Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD Bu Ürünü Satın Al

Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD

Fiyat:229,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı:189,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:184,00 TL(5 TL İndirimli)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 189,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 338,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 42 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 64 Saat
Güncel Son Müfredat

Arapça Öğreniyorum

Arapça Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Arap Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Arapça Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Arapça Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Arapça Görüntülü Eğitim Seti ile Arapça Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Arapça kurslarına veya Özel Arapça Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Arapça Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Arapça Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Arapça demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Arapça Temel Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey Eğitimi

Arapça Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Arapça eğitimi setimizi satın alınız. Arapça Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 13 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Arapça temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Arapça alfabe, Arapça alfabe okunuşu, Arapça sayılar, Arapça selamlaşma, Arapça yer ve yön tarifi, Arapça meyve ve sebze isimleri, Arapça yeme içme, Arapça saatler, Arapça aylar, Arapça gün isimleri, Arapça mevsim isimleri, Arapça zamanlar vs.. daha bir çok temel Arapça dersi set içerisinde yer almaktadır. Arapça Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Arapça konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.

Arapça Orta Düzey Eğitimi

Arapça Orta Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Arapça orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 14 dvd yer almaktadır. Orta düzey Arapça konularının tamamı Arapça Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Arapça orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.

Arapça İleri Düzey Eğitimi

Arapça İleri Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey ve Arapça Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Arapça Dilinin bir kuru olan Arapça İleri Düzey kurunu 13 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Arapça İleri düzey konularının tamamı 13 dvd ile sizlere Arapça İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Arapça zamanlar, Arapça gramer, Arapça telaffuz, Arapça örnek çalışmalar, Arapça alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Arapça İleri düzey eğitim seti ile Arapça diline ait ileri düzey Arapça seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Arapça dilini konuşmaya başlayacaksınız.

Arapça Kelimeler

Arapça Kelimeler

Arapça sözlük ve Arapça kelime çalışması görüntülü eğitim setimiz 2 DVD den oluşmaktadır. En çok kullanılan Arapça kelimler Arapça Hocası tarafından seslendirilmiştir aynı zamanda Arapça kelime manaları da hoca tarafından seslendirilmiştir. Arapça sözcük çalışmaları sesli olarak da ayrıca yapılmıştır.

Arapça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Arapça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Arapça Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Arapça dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Arapça kitaplar, Arapça sözlük, Arapça hikaye kitapları, sesli Arapça, mp3 Arapça, Görüntülü Arapça kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Arapça Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Arapça dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Arapça Temel Düzey

- Arapça Orta Düzey

- Arapça İleri Düzey

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Arapça dilini öğrenmeye başlayacaksınız.

Arapça Öğrenmek Zor mu

Arapça En Çok konuşulan diller arasında 6. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 181 milyon kişi Arapça dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Arapça öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Arapça dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Arapça temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Arapça dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Arapça alfabe, Arapça alfabe yazımı ve okunuşu, Arapça sayılar, Arapça tanışma, Arapça yeme içme, Arapça sebze isimleri, Arapça gramer, Arapça kelimler, Arapça zamanlar vs bir çok Temel Arapça Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Arapça dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Arapça öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Arapça Öğrenme

Arapça dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Arapça kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Arapça Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Arapça eğitim setimiz ile kolay Arapça öğrenmeye başlayacaksınız. Arapça Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Arapçayı öğrenmeye başlayacaktır.

Arapça Kursu

Arapça Kursu

Arapça öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Arapça kurslarıdır. Arapça dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Arapça dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Arapça Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Arapça Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Arapça Özel Ders

Arapça Özel Ders

Arapça dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Arapça özel derstir. Arapça dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Arapça dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Arapça Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Arapça özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Arapça Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Arapça Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Arapça Öğrenmek İstiyorum

Arapça öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Arapça anlatan kitap, en iyi Arapça kurs, en iyi Arapça Kaynak kitap, en iyi Arapça öğretmen, en iyi Arapça eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Arapça dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Arapça görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Arapça öğrenmeye başlamanızdır.

Arapça Öğrenmek Kolay mı

Arapça dilini öğrenmek Arapça Eğitim Setimiz ile çok kolay. Arapça sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Arapçayı öğrenmiş olacaksınız. Arapça Temel Düzey Eğitim setimiz 13 dvd den oluşmaktadır. Temel Arapça'yı 13 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.

Kolay Arapça Eğitim Seti 42 DVD

Kolay Arapça Eğitim Seti 42 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Arapça Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Arapça Eğitim Seti Temel Düzey 13 DVD 13 20 Saat 89,00 TL
Arapça Eğitim Seti Orta Düzey14 DVD 14 20 Saat 89,00 TL
Arapça Eğitim Seti İleri Düzey 13 DVD 13 20 Saat 89,00 TL
Arapça Sözcük Çalışması Eğitim Seti 2 DVD 2 4 Saat 29,00 TL
TOPLAM 42 64 Saat 296,00 TL
189,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

Arapça Eğitim Seti Temel Düzey 13 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Arapçaya Giriş
 • Arapçaya Giriş
Arapça Harfler
 • Arapça Harfler
Arapça Kelimeler ve İsim Cümleleri
 • Arapça Kelimeler ve İsim Cümleleri
DVD-2
Arapça Zamirler
 • Arapça Zamirler
Arapça Fiil Cümleleri
 • Arapça Fiil Cümleleri
Arapça Harfi Cerler
 • Arapça Harfi Cerler
DVD-3
Arapça Fiil Çekimleri
 • Arapça Fiil Çekimleri
Arapça Mazi Fiil Çekimi
 • Arapça Mazi Fiil Çekimi
DVD-4
Arapça İsim Tamlaması
 • Arapça İsim Tamlaması
Arapça Dişil Yapılar
 • Arapça Dişil Yapılar
Arapça Aidiyet
 • Arapça Aidiyet
DVD-5
Arapça İsim Tamlaması Uygulama
 • Arapça İsim Tamlaması Uygulama
Arapça Dişil Yapılar Uygulama
 • Arapça Dişil Yapılar Uygulama
DVD-6
Arapça Yer Zarfları
 • Arapça Yer Zarfları
Arapça Sıfat Tamlaması
 • Arapça Sıfat Tamlaması
Arapça İsim Tamlaması
 • Arapça İsim Tamlaması
Birişik Zamirler
 • Arapça Birişik Zamirler
Arapça İsimlerin Hareketlendirilmesi
 • Arapça İsimlerin Hareketlendirilmesi
DVD-7
Arapça Bağlaçlar
 • Arapça Bağlaçlar
Arapça Çoğul Yapılar
 • Arapça Çoğul Yapılar
DVD-8
Arapçada Çoğullar
 • Arapçada Çoğullar
DVD-9
Arapça İşaret Zamirleri
 • Arapça İşaret Zamirleri
Arapça Çoğullar
 • Arapça Çoğullar
Arapça Muzari Fiil
 • Arapça Muzari Fiil
DVD-10
Arapça Dişil Yapılar
 • Arapça Dişil Yapılar
DVD-11
İşaret Zamirleri
 • İşaret Zamirleri
Çoğullar
 • Çoğullar
Muzari Fiil
 • Muzari Fiil
DVD-12
Memnu Min Es-Sarf
 • Memnu Min Es-Sarf
DVD-13
Memnu Min Es-Sarf-2
 • Memnu Min Es-Sarf-2

Arapça Eğitim Seti Orta Düzey14 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
İnne ve Kardeşlerinin Cümle İçinde Kullanımı
 • İnne ve Kardeşlerinin Cümle İçinde Kullanımı
DVD-2
Değil ve Kaç İfadelerinin Kullanımı
 • Değil ve Kaç İfadelerinin Kullanımı
DVD-3
İsmi Teftil, La Kinne ve Keennenin Kullanımı
 • İsmi Teftil, La Kinne ve Keennenin Kullanımı
Sayılar
 • Sayılar
11 den 20 ye Kadar Eril Kelimelerin Sayımı
 • 11 den 20 ye Kadar Eril Kelimelerin Sayımı
DVD-4
Ma olumsuzluk Edatı
 • Ma olumsuzluk Edatı
Li Ennenin Kullanımı
 • Li Ennenin Kullanımı
Bela nın Kullanımı
 • Olumsuz Sorunun Cevabı Olarak Bela nın Kullanımı
DVD-5
Mef u Lüh Bih
 • Mef u Lüh Bih
Fiil ve Zamir İlişkisi
 • Fiil ve Zamir İlişkisi
Fiil Cümlesinde Fiilin Yer Değiştirmesi
 • Fiil Cümlesinde Fiilin Yer Değiştirmesi
Mazi Fiil Çekimleri
 • Mazi Fiil Çekimleri
DVD-6
E Zunnu nun Kullanımı
 • E Zunnu nun Kullanımı
11 den 20 Ye Kadar Dişil Kelimelerin Sayımı
 • 11 den 20 Ye Kadar Dişil Kelimelerin Sayımı
Bazı Sıfatlar ve Kullanımı
 • Bazı Sıfatlar ve Kullanımı
Li menin Kullanımı
 • Li menin Kullanımı
Li menin Kullanımı
 • Li menin Kullanımı
DVD-7
Kane nin Kullanımı
 • Kane nin Kullanımı
Edatların Eril ve Dişil Olarak Kullanımı
 • Sahiplik Edatlarının Eril ve Dişil Olarak Kullanımı
Kesirli Sayılar
 • Kesirli Sayılar
DVD-8
Fiili Teaccub Cemi Müennes Salim Bağlaçlar
 • Fiili Teaccub Cemi Müennes Salim Bağlaçlar
DVD-9
Mazi Muzari Fiiller
 • Mazi Muzari Fiiller
21 den 30 a Kadar Eril Kelimelerin Sayımı
 • 21 den 30 a Kadar Eril Kelimelerin Sayımı
DVD-10
Harfi İstikbal
 • Harfi İstikbal
Mazi, Muzari ve Mastarların Türetimi
 • Mazi, Muzari ve Mastarların Türetimi
DVD-11
İnnenin Kullanımı
 • İnnenin Kullanımı
Haftanın Günleri
 • Haftanın Günleri
DVD-12
Muzari Fiilin Kişiler İle Olan İlişkisi
 • Muzari Fiilin Kişiler İle Olan İlişkisi
DVD-13
Emir Fiilinin Türetimi ve Kullanımı
 • Emir Fiilinin Türetimi ve Kullanımı
DVD-14
Emir Fiilinin Olumsuz Yapısı
 • Emir Fiilinin Olumsuz Yapısı

Arapça Eğitim Seti İleri Düzey 13 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Arapça Sıfatlar
 • Arapça Sıfatlar
Arapça Renkler
 • Arapça Renkler
İstek Fiilinin Kullanımı
 • İstek Fiilinin Kullanımı
Ahar ve Uhra Kelimelerinin Kullanımı
 • Ahar ve Uhra Kelimelerinin Kullanımı
DVD-2
Lam-ı Tah'il
 • Lam-ı Tah'il
Edevat-ı Nasp En
DVD-3
Arapça Şiir Çalışması
 • Arapça Şiir Çalışması
Muzari Fiilinin Li ve En Yapılarıyla Kullanımı
 • Muzari Fiilinin Li ve En Yapılarıyla Kullanımı
DVD-4
('Mek' İstiyorum) İbaresinin Kullanımı
 • ('Mek' İstiyorum) İbaresinin Kullanımı
Arapça Gelecek Zaman
 • Arapça Gelecek Zaman
DVD-5
İsmin Üç Hali
 • İsmin Üç Hali
Merfu
 • Merfu
Mensub
 • Mensub
Mecrur
 • Mecrur
DVD-6
Lem Olumsuzluk Edatının Kullanımı
 • Lem Olumsuzluk Edatının Kullanımı
DVD-7
Muzari Merfu
 • Muzari Merfu
Muzari Mensub
 • Muzari Mensub
Muzari ve Mecrurun İncelenmesi
 • Muzari ve Mecrurun İncelenmesi
Tekil ve Çoğul İsimler
 • Tekil ve Çoğul İsimler
 • Merfu, Mensub ve Mecrur Kullanımı
Çoğul İsim Tamlaması
 • Çoğul İsim Tamlaması
Sayılar
 • Sayılar
DVD-8
Kani'nin Kullanımı
 • Kani'nin Kullanımı
Eb ve Eğ Halleri
 • Eb ve Eğ Halleri
DVD-9
Muğtel Fiiller
 • Muğtel Fiiller
İsmi Taftil Mastarının Cümlede Kullanımı
 • İsmi Taftil Mastarının Cümlede Kullanımı
DVD-10
Mu'tel Fiiller ve Lem Olumsuzluk Ed.Kul
 • Mu'tel Fiiller ve Lem Olumsuzluk Edatının Kullanımı
DVD-11
Mu'tel Fiiller, Mazi, Muzari ve Merfu
 • Mu'tel Fiiller, Mazi, Muzari ve Merfu
Muzari Meczum Halleri
 • Muzari Meczum Halleri
Mezm Edatı Olarak Lem
 • Mezm Edatı Olarak Lem
DVD-12
Muzaaf Fiil Çekimleri
 • Muzaaf Fiil Çekimleri
DVD-13
Arapça Gramer Tekrarı
 • Arapça Gramer Tekrarı

Arapça Sözcük Çalışması Eğitim Seti 2 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Arapça Görüntülü Kelime Çalışması
 • Arapça Görüntülü Kelime Çalışması
DVD-2
Arapça Sesli Sözcük Çalışması
 • Arapça Sesli Sözcük Çalışması
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

 • AHMET DZGN 2017-10-06 21:57:20

  ÜRÜN ÇOK ÇABUK GELDİ . İŞİN DOĞRUSU BU KADAR KALİTELİ BEKLEMİYORDUM ŞAŞIRDIM ÜRÜN ON ÜZERİNDEN ON . ALACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE EDEBİLİRİM . HİÇ BİLİYOR OLMANIZA GEREK YOKTUR HOCANIN ANLATIMI ÇOK SADE ANLAŞILIR . YDS SINAVI İÇİN ALMIŞTIM SETİ ALDIĞIMDA HİÇBİR BİLGİM YOKTU FAKAT ŞUAN YAZMA DİNLEME OKUMA ANLAMA KONULARINDA ÇOK İYİ SEVİYELERE GELDİĞİMİ RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM .

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

 • Mehmet emin bilgen 2018-01-27 19:24:49

  Ben ilahiyat öğrencisiyim pratik ve gramer olarak arapçamı geliştirmek istiyorum.alırsam faydalı olur mu ?

  Editörün Yanıtı

  Merhaba; Arapça setimizde tüm gramer konuları yer almaktadır bu set ile arapça dilini öğrenebilirsiniz.

 • Emre PARILDAR 2017-12-19 11:53:04

  Arapça'yı hiç bilmeyen biri bu setin tamamını izleyince Kur'an-ı Kerim'de ne anlatılmak istendiğini anlayabilir mi?

  Editörün Yanıtı

  Merhaba; Arapça Görüntülü Eğitim Seti ile arapçayı öğrenebilirsiniz Kuranı Kerim anlamak için Kuranı Kerim eğitim setimiz var ondan faydalanabilirsiniz. İmam Hatip kategorisinde yer almaktadır.

 • Bekir ceylan 2017-12-16 08:21:09

  Hic Arapça bilmiyorum.Bu set ile YDS Arapça kursundan 50 puan almak istiyorum.bu YDS sınavında çalıştığım taktirde bu setle bu puanı alabilirmiyim? Kolay gelsin

  Editörün Yanıtı

  Merhaba YDS Arapça için Arapça Görüntülü Eğitim setimizden faydalanabilirsiniz düzenli bir çalışma ile dilediğiniz puanı çok rahat alabilirsiniz.

 • MUHAMMET TUNAHAN 2017-11-26 00:19:25

  Konuşma ve kuran dilini anlayıp , yazma ve okuma için ne kadar faydalıdır ?

  Editörün Yanıtı

  Merhaba; Arapça Görüntülü Eğitim seti ile temel düzeyden ileri düzeye kadar arapça eğitimleri barındırmaktadır. set ile siz belli bir aşamaya gelebilirsiniz kelime ezberleyerek bu dile hakim olabilirsiniz.

 • gençay 2016-04-11 20:57:54

  YDS Arapça İçin Ne Kadar Faydalı Olur?

  Editörün Yanıtı

  Merhaba tüm konular yds arapça ile uyumludur.

 • hacer eryilmaz 2015-11-18 21:02:25

  7sinifta olan kardesime arapca seti almak istiyorum ama cok kararsizim onun seviyesine uygun mu

  Editörün Yanıtı

  Merhaba imamhatip arapça setimiz var onu Alabilirsiniz seviye olarak da uygundur

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler