Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD Bu Ürünü Satın Al

Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD

Fiyat:279,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı:229,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:224,00 TL(5 TL İndirimli)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 229,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 336,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 33 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 65 Saat
Güncel Son Müfredat

Görüntülü Fransızca Öğrenme

Fransızca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Fransızca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Fransızca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Fransızca Görüntülü Eğitim Seti ile Fransızca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Fransızca kurslarına veya Özel Fransızca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Fransızca Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Fransızca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Fransızca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Fransızca Temel Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey Eğitimi

Fransızca Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Fransızca eğitimi setimizi satın alınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 7 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Fransızca temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Fransızca alfabe, Fransızca alfabe okunuşu, Fransızca sayılar, Fransızca selamlaşma, Fransızca yer ve yön tarifi, Fransızca meyve ve sebze isimleri, Fransızca yeme içme, Fransızca saatler, Fransızca aylar, Fransızca gün isimleri, Fransızca mevsim isimleri, Fransızca zamanlar vs.. daha bir çok temel Fransızca dersi set içerisinde yer almaktadır. Fransızca Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Fransızca konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.

Fransızca Orta Düzey Eğitimi

Fransızca Orta Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Fransızca orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 11 dvd yer almaktadır. Orta düzey Fransızca konularının tamamı Fransızca Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Fransızca orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.

Fransızca İleri Düzey Eğitimi

Fransızca İleri Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey ve Fransızca Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Fransızca Dilinin bir kuru olan Fransızca İleri Düzey kurunu 7 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Fransızca İleri düzey konularının tamamı 7 dvd ile sizlere Fransızca İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Fransızca zamanlar, Fransızca gramer, Fransızca telaffuz, Fransızca örnek çalışmalar, Fransızca alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Fransızca İleri düzey eğitim seti ile Fransızca diline ait ileri düzey Fransızca seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Fransızca dilini konuşmaya başlayacaksınız.

İş Fransızcası Eğitim Seti

İş Fransızcası Eğitim Seti

Fransızca İş Düzeyi görüntülü eğitim setimiz 8 DVD den oluşmaktadır. Fransızca Görüntülü DVD lerde konuları adım adım takip ederek iş düzey Fransızca'nızı geliştirebilirsiniz. Fransızca yazışmalar, Fransızca mektup yazma, Fransızca CV hazırlama, Fransızca Sipariş, Fransızca Fatura, Fransızca Konsolosluk yazışmaları, Fransızca Örnek Metinler, Fransızca Banka İşlemleri vs... bir çok konuyu çok rahat öğreneceksiniz.

Fransızca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Fransızca Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Fransızca dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Fransızca kitaplar, Fransızca sözlük, Fransızca hikaye kitapları, sesli Fransızca, mp3 Fransızca, Görüntülü Fransızca kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Fransızca Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Fransızca dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Fransızca Temel Düzey

- Fransızca Orta Düzey

- Fransızca İleri Düzey

- Fransızca İş Düzeyi

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Fransızca dilini öğrenmeye başlayacaksınız.

Fransızca Öğrenmek Zor mu

Fransızca Öğrenmek Zor mu

Fransızca En Çok konuşulan diller arasında 12. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 116 milyon kişi Fransızca dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Fransızca öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Fransızca dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Fransızca temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Fransızca dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Fransızca alfabe, Fransızca alfabe yazımı ve okunuşu, Fransızca sayılar, Fransızca tanışma, Fransızca yeme içme, Fransızca sebze isimleri, Fransızca gramer, Fransızca kelimler, Fransızca zamanlar vs bir çok Temel Fransızca Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Fransızca dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Fransızca öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Fransızca Öğrenme

Kolay Fransızca Öğrenme

Fransızca dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Fransızca kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Fransızca Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Fransızca eğitim setimiz ile kolay Fransızca öğrenmeye başlayacaksınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Fransızcayı öğrenmeye başlayacaktır.

Fransızca Kursu

Fransızca öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Fransızca kurslarıdır. Fransızca dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Fransızca dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Fransızca Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Fransızca Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Fransızca Özel Ders

Fransızca Özel Ders

Fransızca dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Fransızca özel derstir. Fransızca dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Fransızca dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Fransızca Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Fransızca özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Fransızca Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Fransızca Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Fransızca Öğrenmek İstiyorum

Fransızca öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Fransızca anlatan kitap, en iyi Fransızca kurs, en iyi Fransızca Kaynak kitap, en iyi Fransızca öğretmen, en iyi Fransızca eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Fransızca dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Fransızca görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Fransızca öğrenmeye başlamanızdır.

Fransızca Öğrenmek Kolay mı

Fransızca dilini öğrenmek Fransızca Eğitim Setimiz ile çok kolay. Fransızca sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Fransızcayı öğrenmiş olacaksınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim setimiz 7 dvd den oluşmaktadır. Temel Fransızca'yı 7 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.

Kolay Fransızca Eğitim Seti 33 DVD

Kolay Fransızca Eğitim Seti 33 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Fransızca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Fransızca Temel Düzey Eğitim Seti 7 DVD 7 15 Saat 89,00 TL
Fransızca Orta Düzey Eğitim Seti 11 DVD 11 20 Saat 89,00 TL
Fransızca İleri Düzey Eğitim Seti 7 DVD 7 15 Saat 89,00 TL
İş Fransızcası Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD 8 15 Saat 89,00 TL
TOPLAM 33 65 Saat 356,00 TL
229,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

Fransızca Temel Düzey Eğitim Seti 7 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fransızca Alfabe
 • Fransızca Alfabe
 • l’alphabet Français
Les Sujets
 • Les Sujets
Present
 • Present
Auxiliares
 • Auxiliares
DVD-2
Salver Quelgun (Selamlaşma)
 • Salver Quelgun
 • Selamlaşma
Les Activites Quatidiemes
 • Les Activites Quatidiemes
Les Jours (Günler)
 • Les Jours (Günler)
Les Mois (Aylar)
 • Les Mois (Aylar)
Les Saisons (Mevsimler)
 • Les Saisons (Mevsimler)
Fransızca Hayvanlar (Male, Famelle, Petit)
 • Hayvanlar (Male, Famelle, Petit)
Les Fruits (Meyveler)
 • Les Fruits (Meyveler)
Les Coulers (Renkler)
 • Les Coulers (Renkler)
Les Vatements (Günlük Kıyafetler)
 • Les Vatements (Günlük Kıyafetler)
DVD-3
Fransızca Sayılar Les Numbres Cardinaux
 • Les  Numbres Cardinaux
 • Fransızca Sayılar
 • Fransızca Sayma Sayıları
Les Numbres Ordiraux
 • Les  Numbres Ordiraux
 • Sayılar
Fransızca Fiyat Sormak
 • Fransızca Fiyat Sormak
 • Demander Le Prix
Faire Les Curses (Alışveriş Yapmak)
 • Faire Les Curses (Alışveriş Yapmak)
Meteorolopie
 • Meteorolopie
Fransızca Saatler
 • Quelle Haure Est-  İl?(Saat Kaç)
 • Fransızca Saatler
DVD-4
Fransızca Les Artictes (Belirteçler)
 • Fransızca Les Artictes (Belirteçler)
L'article Contracte
 • L’article Contracte
Les Artictes Soru Çözümler
 • Les Artictes Soru Çözümler
Les Adjectifs (Şekil Sıfatları)
 • Les Adjectifs (Şekil Sıfatları)
DVD-5
Les Adjectifs İndefinis (Belirsiz Sıfatlar)
 • Les Adjectifs İndefinis (Belirsiz Sıfatlar)
Les Adjectifs İndefinis Soru Çözümleri
 • Les Adjectifs İndefinis Soru Çözümleri
Les Adjectifs Possesifs (İyelik Sıfatları)
 • Les Adjectifs Possesifs (İyelik Sıfatları)
Les Adjectifs Possesifs Soru Çözümleri
 • Les Adjectifs Possesifs Soru Çözümleri
Les Adjectifs Demonstratifs (İşaret Sıfatları)
 • Les Adjectifs Demonstratifs (İşaret Sıfatları)
Les Adjectifs Demonstratifs Soru Çözümleri
 • Les Adjectifs Demonstratifs Soru Çözümleri
DVD-6
Les Pronoms Toniques
 • Les Pronoms Toniques
Pronom Tonique
 • Pronom Tonique
Les Noms(İsimler)
 • Les Noms(İsimler)
Fransızca Yön Tarifleri
 • Les Directions (Nesne Ve Yön Tarifleri)
DVD-7
Fransızca Cümle Çeşitleri
 • Les Pharases
 • Fransızca Cümle Çeşitleri
La Pharase Declarative
 • La Pharase  Declarative
La Pharase Exclamative (Ünlem Bildiren)
 • La Pharase Exclamative (Ünlem Bildiren)
La Mise En Relief (Vurgu)
 • La Mise En Relief (Vurgu)
La Pharase İnterropative (Soru Cümleleri)
 • La Pharase İnterropative (Soru Cümleleri)
La Pharase İmperative (Emir Cümleleri)
 • La Pharase İmperative (Emir Cümleleri)
Les Formes Principales De La Negation
 • Les Formes Principales De La Negation
 • Fransızca Negatif Cümleler
Les Formes De La Negation Soru Çözümleri
 • Les Formes  De La Negation  Soru Çözümleri
Des Mots D'interrogation
 • Des  Mots D’interrogation

Fransızca Orta Düzey Eğitim Seti 11 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fransızca da Birleşik Geçmiş Zaman
 • La Passe Compose
 • Fransızca da Birleşik Geçmiş Zaman
Birleşik Geçmiş Zaman Yardımcı Fiiller
 • Birleşik Geçmiş Zaman Yardımcı Fiiller
 • Avoir –Etre
A La Forma Negative
 • A La Forma  Negative
DVD-2
Fransızca Basit Gelecek Zaman
 • Fransızca Basit Gelecek Zaman
 • Le Future Simple
Future Simple Soru Çözümleri
 • Future Simple Soru Çözümleri
DVD-3
Le Passe Recent
 • Yakın Zamanda Olmuş Olan Eylemler
 • Le Passe Recent
Passe Recent Soru Çözümleri
 • Passe Recent Soru Çözümleri
Le Futur Proche
 • Le Futur Proche
Exercice
 • Exercice
Futur Proche Soru Çözümleri
 • Futur Proche Soru Çözümleri
DVD-4
L'imperatif (Emir Kipleri)
 • L’imperatif (Emir Kipleri)
L'imperatif Des Verbes Pronominaux
 • L’imperatif Des Verbes Pronominaux
Trauvez Les Verbes Et Utilises L'imperatif
 • Trauvez Les Verbes  Et Utilises L’imperatif
L'imperatif Soru Çözümleri
 • L’imperatif Soru Çözümleri
DVD-5
Les Verbes Pronominaux (İşteş Fiiller)
 • Les Verbes Pronominaux (İşteş Fiiller)
Hier Matin
 • Hier Matin
Les Verbes Pronominaux Soru Çözümleri
 • Les Verbes Pronominaux Soru Çözümleri
DVD-6
La Voix Possive (Edilgen Konusu)
 • La Voix Possive (Edilgen Konusu)
Verbes A La Voix Active
 • Verbes A La Voix Active
La Voix Possive Au Present Soru Çözümleri
 • La Voix Possive Au Present Soru Çözümleri
Sı Av Present
 • Sı Av Present
DVD-7
Les Adjectiv Demonstratif (İşaret Sıfatları)
 • Les Adjectiv Demonstratif (İşaret Sıfatları)
Adjectiv Demonstratif Soru Çözümleri
 • Adjectiv Demonstratif Soru Çözümleri
Les Adjectiv İndefinis
 • Les Adjectiv İndefinis
Adjectiv İndefinis Soru Çözümleri
 • Adjectiv İndefinis Soru Çözümleri
DVD-8
Les Adjectifs Possesifs (İyelik Sıfatları)
 • Les Adjectifs Possesifs (İyelik Sıfatları)
Adjectifs Possesifs Soru Çözümleri
 • Adjectifs Possesifs Soru Çözümleri
DVD-9
Pronoms Personnels (Kişi Zamirleri)
 • Pronoms Personnels (Kişi Zamirleri)
Complement Direct / İndirect
 • Complement Direct / İndirect
Examples
 • Examples
Pronoms Personnels Soru Çözümleri
 • Pronoms  Personnels Soru Çözümleri
DVD-10
Pronoms Demonstratifs (İşaret Zamirleri)
 • Pronoms Demonstratifs (İşaret Zamirleri)
Pronoms Demonstratifs Soru Çözümleri
 • Pronoms  Demonstratifs Soru Çözümleri
Pronoms Possessifs
 • Pronoms Possessifs
Pronoms Possessifs Soru Çözümleri
 • Pronoms Possessifs Soru Çözümleri
DVD-11
Pronom İndefini (Belgisiz Zamirler)
 • Pronom İndefini (Belgisiz Zamirler)
Pronoms İndefinis Soru Çözümleri
 • Pronoms İndefinis Soru Çözümleri

Fransızca İleri Düzey Eğitim Seti 7 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Le Future Simple (Gelecek Zaman)
 • Le Future Simple (Gelecek Zaman)
Futur Anterieur
 • Futur Anterieur
Futur Anterieur Soru Çözümleri
 • Futur Anterieur Soru Çözümleri
Le Subjonctif (Dilek Kipi)
 • Le Subjonctif (Dilek Kipi)
Le Subjonctif Soru Çözümleri
 • Le Subjonctif Soru Çözümleri
DVD-2
Conditionnel
 • Conditionnel
Conditionnel Passe
 • Conditionnel Passe
 • (Geçmişteki Pişmanlıklar)
Conditionnel Passe
 • Conditionnel Passe
 • (Geçmişteki Pişmanlıklar)
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Passe Anterieur (Oluşum Çatısı)
 • Passe Anterieur (Oluşum Çatısı)
Le Passe Anterieur Soru Çözümleri
 • Le Passe Anterieur Soru Çözümleri
Passe Simple
 • Passe Simple
Passe Simple Soru Çözümleri
 • Passe Simple Soru Çözümleri
DVD-3
Plus - Que- Parfait
 • Plus - Que- Parfait
 • (Miş’li Geçmiş Zaman)
Le Superlatif
 • Le Superlatif 
Le Comparatif
 • Le Comparatif
Soru Çözümleri
 • Le Comparatif - Le Superlatif
 • Soru Çözümleri
DVD-4
L'expression De La Cause
 • L’expression De La Cause
L'expression De L'opposition
 • L’expression De L’opposition
 • (Zıtlık Bildiren İfade)
L'expression De But (Amaç Bildiren İfade)
 • L’expression De But (Amaç Bildiren İfade)
L'expression De Consequence
 • L’expression De Consequence
 • (Sonuç İfadesi)
L'expression De Condition Etl'hypothese
 • L’expression De Condition Etl’hypothese
 • Şart Ve Varsayım İfadeleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Les Adverbes (Zarflar)
 • Les Adverbes (Zarflar)
Les Adverbes Soru Çözümleri
 • Les Adverbes Soru Çözümleri
Le Pronom Relatif (ilgi Zamiri)
 • Le Pronom Relatif  (ilgi Zamiri)
Le Pronom Relatifs Soru Çözümleri
 • Le Pronom Relatifs Soru Çözümleri
Le Gerondif- LeParticipe Present
 • Le Gerondif- LeParticipe Present
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-6
Les Prepositions (Öntakı)
 • Les Prepositions (Öntakı)
Les Prepositions Soru Çözümleri
 • Les Prepositions Soru Çözümleri
Proposition İndependant (Bağımsız Cümle)
 • Proposition İndependant (Bağımsız Cümle)
Proposition Principale(Temel Cümlecik)
 • Proposition Principale(Temel Cümlecik)
Proposition Subordonne (Yan Cümle)
 • Proposition Subordonne (Yan Cümle)
Si + Present = Futur
 • Si + Present = Futur
Si + Present = Present
 • Si + Present = Present
Les Phrases Avec "Si"
 • Les Phrases Avec “Si”
DVD-7
Si + İmporfait =Conditionel Prese
 • Si + İmporfait =Conditionel Prese
Le Complement
 • Le Complement
Complement Circonstanciel (Zarf Tümleci)
 • Complement Circonstanciel (Zarf Tümleci)
Soru Çözümle
 • Soru Çözümle
Discaurs Direct Au İndirect
 • Discaurs Direct Au İndirect
EN (Önünde)
 • EN (Önünde)
Y (Önünde)
 • Y (Önünde)
Les Pronoms En Et Y Soru Çözümleri
 • Les Pronoms En Et Y Soru Çözümleri

İş Fransızcası Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fransızca Resmi Yazışmalar
 • Mektup Giriş - Gelişme –Sonuç
 • Satış Sipariş Teklifi
 • Sipariş
 • Sipariş İptali
DVD-2
Sirküler
 • Phrases Pour Eirculaires
 • Republique Française
 • Expressions Commerciales
 • Les Expressions Commerciales
DVD-3
Mektuplar
 • Reclamation D’une Commande
 • Letire De Rappel
DVD-4
Proforma Örnekleri (Fatura Örnekleri)
 • Facture Proforma
 • Recourment De Creance
 • Lettre De Recommadation
DVD-5
Referans, Kabul, Red, Teşekkür Mektupları
 • Demonde De Reference
 • Lettre De Reference
 • Procuration (Vekaletname)
 • Lettre De D’acceptation (Kabul Mektubu)
 • Lettre De Rejet (Red Mektubu)
 • Lettre De Remercilment (Teşekkür Mektubu)
DVD-6
Franszıca Özür Mektupları
 • Lettre D’excasu(Özür Mektubu)
 • Lettre De Demande
 • Lettre De Confirmation
 • Demonde D’attribution D’un Avorat
DVD-7
Banka İşlemleri
 • Services Bancaires
 • Demonde De Paiment
 • Paiment Par Virement Bancaire
 • Les Annonces Des Condoleonces
 • Auis De Recherche
 • Oisparue
 • Un Animateur
 • Lettre De Demande D’information
 • Lettre De Reservation De L’Hotel
DVD-8
İflas Mektupları
 • Lettre D’annonce De Faillite
 • Lettre D’annulation De Reunion
 • Endossement (Cira)
 • Traite (Lettre De Change)
 • Acceptation (Kabul)
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL
2 Taksit 114,50 TL 229,00 TL 114,50 TL 229,00 TL 114,50 TL 229,00 TL
3 Taksit 76,33 TL 229,00 TL 76,33 TL 229,00 TL 76,33 TL 229,00 TL
4 Taksit 61,26 TL 245,03 TL 61,26 TL 245,03 TL 61,26 TL 245,03 TL
5 Taksit 49,32 TL 246,61 TL 49,32 TL 246,61 TL 49,32 TL 246,61 TL
6 Taksit 41,18 TL 247,07 TL 41,18 TL 247,07 TL 41,18 TL 247,07 TL
7 Taksit 35,69 TL 249,86 TL 35,69 TL 249,86 TL 35,69 TL 249,86 TL
8 Taksit 31,44 TL 251,53 TL 31,44 TL 251,53 TL 31,44 TL 251,53 TL
9 Taksit 28,13 TL 253,21 TL 28,13 TL 253,21 TL 28,13 TL 253,21 TL
10 Taksit 25,49 TL 254,92 TL 25,49 TL 254,92 TL 25,49 TL 254,92 TL
11 Taksit 23,33 TL 256,64 TL 23,33 TL 256,64 TL 23,33 TL 256,64 TL
12 Taksit 21,50 TL 258,04 TL 21,50 TL 258,04 TL 21,50 TL 258,04 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL 229,00 TL
2 Taksit 114,50 TL 229,00 TL 114,50 TL 229,00 TL 114,50 TL 229,00 TL
3 Taksit 76,33 TL 229,00 TL 76,33 TL 229,00 TL 76,33 TL 229,00 TL
4 Taksit 61,26 TL 245,03 TL 61,26 TL 245,03 TL 61,26 TL 245,03 TL
5 Taksit 49,32 TL 246,61 TL 49,32 TL 246,61 TL 49,32 TL 246,61 TL
6 Taksit 41,18 TL 247,07 TL 41,18 TL 247,07 TL 41,18 TL 247,07 TL
7 Taksit 35,69 TL 249,86 TL 35,69 TL 249,86 TL 35,69 TL 249,86 TL
8 Taksit 31,44 TL 251,53 TL 31,44 TL 251,53 TL 31,44 TL 251,53 TL
9 Taksit 28,13 TL 253,21 TL 28,13 TL 253,21 TL 28,13 TL 253,21 TL
10 Taksit 25,49 TL 254,92 TL 25,49 TL 254,92 TL 25,49 TL 254,92 TL
11 Taksit 23,33 TL 256,64 TL 23,33 TL 256,64 TL 23,33 TL 256,64 TL
12 Taksit 21,50 TL 258,04 TL 21,50 TL 258,04 TL 21,50 TL 258,04 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler