hun Devleti
 • Asya Hun Devleti
Kavimler Göçü Ve Avrupa Hun Devleti
 • Kavimler Göçü Ve  Avrupa Hun Devleti
Kavimler Göçü
 • Kavimler Göçü
Kavimler Göçünün Önemli Sonuçları
 • Kavimler Göçünün Önemli Sonuçları
Avrupa Hun Devleti
 • Avrupa Hun Devleti
Kök Türkler
 • Kök Türkler
1.Göktürk Devleti
 • 1.Göktürk Devleti
2.Göktürk Devleti (Kutluk)
 • 2.Göktürk Devleti (Kutluk)
Uygur Devleti
 • Uygur Devleti
Diğer Türk Devletleri ve Toplulukları
 • Diğer Türk Devletleri ve Toplulukları
Avarlar
 • Avarlar
Bulgarlar
 • Bulgarlar
Macarlar
 • Macarlar
Peçenekler
 • Peçenekler
Hazarlar
 • Hazarlar
Kıpçaklar
 • Kıpçaklar
Oğuzlar
 • Oğuzlar
Sabirler
 • Sabirler
Bozkırtlar
 • Bozkırtlar
Türgeşler
 • Türgeşler
Kırgızlar
 • Kırgızlar
Karluklar
 • Karluklar
Kimekler
 • Kimekler
İlk Türk Devletleri Soru Çözümleri
 • İlk Türk Devletleri Soru Çözümleri
DVD-5
İslamiyetin Doğuşu Ve Yayılışı
 • İslamiyetin Doğuşu Ve Yayılışı
İslamiyet Öncesi Dünyanın Durumu
 • İslamiyet Öncesi Dünyanın Durumu
İslamiyet Öncesi Arap Yarımadası
 • İslamiyet Öncesi Arap Yarımadası
İslamiyetin Doğuşu Ve Yayılışı
 • İslamiyetin Doğuşu Ve Yayılışı
Hz. Muhammedin Peygamberlik Öncesi Hayatı
 • Hz. Muhammedin Peygamberlik Öncesi Hayatı
Müslümanların Mekkedeki Faaliyetleri
 • Müslümanların Mekkedeki Faaliyetleri
Hicret ve Medine Dönemi
 • Hicret ve Medine Dönemi
Hicret
 • Hicret
Dört Halife Dönemi
 • Dört Halife Dönemi
Hz.Ebubekir Dönemi
 • Hz.Ebubekir Dönemi
Hz.Ömer Dönemi
 • Hz.Ömer Dönemi
Hz.Osman Dönemi
 • Hz.Osman Dönemi
Hz.Ali Dönemi
 • Hz.Ali Dönemi
Emeviler Dönemi
 • Emeviler Dönemi
Endülüs Emevi Devleti
 • Endülüs Emevi Devleti
Abbasiler Dönemi
 • Abbasiler Dönemi
İslam Tarihi ve Uygarlığı Soru Çözümleri
 • İslam Tarihi ve Uygarlığı Soru Çözümleri
DVD-6
Türklerin İslamiyeti Kabulu
 • Türklerin İslamiyeti Kabulu
Türklerin İslamiyete Hizmetleri
 • Türklerin İslamiyete Hizmetleri
Mısırda Kurulan İlk Türk Devletleri
 • Mısırda Kurulan İlk Türk Devletleri
Tolunoğulları
 • Tolunoğulları
Karahanlılar Devleti
 • Karahanlılar Devleti
Gazneliler
 • Gazneliler
Büyük Selçuklu Devleti
 • Büyük Selçuklu Devleti
Kültür Medeniyeti
 • Kültür Medeniyeti
Türk İslam Devletleri Soru Çözümleri
 • Türk İslam Devletleri Soru Çözümleri
DVD-7
Malazgirt Savaşından Sonra Anadolu'da Kurulan Beylikler (1.Dönem Beylikler)
 • Malazgirt Savaşından Sonra Anadolu’da Kurulan Beylikler (1.Dönem Beylikler)
Danişmentliler
 • Danişmentliler
Saltuklular
 • Saltuklular
Çaka Beyliği
 • Çaka Beyliği
Mengücekler
 • Mengücekler
Artuklular
 • Artuklular
Türkiye Selçuklu Devleti
 • Türkiye Selçuklu Devleti
Kültür Ve Medeniyeti
 • Kültür Ve Medeniyeti
Haçlı Seferleri
 • Haçlı Seferleri
Türkiye Tarihi Soru Çözümleri
 • Türkiye Tarihi Soru Çözümleri

9.Sınıf Tük Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Dilin İnsan Ve Toplumdaki Yeri ve Önemi
 • Dilin İnsan Ve Toplumdaki Yeri ve Önemi
Metin - Edebi Metin
 • Metin - Edebi Metin
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
 • Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
Şiir İnceleme Yöntemi
 • Şiir İnceleme Yöntemi
Zihniyet
 • Zihniyet
Yapı
 • Yapı
Tema
 • Tema
Şiir Dili
 • Şiir Dili
Ahenk (Ses Ve Ritim)
 • Ahenk (Ses Ve Ritim)
Gerçeklik Ve Anlam
 • Gerçeklik Ve Anlam
Şiir ve Gelenek
 • Şiir ve Gelenek
Yorum
 • Yorum
Metin ve Şair
 • Metin ve Şair
Manzume Ve Şiir
 • Manzume Ve Şiir
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 • Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinleri Tanıma ve Gruplandırma (Masal ve Destandan, Hikaye Ve Romana; Karagöz Ve Seyirlik Oyunlardan Modern Tiyatro Metinlerine)
 • Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinleri Tanıma ve Gruplandırma (Masal ve Destandan, Hikaye Ve Romana; Karagöz Ve Seyirlik Oyunlardan Modern Tiyatro Metinlerine)
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinleri İnceleme Yöntemleri
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinleri İnceleme Yöntemleri
Metin Ve Zihniyet
 • Metin Ve Zihniyet
Yapı
 • Yapı
Tema
 • Tema
Dil Ve Anlatım (Uslup)
 • Dil Ve Anlatım (Uslup)
Metin Ve Gelenek
 • Metin Ve Gelenek
Anlama Ve Yorumlama
 • Anlama Ve Yorumlama
Metin Ve Yazar
 • Metin Ve Yazar
Anlatma Esasına Bağlı Metinleri Okuma
 • Anlatma Esasına Bağlı Metinleri Okuma
Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
 • Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Öğretici Metinler
 • Öğretici Metinler
Öğretici Metinleri İnceleme Yöntemi
 • Öğretici Metinleri İnceleme Yöntemi
Metin Ve Zihniyet
 • Metin Ve Zihniyet
Yapı (Plan)
 • Yapı (Plan)
Ana Düşünce
 • Ana Düşünce
Dil ve Anlatım
 • Dil ve Anlatım
Metin Ve Gelenek
 • Metin Ve Gelenek
Anlama ve Yorumlama (Anlam-Yorum)
 • Anlama ve Yorumlama (Anlam-Yorum)
Metin Ve Yazar
 • Metin Ve Yazar
Öğretici Metinleri Okuma
 • Öğretici Metinleri Okuma
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

 • sabri 2016-06-04 10:12:22

  9.sınıf tüm dersleri dvdleri alırken terettütde kaldım çünkü sürekli izle sıkılırım diye ama hocalarınız o kadar güzel ve akıldı kalıcı şekilde anlatıyorki iyiki almışım setlerinizi

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler