10.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 70 DVD Bu Ürünü Satın Al

10.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 70 DVD

Fiyat:320,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:315,00 TL(5 TL İndirimli)
Sipariş Bonusu:4 Bonus(40 Bonus Ücretsiz Kargo)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 300,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 332,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 70 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 114 Saat
Güncel Son Müfredat
10.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

10.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

Müfredata uygun olarak hazırlanan 10.Sınıf Eğitim Setleri Eğitim Yılı içerisindeki tüm dersleri kapsamaktadır. Matematik, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih, Coğrafya, Psikoloji ve İngilizce dersleri uzman öğretmenler tarafından konular in ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Üniteler ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır.

MEB Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

10.Sınıf Matematik Konu Anlatımı

10.Sınıf Matematik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye matematik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Matematik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile matematik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Matematik Görsel Eğitim Seti ile matematik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Matematik derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki matematik konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Matematik Soru Çözümleri:

Matematik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde matematik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de matematik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımı:

10.Sınıf Edebiyat Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Edebiyat özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Edebiyat konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Edebiyat konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Edebiyat Görsel Eğitim Seti ile Edebiyat dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Edebiyat derslerinize hem de LYS Sınavlarındaki Edebiyat konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Edebiyat Soru Çözümleri

Edebiyat öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Edebiyat hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Edebiyat sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Anlatımı:

10.Sınıf Dil ve Anlatım Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Dil ve Anlatım özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Dil ve Anlatım konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Dil ve Anlatım konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Dil ve Anlatım Görsel Eğitim Seti ile Dil ve Anlatım dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Dil ve Anlatım derslerinize hem de YGS Sınavlarındaki Türkçe konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Dil ve Anlatım Soru Çözümleri

Dil ve Anlatım öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Dil ve Anlatım hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Dil ve Anlatım sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Tarih Konu Anlatımı:

10.Sınıf Tarih Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Tarih özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Tarih konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Tarih konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Tarih Görsel Eğitim Seti ile Tarih dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Tarih derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Tarih konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Tarih Soru Çözümleri

Tarih öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Tarih hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Tarih sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Coğrafya Konu Anlatımı:

10.Sınıf Coğrafya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Coğrafya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Coğrafya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Coğrafya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Coğrafya Görsel Eğitim Seti ile Coğrafya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Coğrafya derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Coğrafya konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Coğrafya Soru Çözümleri

Coğrafya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Coğrafya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Coğrafya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Fizik Konu Anlatımı:

10.Sınıf Fizik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Fizik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Fizik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Fizik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Fizik Görsel Eğitim Seti ile Fizik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Fizik derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Fizik konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Fizik Soru Çözümleri

Fizik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Fizik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Fizik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Kimya Konu Anlatımı:

10.Sınıf Kimya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Kimya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Kimya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Kimya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Kimya Görsel Eğitim Seti ile Kimya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Kimya derslerinize hem de YGS -LYS Sınavlarındaki Kimya konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Kimya Soru Çözümleri

Kimya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Kimya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Kimya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımı:

10.Sınıf Biyoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Biyoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Biyoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Biyoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Biyoloji Görsel Eğitim Seti ile Biyoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 10.Sınıf Biyoloji derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Biyoloji konularına hazırlanmış olacaksınız.

10.Sınıf Biyoloji Soru Çözümleri

Biyoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Biyoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Biyoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf Psikoloji Konu Anlatımı:

10.Sınıf Psikoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Psikoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Psikoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Psikoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Psikoloji Görsel Eğitim Seti ile Psikoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

10.Sınıf Psikoloji Soru Çözümleri

Psikoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Psikoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Psikoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

10.Sınıf İngilizce Konu Anlatımı:

10.Sınıf İngilizce Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye İngilizce özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. İngilizce konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile İngilizce konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. İngilizce Görsel Eğitim Seti ile İngilizce dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

10.Sınıf İngilizce Soru Çözümleri

İngilizce öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde İngilizce hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de İngilizce sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
10.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti 5 8 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti 8 14 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti 7 13 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti 6 10 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Psikoloji Görüntülü Eğitim Seti 12 18 Saat 60,00 TL
10.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti 11 18 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti 4 6 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 6 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti 4 6 Saat 60,00 TL
10.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti 9 15 Saat 60,00 TL
TOPLAM 70 114 Saat 600,00 TL
320,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

10.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Tarih İçinde Türk Edebiyatı
 • Tarih İçinde Türk Edebiyatı
Edebiyat Tarihi - Türk Edebiyatının Dönemlere Ayrılmasındaki Ölçütler
 • Edebiyat Tarihi - Türk Edebiyatının Dönemlere Ayrılmasındaki Ölçütler
Türk Edebiyatının Dönemleri
 • Türk Edebiyatının Dönemleri
Ölçütler
 • Ölçütler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Destan Dönemi Türk Edebiyatı (Sözlü Dönem)
 • Destan Dönemi Türk Edebiyatı (Sözlü Dönem)
Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir - Sagu - Koşuk)
 • Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir - Sagu - Koşuk)
Sagu
 • Sagu
Koşuk
 • Koşuk
Olay Çevresinde Oluşan Metinler
 • Olay Çevresinde Oluşan Metinler
Destan
 • Destan
Türk Destanları
 • Türk Destanları
Yazılı Edebiyat (Köktürk Yazıtları, Uygur Metinleri)
 • Yazılı Edebiyat (Köktürk Yazıtları, Uygur Metinleri)
Köktürk Yazıtları (Orhun Yazıtları)
 • Köktürk Yazıtları (Orhun Yazıtları)
Uygur Metinleri
 • Uygur Metinleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
İslam Uygarlığı Çevresinde Gelişen Türk Edebiyatı
 • İslam Uygarlığı Çevresinde Gelişen Türk Edebiyatı
XI-XII. Yüzyıllarda İslamiyet Ve Türk Kültürü
 • XI-XII. Yüzyıllarda İslamiyet Ve Türk Kültürü
İslamiyet Döneminde İlk Dil Ve Edebiyat Ürünleri
 • İslamiyet Döneminde İlk Dil Ve Edebiyat  Ürünleri
Kutadgu Bilig
 • Kutadgu Bilig
Atabetül Hakayık
 • Atabetül Hakayık
Divan-ı Hikmet
 • Divan-ı Hikmet
Divan-ü Lügatit Türk
 • Divan-ü Lügatit Türk
Oğuz Türkçesinin Anadoludaki İlk Ürünleri (XI-XII.YY)
 • Oğuz Türkçesinin Anadoludaki İlk Ürünleri (XI-XII.YY)
Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
 • Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
İlahi
 • İlahi
Nefes
 • Nefes
Gazel
 • Gazel
DVD-4
Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 • Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
Battalname
 • Battalname
Danişmendname
 • Danişmendname
Dede Korkut Hikayeleri
 • Dede Korkut Hikayeleri
Mesnevi
 • Mesnevi
Öğretici Metinler
 • Öğretici Metinler
XIV.Yüzyıldan XIX.Yüzyıl Ortalarına Kadar Osmanlı Edebiyatı Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler
 • XIV.Yüzyıldan XIX.Yüzyıl Ortalarına Kadar Osmanlı Edebiyatı Coşku Ve Heyecanı Dile Getiren Metinler
Halk Edebiyatı
 • Halk Edebiyatı
Divan Edebiyatı
 • Divan Edebiyatı
DVD-5
Divan Şiiri
 • Divan Şiiri
Gazel
 • Gazel
Kaside
 • Kaside
Rubai
 • Rubai
Şarkı
 • Şarkı
Murabba
 • Murabba
Muhammes
 • Muhammes
Terkib-i Bent
 • Terkib-i Bent
Halk Şiiri
 • Halk Şiiri
Anonim Halk Şiiri
 • Anonim Halk Şiiri
Mani
 • Mani
Türkü
 • Türkü
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

10.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Sunum
 • Sunum
Tartışma
 • Tartışma
Münazara
 • Münazara
Açık Oturum
 • Açık Oturum
Forum
 • Forum
Panel
 • Panel
Sunum Tartışma Panel Soru Çözümleri
 • Sunum Tartışma Panel Soru Çözümleri
DVD-2
Anlatım Ve Özellikleri
 • Anlatım Ve Özellikleri
Anlatıma Hazırlık
 • Anlatıma Hazırlık
Anlatımda Konu ve Tema
 • Anlatımda Konu ve Tema
Anlatımda Sınırlandırma
 • Anlatımda Sınırlandırma
Anlatımın Ve Anlatmacının Amacı
 • Anlatımın Ve Anlatmacının Amacı
Anlatımda Anlatmacının Tavrı
 • Anlatımda Anlatmacının Tavrı
Anlatımın Temel Özellikleri
 • Anlatımın Temel Özellikleri
Anlatımın Oluşumu
 • Anlatımın Oluşumu
Anlatım Türlerinin Sınıflandırılması
 • Anlatım Türlerinin Sınıflandırılması
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Anlatım Türleri
 • Anlatım Türleri
Öyküleyici Anlatım (Hikaye Edici)
 • Öyküleyici Anlatım(Hikaye Edici)
İsim (Ad)
 • İsim (Ad)
Adların Durumları
 • Adların Durumları
İsim Tamlamaları
 • İsim Tamlamaları
İsim Tamlamalarıyla İlgili Bazı Özellikler
 • İsim Tamlamalarıyla İlgili Bazı Özellikler
Adlarda Küçültme
 • Adlarda Küçültme
DVD-4
Betimleyici (Tasvir Edici) Anlatım
 • Betimleyici (Tasvir Edici) Anlatım
Sıfat (Ön Ad)
 • Sıfat (Ön Ad)
Sıfat Çeşitleri
 • Sıfat Çeşitleri
Sıfatların Yapısı
 • Sıfatların Yapısı
Sıfatlarda Pekiştirme
 • Sıfatlarda Pekiştirme
Sıfatlarda Küçültme
 • Sıfatlarda Küçültme
DVD-5
Coşku ve Heyecana Bağlı (Lirik) Anlatım
 • Coşku ve Heyecana Bağlı (Lirik) Anlatım
Zamir (Adıl)
 • Zamir (Adıl)
Destansı (Epik)Anlatım
 • Destansı (Epik) Anlatım
Fiilimsi
 • Fiilimsi
DVD-6
Emredici Anlatım
 • Emredici Anlatım
Fiil (Eylem)
 • Fiil (Eylem)
Ek Eylem (Ek Fiil)
 • Ek Eylem (Ek Fiil)
Fiillerde Kişi
 • Fiillerde Kişi
Fiilde Çatı
 • Fiilde Çatı
Fiilde Kip
 • Fiilde Kip
Fiillerde Olumsuzluk Soru
 • Fiillerde Olumsuzluk Soru
Fiillerde Zaman (Kip) Kayması
 • Fiillerde Zaman (Kip) Kayması
DVD-7
Öğretici Anlatım
 • Öğretici Anlatım
Zarf (Belirteç)
 • Zarf (Belirteç)
Zarf Çeşitleri
 • Zarf Çeşitleri
Açıklayıcı Anlatım
 • Açıklayıcı Anlatım
Tartışmacı Anlatım
 • Tartışmacı Anlatım
Kanıtlayıcı Anlatım
 • Kanıtlayıcı Anlatım
Düşsel (Fantastik) Anlatım
 • Düşsel (Fantastik) Anlatım
Edat (İlgeç)
 • Edat (İlgeç)
Gelecekten Söz Eden Anlatım
 • Gelecekten Söz Eden Anlatım
Bağlaç
 • Bağlaç
Sözleşmeye Bağlı Anlatım
 • Sözleşmeye Bağlı Anlatım
Ünlem
 • Ünlem
Mizahi Anlatım
 • Mizahi Anlatım
DVD-8
Anlatım Türleri Soru Çözümleri
 • Anlatım Türleri Soru Çözümleri
Sözcük Türleri Soru Çözümleri
 • Sözcük Türleri Soru Çözümleri

10.Sınıf Tarih Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Beylikten Devlete Geçiş
 • Beylikten Devlete Geçiş
Osman Bey Dönemi
 • Osman Bey Dönemi
Orhan Bey Dönemi
 • Orhan Bey Dönemi
Balkanlarda Yapılan Fetihler
 • Balkanlarda Yapılan Fetihler
1.Murat Dönemi
 • 1.Murat Dönemi
XIV Yüzyıl Başlarında Yakın Doğu Ve Avrupa
 • XIV Yüzyıl Başlarında Yakın Doğu Ve Avrupa
Osmanlı Devletinin Kuruluşu
 • Osmanlı Devletinin Kuruluşu
Kayıların Anadoluya Gelmesi Ve Yerleşmesi
 • Kayıların Anadoluya Gelmesi Ve Yerleşmesi
Yıldırım Bayezid Dönemi
 • Yıldırım Bayezid Dönemi
I.Mehmet Ve II.Murat Dönemleri
 • I.Mehmet Ve II.Murat Dönemleri
Fetret Devri Ve I.Mehmet Dönemi
 • Fetret Devri Ve I.Mehmet Dönemi
Çelebi Mehmet Dönemi
 • Çelebi Mehmet Dönemi
II.Murat Dönemi
 • II.Murat Dönemi
Osmanlı Kültür Ve Medeniyeti
 • Osmanlı Kültür Ve Medeniyeti
Osmanlıda Devlet Anlayışı
 • Osmanlıda Devlet Anlayışı
Osmanlı Ordusu
 • Osmanlı Ordusu
Toprak
 • Toprak
Ticaret
 • Ticaret
Beylikten Devlete Geçiş Soru Çözümleri
 • Beylikten Devlete Geçiş Soru Çözümleri
DVD-2
İstanbul'un Fethi
 • İstanbul’un Fethi
İstanbul'un Fethinin Sonuçları
 • İstanbul’un Fethinin Sonuçları
Fatih Dönemindeki Diğer Askeri Ve Siyasi Gelişmeler
 • Fatih Dönemindeki Diğer Askeri Ve Siyasi Gelişmeler
Fetihler
 • Fetihler
Teşkilatlanma Açısından
 • Teşkilatlanma Açısından
II.Bayezid Dönemi
 • II.Bayezid Dönemi
Osmanlı Merkezi Teşkilatı
 • Osmanlı Merkezi Teşkilatı
Merkezi Yönetim
 • Merkezi Yönetim
Taşra ve Eyalet Yönetimi
 • Taşra ve Eyalet Yönetimi
Osmanlı'da Eğitim
 • Osmanlı’da Eğitim
Osmanlı Ordusu
 • Osmanlı Ordusu
Avrupa'daki Gelişmeler
 • Avrupa’daki Gelişmeler
Coğrafi Keşifler
 • Coğrafi Keşifler
Sebepleri
 • Sebepleri
Rönesans
 • Rönesans
DVD-3
I.Selim Dönemi (Yavuz Sultan Selim)
 • I.Selim Dönemi (Yavuz Sultan Selim)
Osmanlı Seferi İlişkileri
 • Osmanlı Seferi İlişkileri
Ekonomik Faaliyetler
 • Ekonomik Faaliyetler
Toplum Yapısı
 • Toplum Yapısı
Ekonomik Faaliyetler
 • Ekonomik Faaliyetler
Kanunu Sultan Süleyman Dönemi
 • Kanunu Sultan Süleyman Dönemi
Batıdaki Gelişmeler
 • Batıdaki Gelişmeler
Osmanlı-Macar İlişkileri
 • Osmanlı-Macar İlişkileri
Osmanlı-Avusturya İlişkileri
 • Osmanlı-Avusturya İlişkileri
Doğudaki Gelişmeler
 • Doğudaki Gelişmeler
Denizlerdeki Gelişmeler
 • Denizlerdeki Gelişmeler
Osmanlıda Hukuk
 • Osmanlıda Hukuk
Bilim Ve Teknoloji
 • Bilim Ve Teknoloji
Osmanlıda Eğlence
 • Osmanlıda Eğlence
Reform Hareketleri
 • Reform Hareketleri
Dünya Gücü Osmanlı Devleti Soru Çözümleri
 • Dünya Gücü Osmanlı Devleti Soru Çözümleri
DVD-4
Arayış Yılları (XVII.Yüzyıl)
 • Arayış Yılları (XVII.Yüzyıl)
17.Yüzyılda Avrupa'daki Siyasi Gelişmeler
 • 17.Yüzyılda Avrupa’daki Siyasi Gelişmeler
Otuzyıl Savaşları
 • Otuzyıl Savaşları
17.Yüzyılda Avrupa'daki Bilimsel Gelişmeler
 • 17.Yüzyılda Avrupa’daki Bilimsel Gelişmeler
17.Yüzyılda Osmanlı Devleti (Duraklama Dönemi)
 • 17.Yüzyılda Osmanlı Devleti (Duraklama Dönemi)
17.Yüzyılda Osmanlı Devleti'nin Durumu
 • 17.Yüzyılda Osmanlı Devleti’nin Durumu
Duraklamanın Nedenleri
 • Duraklamanın Nedenleri
Osmanlı - Avvusturya İlişkileri
 • Osmanlı - Avvusturya İlişkileri
Osmanlı - İran İlişkileri
 • Osmanlı - İran İlişkileri
17.Yüzyıl İsyanları
 • 17.Yüzyıl İsyanları
17.Yüzyıl İç İsyanları
 • 17.Yüzyıl İç İsyanları
17.Yüzyıl Islahatları
 • 17.Yüzyıl Islahatları
Genel Özellikleri
 • Genel Özellikleri
II.Osman (Genç Osman)
 • II.Osman (Genç Osman)
IV.Mehmet Dönemi
 • IV.Mehmet Dönemi
Siyasi Olayları
 • Siyasi Olayları
Islahatçıları
 • Islahatçıları
17.Yüzyılda Osmanlı Bilim Sanat Edebiyat Mimari
 • 17.Yüzyılda Osmanlı Bilim Sanat Edebiyat Mimari
Arayış Yılları (XVII.Yüzyıl) Soru Çözümleri
 • Arayış Yılları (XVII.Yüzyıl) Soru Çözümleri
DVD-5
17.Yüzyılda Osmanlı Devleti Ve Avrupa Genel Durumu
 • 17.Yüzyılda Osmanlı Devleti Ve Avrupa Genel Durumu
III. Ahmet Dönemi
 • III. Ahmet Dönemi
Osmanlı - Rus İlişkileri
 • Osmanlı - Rus İlişkileri
Osmanlı - Venedik İlişkileri
 • Osmanlı - Venedik İlişkileri
Osmanlı - Avusturya İlişkileri
 • Osmanlı - Avusturya İlişkileri
Yenilikler
 • Yenilikler
Lale Devri
 • Lale Devri
18.Yüzyılda Avrupa'da Bilim Ve Düşünce Alanındaki Gelişmeler
 • 18.Yüzyılda Avrupa’da Bilim Ve Düşünce Alanındaki Gelişmeler
Rusya'nın Genişleme Politikası ve Osmanlı - Rus İlişkileri
 • Rusya’nın Genişleme Politikası ve Osmanlı - Rus İlişkileri
ABD'nin Kurulması
 • ABD’nin Kurulması
Fransız İhtilali'nin Sebepleri
 • Fransız İhtilali’nin Sebepleri
Fransız İhtilali'nin Sonuçları
 • Fransız İhtilali’nin Sonuçları
III.Selim Dönemi (Nizam-ı Cedid - Yeni Düzen)
 • III.Selim Dönemi (Nizam-ı Cedid - Yeni Düzen)
Siyasi Olaylar
 • Siyasi Olaylar
Yenilikler
 • Yenilikler
18.Yüzyılda Osmanlı Devletinde Değişim Ve Islahatlar
 • 18.Yüzyılda Osmanlı Devletinde Değişim Ve Islahatlar
18.Yüzyılda Osmanlı Islahatları Özellikleri
 • 18.Yüzyılda Osmanlı Islahatları Özellikleri
18.Yüzyılda Değişim Ve Diplomasi Soru Çözümleri
 • 18.Yüzyılda Değişim  Ve Diplomasi Soru Çözümleri
DVD-6
19.Yüzyıl Başlarında Asya Ve Avrupa
 • 19.Yüzyıl Başlarında Asya  Ve Avrupa
19.Yüzyıl da Osmanlı (En Uzun Yüzyıl)
 • 19.Yüzyıl da Osmanlı (En Uzun Yüzyıl)
II.Mahmut Dönemi
 • II.Mahmut Dönemi
II.Mahmut Dönemi Islahatları
 • II.Mahmut Dönemi Islahatları
II.Mahmut Dönemi Siyasi Olayları
 • II.Mahmut Dönemi Siyasi Olayları
19.Yüzyıl da Osmanlı Devletinde Eğitim Alanındaki Gelişmeler
 • 19.Yüzyıl da Osmanlı Devletinde Eğitim Alanındaki Gelişmeler
19.Yüzyıl da Osmanlı Kültür Sanat ve Mimari Alanda Gelişmeler
 • 19.Yüzyıl da Osmanlı Kültür Sanat ve Mimari Alanda Gelişmeler
Tanzimat Fermanı (Gülhane Hattı Hümayün)
 • Tanzimat Fermanı (Gülhane Hattı Hümayün)
Kırım Savaşı
 • Kırım Savaşı
Islahat Fermanı
 • Islahat Fermanı
Islahat Fermanı İle Getirilen Düzenlemeler
 • Islahat Fermanı İle Getirilen Düzenlemeler
Abdüllaziz Dönemi
 • Abdüllaziz Dönemi
DVD-7
I.Meşrutiyet
 • I.Meşrutiyet
II.Abdülhamit Dönemi
 • II.Abdülhamit Dönemi
II.Meşrutiyet
 • II.Meşrutiyet
19.Yüzyıl da Osmanlı da Toplum Yapısındaki Değişme Ve Gelişmeler
 • 19.Yüzyıl da Osmanlı da Toplum Yapısındaki Değişme Ve Gelişmeler
Osmanlı'da Basın - Yayın
 • Osmanlı’da Basın - Yayın
20.Yüzyılda Osmanlı Devleti ve Savaşlar
 • 20.Yüzyılda Osmanlı Devleti ve Savaşlar
Trablusgarp Savaşı
 • Trablusgarp Savaşı
Balkan Savaşları
 • Balkan Savaşları
I.Dünya Savaşı
 • I.Dünya Savaşı
Savaşın Nedenleri
 • Savaşın Nedenleri
I.Dünya Savaşı ve Osmanlı Devletinin Sonu
 • I.Dünya Savaşı ve Osmanlı Devletinin Sonu
I.Dünya Savaşı
 • I.Dünya Savaşı
Osmanlı'nın Savaştığı Cepheler
 • Osmanlı’nın Savaştığı Cepheler
Kafkas Cephesi
 • Kafkas Cephesi
Kanal Cephesi
 • Kanal Cephesi
En Uzun Yüzyıl Soru Çözümleri
 • En Uzun Yüzyıl Soru Çözümleri

10.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Topografya ve Kayaçlar
 • Topografya ve Kayaçlar
Temel Kavramlar
 • Temel Kavramlar
Yerin İç Yapısı
 • Yerin İç Yapısı
Taşlar
 • Taşlar
Topografya ve Kayaçlar Soru Çözümleri
 • Topografya ve Kayaçlar  Soru Çözümleri
LevhaTektoniği
 • LevhaTektoniği
Yeryüzündeki Levhalar ve Hızları
 • Yeryüzündeki Levhalar ve Hızları
Sıcak Su Kaynaklarının Oluşumu
 • Sıcak Su Kaynaklarının Oluşumu
İzlanda
 • İzlanda
Levhalar Soru Çözümleri
 • Levhalar Soru Çözümleri
DVD-2
Toprak Ve Oluşumu
 • Toprak Ve Oluşumu
Bitki ve Oluşumu
 • Bitki ve Oluşumu
Bitki Oluşumu ve Değişimi
 • Bitki Oluşumu ve Değişimi
Dünya Bitki Dağılımı
 • Dünya Bitki Dağılımı
Su Kaynakları
 • Su Kaynakları
Su Döngüsü
 • Su Döngüsü
Dünyadaki Su Dağılımı
 • Dünyadaki Su Dağılımı
Okyanuslar ve Denizler
 • Okyanuslar ve Denizler
Göller
 • Göller
Barajlar
 • Barajlar
Akarsular ve Özellikleri
 • Akarsular ve Özellikleri
Doğadaki Üç Unsur Soru Çözümleri
 • Doğadaki Üç Unsur Soru Çözümleri
DVD-3
Nüfus Ve Özellikleri
 • Nüfus Ve Özellikleri
Nüfus Ve Özellikleri Soru Çözümleri
 • Nüfus Ve Özellikleri Soru Çözümleri
Geçmişten Günümüze Göçler
 • Geçmişten Günümüze Göçler
Türk Göçleri
 • Türk Göçleri
Kavimler Göçü
 • Kavimler Göçü
Mübadele ve Siyasi Göçler
 • Mübadele ve Siyasi Göçler
İşçi Göçleri
 • İşçi Göçleri
Doğal Afet Göçleri
 • Doğal Afet Göçleri
Göçler Soru Çözümleri
 • Göçler Soru Çözümleri
Geçim Tarzları
 • Geçim Tarzları
Paleotik Dönem
 • Paleotik Dönem
Mezolitik Dönem
 • Mezolitik Dönem
Neolitik Dönem
 • Neolitik Dönem
Kalkolitik Dönem
 • Kalkolitik Dönem
Sanayi ve Bilişim Çağı
 • Sanayi ve Bilişim Çağı
Geçim Tarzları Soru Çözümleri
 • Geçim Tarzları Soru Çözümleri
DVD-4
Türkiye'nin Coğrafi Konumu
 • Türkiye’nin Coğrafi Konumu
Türkiye'nin Matematik Konumu
 • Türkiye’nin Matematik Konumu
Türkiyenin İklimi ve Bitki Örtüsü
 • Türkiyenin İklimi ve Bitki Örtüsü
Türkiyenin Nüfus Yapısı
 • Türkiyenin Nüfus Yapısı
Türkiye Soru Çözümleri
 • Türkiye Soru Çözümleri
Türkiyede Yerleşme Soru Çözümleri
 • Türkiyede Yerleşme Soru Çözümleri
Türkiye Nüfus Soru Çözümleri
 • Türkiye Nüfus Soru Çözümleri
DVD-5
Kıtaların Keşfi ve İletişim Tarihi
 • Kıtaların Keşfi ve İletişim Tarihi
Ulaşım
 • Ulaşım
Kıtaların Keşfi ve Ulaşım Soru Çözümleri
 • Kıtaların Keşfi ve Ulaşım Soru Çözümleri
DVD-6
Doğal Afetler
 • Doğal Afetler
Doğal Afetler Soru Çözümleri
 • Doğal Afetler Soru Çözümleri

10.Sınıf Psikoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Psikoloji Bilimini Tanıyalım
 • Psikoloji Bilimini Tanıyalım
Psikolojinin Bilim Dalı Olma Süreci
 • Psikolojinin Bilim Dalı Olma Süreci
Bilimsel Psikolojinin Oluşumasında Katkıda Bulunanlar
 • Bilimsel Psikolojinin Oluşumasında Katkıda Bulunanlar
Bilim Öncesi Psikoloji
 • Bilim Öncesi Psikoloji
Bilimsel Psikolojiye Doğru
 • Bilimsel Psikolojiye Doğru
Bilimsel Psikolojinin Kurulması Ve Ekoller Dönemi
 • Bilimsel Psikolojinin Kurulması Ve Ekoller Dönemi
Bilimsel Psikolojinin Ülkemizde Gelişimi
 • Bilimsel Psikolojinin Ülkemizde Gelişimi
Ölçütler
 • Ölçütler
Amaçlar
 • Amaçlar
DVD-2
Araştırma Yöntemleri
 • Araştırma Yöntemleri
Doğal Gözlem
 • Doğal Gözlem
Vaka Çalışması
 • Vaka Çalışması
Anket Çalışması
 • Anket Çalışması
İlişkisel Çalışma
 • İlişkisel Çalışma
Deneysel Çalışma
 • Deneysel Çalışma
Etik Kurallar
 • Etik Kurallar
DVD-3
Psikolojinin Alt Dalları
 • Psikolojinin Alt Dalları
Temel Bilimin Alt Dalları
 • Temel Bilimin Alt Dalları
Deneysel Psikoloji
 • Deneysel Psikoloji
Uygulamalı Bilim Alt Dalları
 • Uygulamalı Bilim Alt Dalları
Klinik Psikoloji
 • Klinik Psikoloji
Endüstri Psikolojisi (Örgütsel)
 • Endüstri Psikolojisi (Örgütsel)
Bilişsel Psikoloji ve Bilişin Bedenle İlişkisini İnceleyen Alt Dallar
 • Bilişsel Psikoloji ve Bilişin Bedenle İlişkisini İnceleyen Alt Dallar
Gelişim - Sosyal - Kişilik Psikolojisi
 • Gelişim - Sosyal - Kişilik Psikolojisi
Eğitim Psikolojisi, Psikolojik Danışma Ve Rehberlik
 • Eğitim Psikolojisi, Psikolojik Danışma Ve Rehberlik
Diğer Alt Dallar
 • Diğer Alt Dallar
DVD-4
İş Alanları
 • İş Alanları
Biyoloji Bilimleriyle İlişkileri
 • Biyoloji Bilimleriyle İlişkileri
Sosyal Bililerle İlişkileri
 • Sosyal Bililerle İlişkileri
Teknik Bilimlerle İlişkileri
 • Teknik Bilimlerle İlişkileri
Diğer Bilimlerle İlişkileri
 • Diğer Bilimlerle İlişkileri
Psikoloji Bilimini Tanıyalım Soru Çözümleri
 • Psikoloji Bilimini Tanıyalım Soru Çözümleri
DVD-5
Psikolojinin Temel Süreçleri
 • Psikolojinin Temel Süreçleri
Davranışın Oluşumu
 • Davranışın Oluşumu
Uyarıcılar, Davranışlar Ve Ara Değişkenler
 • Uyarıcılar, Davranışlar Ve Ara Değişkenler
Beden mi? Zihin Mi? Beden Zihin Sorunu
 • Beden mi? Zihin Mi? Beden Zihin Sorunu
Psikoloji Süreçler Ve Biyolojik Yapı Ve Süreçlerin İlişkisi
 • Psikoloji Süreçler Ve Biyolojik Yapı Ve Süreçlerin İlişkisi
Kalıtım ve Çevrenin Psikolojik Süreçler ve Davranışa Etkisi
 • Kalıtım ve Çevrenin Psikolojik Süreçler ve Davranışa Etkisi
Yaşam Boyu Gelişim
 • Yaşam Boyu Gelişim
Gelişim Psikolojisi
 • Gelişim Psikolojisi
Bebeklik Ve Çocukluk
 • Bebeklik Ve Çocukluk
Gelişim Dönemleri
 • Gelişim Dönemleri
Yeni Doğan
 • Yeni Doğan
DVD-6
Ergenlikte Çeşitli Alanlarda Gelişmeler
 • Ergenlikte Çeşitli Alanlarda Gelişmeler
Ergenlik "Fırtına Ve Stress" Dönemidir
 • Ergenlik “Fırtına Ve Stress” Dönemidir
Ergenlik Görevleri
 • Ergenlik Görevleri
Yetişkinlik
 • Yetişkinlik
İleri Yetişkinlik - Yaşlılık
 • İleri Yetişkinlik - Yaşlılık
Bilişsel Ve Ahlaki Gelişim Kuramları
 • Bilişsel Ve Ahlaki Gelişim Kuramları
Duyum ve Duyumun Özellikleri
 • Duyum ve Duyumun Özellikleri
Duyu Organları ve Duyumlar
 • Duyu Organları ve Duyumlar
Uyarılma Ve Uyarıcı Tekrarının Etkileri
 • Uyarılma Ve Uyarıcı Tekrarının Etkileri
Aşırı ve Yetersiz Uyarılma
 • Aşırı ve Yetersiz Uyarılma
Alışma Ve Duyarlılaşma
 • Alışma Ve Duyarlılaşma
DVD-7
Algılama Uyarıcıları Anlamlandırma Süreci
 • Algılama Uyarıcıları Anlamlandırma Süreci
Nesne Algılama
 • Nesne Algılama
Algısal Değişmezlikler
 • Algısal Değişmezlikler
Derinlik Algısı
 • Derinlik Algısı
Algı Yanılsamaları
 • Algı Yanılsamaları
Şekil ve Zemin Algısı
 • Şekil ve Zemin Algısı
Örgütleme İlkeleri
 • Örgütleme İlkeleri
Algıyı Etkileyen Etkenler
 • Algıyı Etkileyen Etkenler
Dikkat
 • Dikkat
Öğrenme Geçmiş Yaşantılar
 • Öğrenme Geçmiş Yaşantılar
Beklenti, Tutum Ve Önyargılar
 • Beklenti, Tutum Ve Önyargılar
Dürtü ve Güdüler
 • Dürtü ve Güdüler
DVD-8
Duyum ve Algı Arasındaki Farklar
 • Duyum ve Algı Arasındaki Farklar
Güdülenme
 • Güdülenme
Pekiştireçler, Ödül, Ceza Ve Etkileri
 • Pekiştireçler, Ödül, Ceza Ve Etkileri
Uyarıcı Kaynaklı Güdüler
 • Uyarıcı Kaynaklı Güdüler
Öğrenilmiş - Sosyal Güdüler ve Güdüler Hiyerarşisi
 • Öğrenilmiş - Sosyal Güdüler ve Güdüler Hiyerarşisi
Güdülenmiş Davranışın Güdülenmemiş Davranıştan Farkı
 • Güdülenmiş Davranışın Güdülenmemiş Davranıştan Farkı
Duygular
 • Duygular
Duygular ve Genel Uyarılmışlık Hali
 • Duygular ve Genel Uyarılmışlık Hali
Haz, Korku, Kaygı ve Öfke
 • Haz, Korku, Kaygı ve Öfke
Duyguların Davranışa Etkisi
 • Duyguların Davranışa Etkisi
Saldırganlık
 • Saldırganlık
Duygu Kontrolü
 • Duygu Kontrolü
Duyguların Sözel ve Sözel Olmayan İfadesi
 • Duyguların Sözel ve Sözel Olmayan İfadesi
DVD-9
Bilinç, Bilinçaltı,Dikkat ve Farklı Bilinç Durumları
 • Bilinç, Bilinçaltı,Dikkat ve Farklı Bilinç Durumları
Bilinç Ve Bilinçaltının Tanımı
 • Bilinç Ve Bilinçaltının Tanımı
Bilinçlilik Düzeyleri
 • Bilinçlilik Düzeyleri
Farklı Bilinç Durumları
 • Farklı Bilinç Durumları
Dikkatlilik Hali
 • Dikkatlilik Hali
Uyanıklık
 • Uyanıklık
Uyku Ve Rüya
 • Uyku Ve Rüya
Yapay Bilinç Halleri
 • Yapay Bilinç Halleri
Bilinç, Biliş Ve Duyguları Etkileyen Maddeler
 • Bilinç, Biliş Ve Duyguları Etkileyen Maddeler
Sosyal Etkiler
 • Sosyal Etkiler
Sosyal Psikolojinin Tanımı ve Sosyolojiden Farkı
 • Sosyal Psikolojinin Tanımı ve Sosyolojiden Farkı
Sosyal Biliş Ve Önyargılar
 • Sosyal Biliş Ve Önyargılar
Sosyal ve Kültürel Etkiler
 • Sosyal ve Kültürel Etkiler
Roller ve Beklentiler
 • Roller ve Beklentiler
Sosyal Çevrenin Davranışlara Etkisi
 • Sosyal Çevrenin Davranışlara Etkisi
Psikolojinin Temel Süreçleri Soru Çözümleri
 • Psikolojinin Temel Süreçleri Soru Çözümleri
DVD-10
Öğrenme, Bellek, Düşünme
 • Öğrenme, Bellek, Düşünme
Öğrenme
 • Öğrenme
Öğrenme Türleri
 • Öğrenme Türleri
Koşullama Yoluyla Öğrenme
 • Koşullama Yoluyla Öğrenme
Klasik Koşullama
 • Klasik Koşullama
Edimsel Koşullama
 • Edimsel Koşullama
Bilişsel Öğrenme
 • Bilişsel Öğrenme
Örtük Öğrenme
 • Örtük Öğrenme
Model Alarak Öğrenme
 • Model Alarak Öğrenme
Kavrayarak Öğrenme
 • Kavrayarak Öğrenme
DVD-11
Öğrenemeyi Etkileyen Etkenler
 • Öğrenemeyi Etkileyen Etkenler
Öğrenenle İlgili Özellikler
 • Öğrenenle İlgili Özellikler
Öğrenilen Malzeme İle İlgili Özellikler
 • Öğrenilen Malzeme İle İlgili Özellikler
Öğrenme Yöntemi İle İlgili Özellikler Öğrenme Stratejileri
 • Öğrenme Yöntemi İle İlgili Özellikler Öğrenme Stratejileri
Bellek Türleri
 • Bellek Türleri
Öğrenme, Bellek, Hatırlama İlişkisi
 • Öğrenme, Bellek, Hatırlama İlişkisi
Düşünmenin Yapı Taşları
 • Düşünmenin Yapı Taşları
Dil Ve Düşünme
 • Dil Ve Düşünme
İrdeleme, Karar Verme Ve Problem Çözme
 • İrdeleme, Karar Verme Ve Problem Çözme
Zeka Ve Yaratıcılık
 • Zeka Ve Yaratıcılık
Atatürk Ve Zeka
 • Atatürk Ve Zeka
Öğrenme, Bellek, Düşünme Soru Çözümleri
 • Öğrenme, Bellek, Düşünme Soru Çözümleri
DVD-12
Kişilik Gelişimini Şekillendiren Etkenler
 • Kişilik Gelişimini Şekillendiren Etkenler
Kişilik Kuramları
 • Kişilik Kuramları
Bireysel Farklılıklar
 • Bireysel Farklılıklar
Kişilik Değerlendirmesi
 • Kişilik Değerlendirmesi
Stres
 • Stres
Psikolojik Destek Türleri
 • Psikolojik Destek Türleri
Normal ve Normal Dışı
 • Normal ve Normal Dışı
Ruh Sağlığı
 • Ruh Sağlığı
Savunma Mekanizmaları
 • Savunma Mekanizmaları
Ruh Sağlığının Temelleri Soru Çözümleri
 • Ruh Sağlığının Temelleri Soru Çözümleri

10.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Countable Nouns / Uncountable Nouns
 • Countable Nouns / Uncountable Nouns
Quantifiers
 • Quantifiers
Countable Nouns / Uncountable Nouns Soru Çözümleri
 • Countable Nouns / Uncountable Nouns Soru Çözümleri
Prepositions Of Place
 • Prepositions Of Place
Prepositions Of Place Soru Çözümleri
 • Prepositions Of Place Soru Çözümleri
DVD-2
Many / A Few / Few (Countable Nouns)
 • Many / A Few / Few (Countable Nouns)
Much / A little / Little (Uncountable Nouns)
 • Much / A little / Little (Uncountable Nouns)
Many / A Few / Few / Much / A little / Little Soru Çözümleri
 • Many / A Few / Few / Much / A little / Little Soru Çözümleri
Tag Questions
 • Tag Questions
A / An
 • A / An
The
 • The
Tag Questions Soru Çözümleri
 • Tag Questions Soru Çözümleri
DVD-3
Simple Present Tense
 • Simple Present Tense
Present Continous (Progressive) Tense
 • Present Continous (Progressive) Tense
Stative Verbs
 • Stative Verbs
Present Simple
 • Present Simple
Present Continous Tense
 • Present Continous Tense
Translate These Sentences Into English
 • Translate These Sentences Into English
Can
 • Can
DVD-4
Countable Nouns / Uncountable Nouns
 • Countable Nouns / Uncountable Nouns
Subject Pronuns
 • Subject Pronuns
Object Pronouns
 • Object Pronouns
Possesive / Adjectives
 • Possesive / Adjectives
Possesive Pronouns
 • Possesive Pronouns
Simple Present Tense Soru Çözümleri
 • Simple Present Tense Soru Çözümleri
Simple Present Tense / Present Continous (Progressive) Tense Soru Çözümleri
 • Simple Present Tense / Present Continous (Progressive) Tense Soru Çözümleri
DVD-5
Adjectives
 • Adjectives
Comparatives
 • Comparatives
Superlatives
 • Superlatives
Comparatives / Superlatives Soru Çözümleri
 • Comparatives / Superlatives Soru Çözümleri
Future Tense
 • Future Tense
Will /Be Going To
 • Will /Be Going To
Simple Future Tense Soru Çözümleri
 • Simple Future Tense Soru Çözümleri
DVD-6
Should (Ought To)
 • Should (Ought To)
Have To / Must
 • Have To / Must
Had To
 • Had To
Musn't
 • Musn’t
Have To / Must
 • Have To / Must
Have To / Must Soru Çözümleri
 • Have To / Must Soru Çözümleri
DVD-7
Past Simple And Past Contunionus (Progressive)
 • Past Simple And Past Contunionus (Progressive)
Past Simple And Past Contunionus (Progressive) Soru Çözümleri
 • Past Simple And Past Contunionus (Progressive) Soru Çözümleri
Present Perfect Tense
 • Present  Perfect Tense
Been In / Been To / Gone To
 • Been In / Been To / Gone To
Already
 • Already
Just
 • Just
Yet
 • Yet
Present Perfect Us Past Simple
 • Present Perfect  Us Past Simple
Present Perfect Simple Soru Çözümleri
 • Present Perfect Simple Soru Çözümleri
DVD-8
Adjectives (-ed) / Adjectives (-ing)
 • Adjectives (-ed)  / Adjectives (-ing)
Adjectives (-ed) / Adjectives (-ing) Soru Çözümleri
 • Adjectives (-ed) / Adjectives (-ing) Soru Çözümleri
Zero Conditional
 • Zero Conditional
First Conditional
 • First Conditional
If Conditional Soru Çözümleri
 • If Conditional Soru Çözümleri
Zero - First Conditional Soru Çözümleri
 • Zero - First Conditional Soru Çözümleri
DVD-9
Adverbs (adv)
 • Adverbs (adv)
Adverbs Of Manner Soru Çözümleri
 • Adverbs Of Manner Soru Çözümleri
Be Able To
 • Be Able To
Be Able To Soru Çözümleri
 • Be Able To Soru Çözümleri
Passive Voice
 • Passive Voice
Passive Voice Soru Çözümleri
 • Passive Voice Soru Çözümleri
DVD-10
Gerund
 • Gerun
Infinitive
 • Infinitive
Gerund - Infinitives Soru Çözümleri
 • Gerund - Infinitives Soru Çözümleri
Used To
 • Used To
Too / Enough
 • Too / Enough
Too / Enough Soru Çözümleri
 • Too / Enough Soru Çözümleri
DVD-11
Althought
 • Althought
Even Thought
 • Even Thought
Thought
 • Thought
Despite
 • Despite
Inspite Of
 • Inspite Of
Adverb Clouses
 • Adverb Clouses
Subject Pronouns / Object Pronouns / Passive Pronouns / Reflexsive Pronouns / Possesive Pronouns
 • Subject Pronouns / Object Pronouns / Passive Pronouns / Reflexsive Pronouns / Possesive Pronouns
Possesive Adjectives And Possesive Pronouns Soru Çözümleri
 • Possesive Adjectives And Possesive Pronouns Soru Çözümleri

10.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Basınç Ve Kaldırma Kuvveti
 • Basınç Ve Kaldırma Kuvveti
Akışkan Uyguladığı Kaldırma Kuvveti
 • Akışkan Uyguladığı Kaldırma Kuvveti
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Elektrik Ve Manyetizma
 • Elektrik Ve Manyetizma
Elektrik Yükleri
 • Elektrik Yükleri
Sürtünme İle Elektriklenme
 • Sürtünme İle Elektriklenme
Etki İle Elektriklenme
 • Etki İle Elektriklenme
Dokunma İle Elektriklenme
 • Dokunma İle Elektriklenme
Akım, Potansiyel Fark, Direnç
 • Akım, Potansiyel Fark, Direnç
Akım
 • Akım
Elektrik Devreleri
 • Elektrik Devreleri
Mıknatıslar
 • Mıknatıslar
Akım Ve Manyetik Alan İlişkisi
 • Akım Ve Manyetik Alan İlişkisi
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Dalgalar
 • Dalgalar
Dalga ve Dalga Hareketinin Temel Değişkenleri
 • Dalga ve Dalga Hareketinin Temel Değişkenleri
Sarmal Yay Üzerindeki Dalgalar
 • Sarmal Yay Üzerindeki Dalgalar
Su Dalgaları
 • Su Dalgaları
Dairesel Su Dalgası
 • Dairesel Su Dalgası
Su Dalgalarının Yayılma Hızı
 • Su Dalgalarının Yayılma Hızı
Ses Dalgaları
 • Ses Dalgaları
Rezonans
 • Rezonans
Deprem Dalgası VeDalgaların Özellikleri
 • Deprem Dalgası VeDalgaların Özellikleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Optik
 • Optik
Aydınlanma
 • Aydınlanma
Gölge
 • Gölge
Yansıma
 • Yansıma
Düz Aynalar
 • Düz Aynalar
Küresel Aynalar
 • Küresel Aynalar
Çukur Aynalar
 • Çukur Aynalar
Tümsek Aynalar
 • Tümsek Aynalar
Kırılma
 • Kırılma
Renk
 • Renk
Prizmalar
 • Prizmalar
Mercekler
 • Mercekler
Kalın Kenarlı Mercekler
 • Kalın Kenarlı Mercekler
Merceklerde Görüntü
 • Merceklerde Görüntü
Göz ve Optik Araçlar
 • Göz ve Optik Araçlar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Asitler Bazlar ve Tuzlar
 • Asitler Bazlar ve Tuzlar
Asit
 • Asit
Baz
 • Baz
PH Kavramı
 • PH Kavramı
İndikatör
 • İndikatör
Asit - Baz Tepkimesi
 • Asit - Baz Tepkimesi
Hayattımızda Asit ve Bazlar
Tuzlar
 • Tuzlar
Asitler - Bazlar - Tuzlar Soru Çözümleri
 • Asitler- Bazlar –Tuzlar Soru Çözümleri
DVD-2
Karışımlar
 • Karışımlar
Karışımların Sınıflandırılması
 • Karışımların Sınıflandırılması
Karışım Nedir
 • Karışım Nedir
Homojen Karışım (Çözelti)
 • Homojen Karışım (Çözelti)
Çözünürlük
 • Çözünürlük
Karışımların Ayrılması
 • Karışımların Ayrılması
Karışımlar Soru Çözümleri
 • Karışımlar Soru Çözümleri
DVD-3
Endüstride Ve Canlılarda Enerji
 • Endüstride Ve Canlılarda Enerji
Fosil Yakıtlar
 • Fosil Yakıtlar
Kömür
 • Kömür
Ham Petrol
 • Ham Petrol
Temiz Enerji Kaynakları
 • Temiz Enerji Kaynakları
Canlılarda Enerji
 • Canlılarda Enerji
Endüstride Ve Canlılarda Enerji Soru Çözümleri
 • Endüstride Ve Canlılarda Enerji Soru Çözümleri
DVD-4
Hayatımızda Kimya
 • Hayatımızda Kimya
Evde Kimya
 • Evde Kimya
Okulda Kimya
 • Okulda Kimya
Sanayide Kimya
 • Sanayide Kimya
Çevre Kimyası
 • Çevre Kimyası
Kimya Heryerde Soru Çözümleri
 • Kimya Heryerde Soru Çözümleri

10.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Üreme
 • Üreme
Mitoz ve Eşeysiz Üreme
 • Mitoz ve Eşeysiz Üreme
Mayoz Bölünme Ve Eşeyli Üreme
 • Mayoz Bölünme Ve Eşeyli Üreme
Eşeyli Üreme
 • Eşeyli Üreme
Farklı Eşeyli Üreme Tipleri
 • Farklı Eşeyli Üreme Tipleri
DVD-2
İnsanda Üreme Sistemi - Büyüme Ve Gelişme
 • İnsanda Üreme Sistemi - Büyüme Ve Gelişme
İnsanda Üreme Sistemi
 • İnsanda Üreme Sistemi
Büyüme Ve Gelişme
 • Büyüme Ve Gelişme
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Kalıtımın Genel İlkeleri
 • Kalıtımın Genel İlkeleri
Kalıtım Ve Biyolojik Çeşitlilik
 • Kalıtım Ve Biyolojik Çeşitlilik
Eşeye Bağlı Kalıtım
 • Eşeye Bağlı Kalıtım
Modern Genetik Uygulamaları
 • Modern Genetik Uygulamaları
DVD-4
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Dünyamız
 • Dünyamız
Ekosistem Ekoloji
 • Ekosistem Ekoloji
Canlıları Etkileyen Faktörler
 • Canlıları Etkileyen Faktörler
Beslenme Şekilleri
 • Beslenme Şekilleri
Madde Ve Enerji Akışı
 • Madde Ve Enerji Akışı
İnsan Faaliyetlerinin Ekosisteme Etkisi
 • İnsan Faaliyetlerinin Ekosisteme Etkisi
Biyomlar
 • Biyomlar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

10.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Sayma
 • Sayma
Sayma Yöntemleri
 • Sayma Yöntemleri
Toplama Yoluyla Sayma
 • Toplama Yoluyla Sayma
Çarpma Yoluyla Sayma
 • Çarpma Yoluyla Sayma
Sıralama (Permütasyon) Faktöriyel
 • Sıralama (Permütasyon) Faktöriyel
Permütasyon
 • Permütasyon
Seçme (Kombinasyon)
 • Seçme (Kombinasyon)
Paskal Üçgeni, Binom Teoremi
 • Paskal Üçgeni, Binom Teoremi
Binom
 • Binom
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Olasılık
 • Olasılık
Koşullu Olasılık
 • Koşullu Olasılık
Bağımlı ve Bağımsz Olayların Olasılıkları
 • Bağımlı ve Bağımsz Olayların Olasılıkları
Bileşik Olayların Olasılığı
 • Bileşik Olayların Olasılığı
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Fonksiyonlarla İşlemler Ve Uygulamaları
 • Fonksiyonlarla İşlemler Ve Uygulamaları
Fonksiyonların Cebirsel Özellikleri ve Simetri
 • Fonksiyonların Cebirsel Özellikleri ve Simetri
Fonksiyonlarda Dört İşlem
 • Fonksiyonlarda Dört İşlem
İki Fonksiyonun Bileşkesi
 • İki Fonksiyonun Bileşkesi
Ters Fonksiyon
 • Ters Fonksiyon
Fonksiyonlarla İlgili Uygulamalar
 • Fonksiyonlarla İlgili Uygulamalar
Ortalama Değişim Hızı
 • Ortalama Değişim Hızı
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Analitik Geometri
 • Analitik Geometri
Analitik Düzlemde İki Nokta Arasındaki Uzaklık
 • Analitik Düzlemde İki Nokta Arasındaki Uzaklık
Doğrunun Denklemi
 • Doğrunun Denklemi
İki Noktası Bilinen Doğrunun Eğimi
İki Noktası Bilinen Doğrunun Denklemi
 • İki Noktası Bilinen Doğrunun Denklemi
Başlangıç Noktasından Geçen Doğrunun Denklemi
 • Başlangıç Noktasından Geçen Doğrunun Denklemi
Birbirine Paralel ve Dik Olan Doğrular
 • Birbirine Paralel ve Dik Olan Doğrular
Düzlemde İki Doğrunun Birbirine Göre Durumları
 • Düzlemde İki Doğrunun Birbirine Göre Durumları
Analitik Düzlemde Bir Noktanın Bir Doğruya Uzaklığı
 • Analitik Düzlemde Bir Noktanın Bir Doğruya Uzaklığı
Paralel İki Doğru Arasındaki Uzaklık
 • Paralel İki Doğru Arasındaki Uzaklık
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Dörtgenler Ve Çokgenler
 • Dörtgenler Ve Çokgenler
Paralelkenar Alanı
 • Paralelkenar Alanı
Karenin Alanı
 • Karenin Alanı
Paralelkenar
 • Paralelkenar
Eşkenar Dörtgen
 • Eşkenar Dörtgen
Kare
 • Kare
Deltoid
 • Deltoid
Çokgenler
 • Çokgenler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-6
İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler
 • İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler
Karmaşık Sayılar
 • Karmaşık Sayılar
İki Karmaşık Sayının Eşitliği
 • İki Karmaşık Sayının Eşitliği
Karmaşık Sayılarda Toplama - Çıkarma
 • Karmaşık Sayılarda Toplama - Çıkarma
Karmaşık Sayılarda Çarpma - Bölme
 • Karmaşık Sayılarda Çarpma - Bölme
İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemlerin Kökleri ve Katsayıları Arasındaki Bağıntı
 • İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemlerin Kökleri ve Katsayıları Arasındaki Bağıntı
İkinci Dereceden Fonksiyonlar ve Grafikler - Modellenen Problemler
 • İkinci Dereceden Fonksiyonlar ve Grafikler - Modellenen Problemler
İkinci Dereceden Bir Değişkenli Fonksiyon Grafikleri
 • İkinci Dereceden Bir Değişkenli Fonksiyon Grafikleri
İkinci Derceden Fonksiyonlarla Modellenen Problemler
 • İkinci Derceden Fonksiyonlarla Modellenen Problemler
İkinci Dereceden Denklemler Ve Fonksiyonlar Soru Çözümleri
 • İkinci Dereceden Denklemler Ve Fonksiyonlar Soru Çözümleri
DVD-7
Polinomlar
 • Polinomlar
Gerçek Katsayılı ve Bir Değişkenli Polinomlar
 • Gerçek Katsayılı ve Bir Değişkenli Polinomlar
Polinomlarda İşlemler
 • Polinomlarda İşlemler
Polinomun (X-a) İle Bölümünden Kalan
 • Polinomun (X-a) İle Bölümünden Kalan
Polinomun Kökleri (Sıfır Yerleri)
 • Polinomun Kökleri (Sıfır Yerleri)
Polinomlarda Çarpanlara Ayırma
 • Polinomlarda Çarpanlara Ayırma
Rasyonel İfadeler
 • Rasyonel İfadeler
Polinom Ve Rasyonel Denklemler
 • Polinom Ve Rasyonel Denklemler
Polinomlar Soru Çözümleri
 • Polinomlar Soru Çözümleri
DVD-8
Çember Ve Daire
 • Çember Ve Daire
Çemberin Temel Elemanları
 • Çemberin Temel Elemanları
Çemberde Kirişin Özellikleri
 • Çemberde Kirişin Özellikleri
Çemberde Açılar
 • Çemberde Açılar
Dairenin Çevresi Ve Alanı
 • Dairenin Çevresi Ve Alanı
Çember Ve Daire Soru Çözümleri
 • Çember Ve Daire Soru Çözümleri
DVD-9
Geometrik Cisimler
 • Geometrik Cisimler
Katı Cisimlerin Yüzey ve Alan Hacimleri
 • Katı Cisimlerin Yüzey ve Alan Hacimleri
Dik Prizmalar
 • Dik Prizmalar
Dik Piramitler - Dik Diresel Silindir - Dik Dairesel Koni - Küre
 • Dik Piramitler - Dik Diresel Silindir - Dik Dairesel Koni - Küre
Geometrik Cisimler Soru Çözümleri
 • Geometrik Cisimler Soru Çözümleri
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler