12.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 55 DVD Bu Ürünü Satın Al

12.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 55 DVD

Fiyat:320,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:315,00 TL(5 TL İndirimli)
Sipariş Bonusu:4 Bonus(40 Bonus Ücretsiz Kargo)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 300,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 332,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 55 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 108 Saat
Güncel Son Müfredat
12.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

12.Sınıf Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti:

Müfredata uygun olarak hazırlanan 12.Sınıf Eğitim Setleri Eğitim Yılı içerisindeki tüm dersleri kapsamaktadır. Matematik, Edebiyat, Dil ve Anlatım, Biyoloji, Fizik, Kimya, Tarih, Coğrafya, Geometri, Mantık  ve İngilizce dersleri uzman öğretmenler tarafından konular in ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Üniteler ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır.

MEB Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

12.Sınıf Matematik Konu Anlatımı

12.Sınıf Matematik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye matematik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Matematik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile matematik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Matematik Görsel Eğitim Seti ile matematik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Matematik derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki matematik konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Matematik Soru Çözümleri:

Matematik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde matematik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de matematik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Geometri Konu Anlatımı

12.Sınıf Geometri Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Geometri özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Geometri konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bol sorular ile Geometri konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Geometri Görsel Eğitim Seti ile Geometri dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Geometri derslerinize hem de YGS ve LYS Sınavlarındaki Geometri konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Geometri Soru Çözümleri:

Geometri öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Geometri hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Geometri sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımı:

12.Sınıf Edebiyat Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Edebiyat özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Edebiyat konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Edebiyat konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Edebiyat Görsel Eğitim Seti ile Edebiyat dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Edebiyat derslerinize hem de LYS Sınavlarındaki Edebiyat konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Edebiyat Soru Çözümleri

Edebiyat öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Edebiyat hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Edebiyat sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Anlatımı:

12.Sınıf Dil ve Anlatım Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Dil ve Anlatım özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Dil ve Anlatım konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Dil ve Anlatım konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Dil ve Anlatım Görsel Eğitim Seti ile Dil ve Anlatım dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Dil ve Anlatım derslerinize hem de YGS Sınavlarındaki Türkçe konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Dil ve Anlatım Soru Çözümleri

Dil ve Anlatım öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Dil ve Anlatım hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Dil ve Anlatım sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Tarih Konu Anlatımı:

12.Sınıf Çğdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Tarih özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Tarih konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Tarih konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Tarih Görsel Eğitim Seti ile Tarih dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Tarih derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Tarih konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Soru Çözümleri

Tarih öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Tarih hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Tarih sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Coğrafya Konu Anlatımı:

12.Sınıf Coğrafya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Coğrafya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Coğrafya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Coğrafya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Coğrafya Görsel Eğitim Seti ile Coğrafya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Coğrafya derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Coğrafya konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Coğrafya Soru Çözümleri

Coğrafya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Coğrafya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Coğrafya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı:

12.Sınıf Fizik Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Fizik özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Fizik konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Fizik konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Fizik Görsel Eğitim Seti ile Fizik dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Fizik derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Fizik konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Fizik Soru Çözümleri

Fizik öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Fizik hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Fizik sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Kimya Konu Anlatımı:

12.Sınıf Kimya Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Kimya özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Kimya konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Kimya konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Kimya Görsel Eğitim Seti ile Kimya dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Kimya derslerinize hem de YGS -LYS Sınavlarındaki Kimya konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Kimya Soru Çözümleri

Kimya öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Kimya hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Kimya sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımı:

12.Sınıf Biyoloji Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Biyoloji özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Biyoloji konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Biyoloji konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Biyoloji Görsel Eğitim Seti ile Biyoloji dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hem 12.Sınıf Biyoloji derslerinize hem de YGS-LYS Sınavlarındaki Biyoloji konularına hazırlanmış olacaksınız.

12.Sınıf Biyoloji Soru Çözümleri

Biyoloji öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Biyoloji hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Biyoloji sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf Mantık Konu Anlatımı:

12.Sınıf Mantık Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye Mantık özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. Mantık konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile Mantık konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. Mantık Görsel Eğitim Seti ile Mantık dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

12.Sınıf Mantık Soru Çözümleri

Mantık öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde Mantık hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de Mantık sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

12.Sınıf İngilizce Konu Anlatımı:

12.Sınıf İngilizce Dersi Yılarca dershanelerde öğretmenlik yapmış ve aynı zamanda yüzlerce öğrenciye İngilizce özel ders veren uzman hocamız tarafından hazırlanmıştır. İngilizce konuları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak sorular ile İngilizce konularının tamamen anlaşılması sağlanmıştır. İngilizce Görsel Eğitim Seti ile İngilizce dersinden artık başarısız değil başarılı olmanın keyfini yaşayacaksınız .

12.Sınıf İngilizce Soru Çözümleri

İngilizce öğretmenimiz tarafından hazırlanan konu soruları detaylı ve anlaşılır bir şekilde çözümleri yapılmıştır. Soru çözümleri yapılırken sizlerde İngilizce hocası ile çözüme ulaşabilirsiniz. Hem soru çözme tekniklerinizi geliştirmiş olacaksınız hem de İngilizce sorularının çözme mantığını kavramış olacaksınız.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
12.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti 4 8 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Mantık Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti 6 12 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti 6 12 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 8 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti 6 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti 5 10 Saat 60,00 TL
12.Sınıf Geometri Görüntülü Eğitim Seti 4 8 Saat 60,00 TL
TOPLAM 55 108 Saat 660,00 TL
320,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

12.Sınıf Türk Edebiyatı Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı
 • Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı
Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatının Oluşumu
 • Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatının Oluşumu
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Cumhuriyet Döneminde Öğretici Metinler
 • Cumhuriyet Döneminde Öğretici Metinler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Cumhuriyet Döneminde Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler
 • Cumhuriyet Döneminde Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler
Öz Şiir (Saf Şiir Anlayışını Sürdüren Şiir)
 • Öz Şiir (Saf Şiir Anlayışını Sürdüren Şiir)
Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Şiir
 • Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Şiir
Beş Hececiler
 • Beş Hececiler
Garip Hareketi (I.Yeni)
 • Garip Hareketi (I.Yeni)
Toplumcu Şiir Zevk ve Anlayışını Ön Plana Çıkaranlar
 • Toplumcu Şiir Zevk ve Anlayışını Ön Plana Çıkaranlar
Garip Dışında Yeniliğini Sürdüren Şiir
 • Garip Dışında Yeniliğini Sürdüren Şiir
DVD-3
İkinci Yeni Şiir
 • İkinci Yeni Şiir
İkinci Yeni Sonrası Toplumcu Şiir
 • İkinci Yeni Sonrası Toplumcu Şiir
1980 Sonrası Şiir
 • 1980 Sonrası Şiir
Cumhuriyet Dönemi Halk Şiiri
 • Cumhuriyet Dönemi Halk Şiiri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Cumhuriyet Döneminde Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 • Cumhuriyet Döneminde Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler (Hikaye - Roman)
 • Anlatmaya Bağlı Edebi Metinler (Hikaye - Roman)
Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Eserler (Hikaye - Roman)
 • Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Eserler (Hikaye - Roman)
Toplumcu Gerçekçi Eserler
 • Toplumcu Gerçekçi Eserler
DVD-5
Bireyin İç Dünyasını Ele Alan Eserler (Hikaye - Roman)
 • Bireyin İç Dünyasını Ele Alan Eserler (Hikaye - Roman)
Moderniz mi Esas Alan Eserler
 • Moderniz mi Esas Alan Eserler
Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
 • Göstermeye Bağlı Edebi Metinler
Cumhuriyet Dönemi Edebiyatının Genel Özellikleri
 • Cumhuriyet Dönemi Edebiyatının Genel Özellikleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

12.Sınıf Dil ve Anlatım Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Sanat Metinlerinin Ayırıcı Özellikleri
 • Sanat Metinlerinin Ayırıcı Özellikleri
Fabl
 • Fabl
Masal
 • Masal
Hikaye
 • Hikaye
Roman
 • Roman
DVD-2
Tiyatro
 • Tiyatro
Çağdaş Tiyatro
 • Çağdaş Tiyatro
Türk Edebiyatında Tiyatro
 • Türk Edebiyatında Tiyatro
Şiir
 • Şiir
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Sözlü Anlatım
 • Sözlü Anlatım
Konferans
 • Konferans
Açık Oturum
 • Açık Oturum
Sempozyum
 • Sempozyum
Forum
 • Forum
Münazara
 • Münazara
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Bilimsel Yazılar
 • Bilimsel Yazılar
DVD-4
Bilimsel Yazıların Özellikleri
 • Bilimsel Yazıların Özellikleri
Bilimsel Yazıların Türleri
 • Bilimsel Yazıların Türleri
Bilimsel Yazıların Bölümleri
 • Bilimsel Yazıların Bölümleri
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

12.Sınıf Mantık Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Mantığa Giriş
 • Mantığa Giriş

Mantık ve Doğru Düşünme
 • Mantık ve Doğru Düşünme

Mantığın Uygulama Alanları
 • Mantığın Uygulama Alanları

Mantığa Giriş Soru Çözümleri
 • Mantığa Giriş Soru Çözümleri

DVD-2
Klasik Mantık
 • Klasik Mantık
Aristotales ve Mantık
 • Aristotales ve Mantık
Kavram ve Terim
 • Kavram ve Terim
Beş Tümel ve Tanım
 • Beş Tümel ve Tanım
Önermeler
 • Önermeler
Önerme Çeşitleri
 • Önerme Çeşitleri
DVD-3
Önermeler Arası İlişkiler Karşı Olum Karesi
 • Önermeler Arası İlişkiler Karşı Olum Karesi
Önermeler Arası İlişkiler Döndürmeler
 • Önermeler Arası İlişkiler Döndürmeler
Kıyas Türleri
 • Kıyas Türleri
Akıl Yürütme Biçimleri
 • Akıl Yürütme Biçimleri
Klasik Mantık Soru Çözümleri
 • Klasik Mantık Soru Çözümleri
DVD-4
Bilgi Aktarma ve Dil
 • Bilgi Aktarma ve Dil
Bilgi Aktarmayı Aksatan Etkenler
 • Bilgi Aktarmayı Aksatan Etkenler
Anlama ve Tanıma
 • Anlama ve Tanıma
Mantık ve Dil Soru Çözümleri
 • Mantık ve Dil Soru Çözümleri
DVD-5
Önermeler Mantığı
 • Önermeler Mantığı
Semboller ve Yorumlar
 • Semboller ve Yorumlar
Tutarlılık Geçerlilik
 • Tutarlılık Geçerlilik
Çok Değerli Mantık
 • Çok Değerli Mantık
Niceleme Mantığı
 • Niceleme Mantığı
Çözümleyici Çizelge
 • Çözümleyici Çizelge
Yorumlama
 • Yorumlama
Eşdeğerlilik ve Diğer Yorumlamalar
 • Eşdeğerlilik ve Diğer Yorumlamalar
Sembolik Mantık Soru Çözümleri
 • Sembolik Mantık Soru Çözümleri

12.Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Ekstremler
 • Ekstremler
Sıra Dışı Doğa Olayları
 • Sıra Dışı Doğa Olayları
İnsan ve Doğa Etkileşimi
 • İnsan ve Doğa Etkileşimi
Yarından Sonra
 • Yarından Sonra
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Uygarlığın Ortaya Çıkışı
 • Uygarlığın Ortaya Çıkışı
İlk Kültür Merkezleri
 • İlk Kültür Merkezleri
Uygarlığın Ortaya Çıkışı Soru Çözümleri
 • Uygarlığın Ortaya Çıkışı Soru Çözümleri
Ekonomik Faaliyetlerin Etkileri
 • Ekonomik Faaliyetlerin Etkileri
Ekonomi - Göç Ve Yerleşme Soru Çözümleri
 • Ekonomi - Göç Ve Yerleşme Soru Çözümleri
DVD-3
Türkiye Bölge Sınıflandırılması
 • Türkiye Bölge Sınıflandırılması
Türkiye'de Ulaşım
 • Türkiye’de Ulaşım
Ulaşımı Etkileyen Faktörler
 • Ulaşımı Etkileyen Faktörler
Türkiye'de Ticaret
 • Türkiye’de Ticaret
İç Ticaret
 • İç Ticaret
Dış Ticaret
 • Dış Ticaret
Turizm Ve Etkinlikleri
 • Turizm Ve Etkinlikleri
Türkiye Nüfus Politikaları
 • Türkiye Nüfus Politikaları
DVD-4
Bölgesel Projeler
 • Bölgesel Projeler
Türkiye'yi Doğrudan Etkileyen Sorunlar
 • Türkiye’yi Doğrudan Etkileyen Sorunlar
Türkiye'nin Jeopolitiği ve Önemi
 • Türkiye’nin Jeopolitiği ve Önemi
Türkiye Bölge Sınıflandırılması Soru Çözümleri
 • Türkiye Bölge Sınıflandırılması Soru Çözümleri
Türkiye'nin Jeopolitiği Soru Çözümleri
 • Türkiye’nin Jeopolitiği Soru Çözümleri
Türkiye'de Kültür Ve Turizm Soru Çözümleri
 • Türkiye’de Kültür Ve Turizm Soru Çözümleri
Türkiye'de Nüfus Soru Çözümleri
 • Türkiye’de Nüfus Soru Çözümleri
Türkiye'de Ulaşım Ve Ticaret Soru Çözümleri
 • Türkiye’de Ulaşım Ve Ticaret Soru Çözümleri
DVD-5
Ülkeler Ve İ.G.E
 • Ülkeler Ve İ.G.E
Ülkeler Neden Farklı Gelişmiştir
 • Ülkeler Neden Farklı Gelişmiştir
Enerji Taşımacılığı
 • Enerji Taşımacılığı
Sıcak Çatışma Alanları
 • Sıcak Çatışma Alanları
Nijerya
 • Nijerya
Almanya
 • Almanya
Rusya
 • Rusya
Güney Afrika Cumhuriyeti
 • Güney Afrika Cumhuriyeti
Sıcak Çatışma Alanları Soru Çözümleri
 • Sıcak Çatışma Alanları Soru Çözümleri
Ülkelerin Gelişmişliği Ve Enerji Taşımacılığı Soru Çözümleri
 • Ülkelerin Gelişmişliği Ve Enerji Taşımacılığı Soru Çözümleri
Türkiye Kalkınma Projeleri Soru Çözümleri
 • Türkiye Kalkınma Projeleri Soru Çözümleri
DVD-6
Çevre Toplum
 • Çevre Toplum
Çevre Koruma Uygulamaları
 • Çevre Koruma Uygulamaları
Unesco Dünya Miras Alanları
 • Unesco Dünya Miras Alanları
Doğal Kaynaklar Ve Çevre Soru Çözümleri
 • Doğal Kaynaklar Ve Çevre Soru Çözümleri

12.Sınıf Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
1.Dünya Savaşı ve Sonuçları
 • 1.Dünya Savaşı ve Sonuçları
SSCB, Orta Asya'daki Türk Devlet ve Toplulukları
 • SSCB, Orta Asya’daki Türk Devlet ve Toplulukları
Orta Doğu'da Manda Yönetimi
 • Orta Doğu’da Manda Yönetimi
Uzak Doğu'da Yeni Bir Güç Japonya
 • Uzak Doğu’da Yeni Bir Güç Japonya
1929 Dünya Ekonomik Krizi
 • 1929 Dünya Ekonomik Krizi
İki Savaş Arasında Avrupa
 • İki Savaş Arasında Avrupa
Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası
 • Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası
20.Yüzyıl Başlarında Dünya Soru Çözümleri
 • 20.Yüzyıl Başlarında Dünya Soru Çözümleri
DVD-2
Yeni Bir Savaşa Doğru
 • Yeni Bir Savaşa Doğru
Savaş Yılları
 • Savaş Yılları
Barışa Doğru
 • Barışa Doğru
Savaşın Etkileri
 • Savaşın Etkileri
Savaş Yıllarında Türkiye
 • Savaş Yıllarında Türkiye
II. Dünya Savaşı Soru Çözümleri
 • II. Dünya Savaşı Soru Çözümleri
DVD-3
Blokların Kuruluşu
 • Blokların Kuruluşu
Paylaşılmayan Ortadoğu
 • Paylaşılmayan Ortadoğu
Uzakdoğu'da Çatışma
 • Uzakdoğu’da Çatışma
Asya Ve Afrika'nın Kurtuluşu
 • Asya Ve Afrika’nın Kurtuluşu
Soğuk Savaş Döneminde Türkiye
 • Soğuk Savaş Döneminde Türkiye
Soğuk Savaş Döneminde Dünya
 • Soğuk Savaş Döneminde Dünya
Soğuk Savaş Dönemi Soru Çözümleri
 • Soğuk Savaş Dönemi Soru Çözümleri
DVD-4
Uluslararası İlişkilerde Değişim Süreci
 • Uluslararası İlişkilerde Değişim Süreci
Yumuşama Dönemi Çatışmaları
 • Yumuşama Dönemi Çatışmaları
Barış İçinde Bir arada Yaşama
 • Barış İçinde Bir arada Yaşama
Arap-İsrail Savaşları ve Büyük Devletlerin Politikaları
 • Arap-İsrail Savaşları ve Büyük Devletlerin Politikaları
Uluslararası Politikada Petrol'ün Yeri
 • Uluslararası Politikada Petrol’ün Yeri
İran-Irak Savaşları
 • İran-Irak Savaşları
Yumuşama Döneminde Dünya
 • Yumuşama Döneminde Dünya
Türk Dış Politikası
 • Türk Dış Politikası
Türkiye'de Bunalım Yılları
 • Türkiye’de Bunalım Yılları
Yumuşama Dönemi Soru Çözümleri
 • Yumuşama Dönemi Soru Çözümleri
DVD-5
SSCB'de Değişim Ve Sonuçları
 • SSCB’de Değişim Ve Sonuçları
Asya'da Yeniden Yapılanması
 • Asya’da Yeniden Yapılanması
Doğu Bloğundan Sonra Avrupa'da Yeni Arayışlar
 • Doğu Bloğundan Sonra Avrupa’da Yeni Arayışlar
Türkiye ve Avrupa Birliği
 • Türkiye ve Avrupa Birliği
Yeni Oluşum Sürecinde Balkanlar
 • Yeni Oluşum Sürecinde Balkanlar
Orta Doğu ve Afganistan'daki Gelişmeler
 • Orta Doğu ve Afganistan’daki Gelişmeler
Dünyadaki Gelişmeler
 • Dünyadaki Gelişmeler
Değişen Dünya Ve Türk Dış Politikası
 • Değişen Dünya Ve Türk Dış Politikası
1980 Sonrası Türkiye
 • 1980 Sonrası Türkiye
Küresel Sorunlar
 • Küresel Sorunlar
Küreselleşen Dünya Soru Çözümleri
 • Küreselleşen Dünya Soru Çözümleri

12.Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Present Perfect Simple / Present Perfect Continuous
 • Present Perfect Simple / Present Perfect Continuous
Present Continuous / Present Perfect Continuous
 • Present Continuous / Present Perfect Continuous
Present Perfect Continuous Soru Çözümleri
 • Present Perfect Continuous Soru Çözümleri
Direct Speech / Indirect Speech (Reported Speech)
 • Direct Speech / Indirect Speech (Reported Speech)
Reported Speech Soru Çözümleri
 • Reported Speech Soru Çözümleri
DVD-2
Modal Verbs
 • Modal Verbs
Modal Verbs Soru Çözümleri
 • Modal Verbs Soru Çözümleri
Perfect Modals
 • Perfect Modals
Perfect Modals Soru Çözümleri
 • Perfect Modals Soru Çözümleri
DVD-3
Past Perfect Simple
 • Past Perfect  Simple
Past Perfect Continuous
 • Past Perfect Continuous
Past Perfect Simple And Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
 • Past Perfect  Simple And Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
 • Past Perfect Continuous Soru Çözümleri
If Clouse / Conditional
 • If Clouse / Conditional
If Clouse Conditional (First, ziro, 2nd, 3nd)
 • If Clouse Conditional (First, ziro, 2nd, 3nd)
DVD-4
Active Voice
 • Active Voice
Passive Voice
 • Passive Voice
Passive Voice Soru Çözümleri
 • Passive Voice Soru Çözümleri
Adverbial Clauses
 • Adverbial Clauses
Adverb Clauses Soru Çözümleri
 • Adverb Clauses Soru Çözümleri
DVD-5
Relative Clauses (Adjective Clauses)
 • Relative Clauses (Adjective Clauses)
Adjective Clauses Soru Çözümleri
 • Adjective Clauses Soru Çözümleri
Past Perfect Simple
 • Past Perfect Simple
Past Perfect Continuous
 • Past Perfect Continuous
Gerund / Infinitive Soru Çözümleri
 • Gerund / Infinitive Soru Çözümleri
DVD-6
Future Continuous Tense
 • Future Continuous Tense
Present Perfect Continuous Tense
 • Present Perfect Continuous Tense
Future Perfect Continuous Tense
 • Future Perfect Continuous Tense
Future Continuous Tense Soru Çözümleri
 • Future Continuous Tense Soru Çözümleri
Causatives
 • Causatives
Causatives Soru Çözümleri
 • Causatives Soru Çözümleri
a/an
 • a/an
The
 • The
Zero Article
 • Zero Article
a / an / The Soru Çözümleri
 • a / an / The Soru Çözümleri

12.Sınıf Fizik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Madde Ve Özellikleri
 • Madde Ve Özellikleri
Otomobiller Ve Termodinamik - Güneş Ocağı
 • Otomobiller Ve Termodinamik - Güneş Ocağı
Su Döngüsü
 • Su Döngüsü
Madde Ve Özellikleri Soru Çözümleri
 • Madde Ve Özellikleri Soru Çözümleri
Kuvvet Ve Hareket
 • Kuvvet Ve Hareket
Fayton-Adrenalin-Dinamometre
 • Fayton-Adrenalin-Dinamometre
Sıvı Yakıtlı Motorlar-Sarkaçlı Duvar Saati
 • Sıvı Yakıtlı Motorlar-Sarkaçlı Duvar Saati
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Elektrik ve Elektronik
 • Elektrik ve Elektronik
Ağır İş Makinaları
 • Ağır İş Makinaları
Dinamo Jeneratör ve Hoparlör
 • Dinamo Jeneratör ve Hoparlör
Transformatörler
 • Transformatörler
Yarım Dalga Dolrultucusu
 • Yarım Dalga Dolrultucusu
Elektrik ve Elektronik Soru Çözümleri
 • Elektrik ve Elektronik Soru Çözümleri
DVD-3
Dalgalar
 • Dalgalar
Newton Teleskobu
 • Newton Teleskobu
Gökkuşağı-Okçu Balıkları
 • Gökkuşağı-Okçu Balıkları
Işıkla Resim Çizilen Araç Fotograf Makinesi
 • Işıkla Resim Çizilen Araç Fotograf Makinesi
Mercekler
 • Mercekler
Gökyüzü Neden Mavi Görülür
 • Gökyüzü Neden Mavi Görülür
Radyo-Trafik Radarları-Polarize Güneş Gözlükleri
 • Radyo-Trafik Radarları-Polarize Güneş Gözlükleri
Elektro Manyetik Dalgalar
 • Elektro Manyetik Dalgalar
Gerçekte Var Olmayan Renkler
 • Gerçekte Var Olmayan Renkler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Röntgen Çekimi
 • Röntgen Çekimi
Elmasın Yapısı
 • Elmasın Yapısı
LCD Teknolojisi ve Güneş Pilleri
 • LCD Teknolojisi ve Güneş Pilleri
Üstün İletkenlik
 • Üstün İletkenlik
Nano Futbol
 • Nano Futbol
Çekirdeğin Yapısı
 • Çekirdeğin Yapısı
296.000 Yılına Mesaj
 • 296.000 Yılına Mesaj
Alfa Işıması
 • Alfa Işıması
Beta Işıması
 • Beta Işıması
Nükleer Enerji
 • Nükleer Enerji
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Atomlardan Quarklara
 • Atomlardan Quarklara
Sis Odalarından Cenn'e-Parçacık Hızlandırıcılar
 • Sis Odalarından Cenn’e-Parçacık Hızlandırıcılar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Fiziğin Doğası
 • Fiziğin Doğası
Değişen Enerji Kaynakları
 • Değişen Enerji Kaynakları
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

12.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kimya ve Elektrik
 • Kimya ve Elektrik
İndirgenme Ve Yükseltgenme Tepkimelerinde İstemlilik ve Elektrik Akımı
 • İndirgenme Ve Yükseltgenme Tepkimelerinde İstemlilik ve Elektrik Akımı
Elektrotlar ve Elektrokimyasal Hücreler
 • Elektrotlar ve Elektrokimyasal Hücreler
Ne Neyi Yükseltger/ İndirger
 • Ne Neyi Yükseltger/ İndirger
Kimyasallardan Elektrik Üretimi
 • Kimyasallardan Elektrik Üretimi
Elektroliz
 • Elektroliz
Korozyon
 • Korozyon
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-2
Organik Kimyaya Giriş
 • Organik Kimyaya Giriş
Organik Bileşikler
 • Organik Bileşikler
Organik Bileşik Formülleri
 • Organik Bileşik Formülleri
Hibritleşme Ve Molekül Geometrisi
 • Hibritleşme Ve Molekül Geometrisi
Organik Bileşiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma
 • Organik Bileşiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma
Organik Bileşiklerde İzomerlik
 • Organik Bileşiklerde İzomerlik
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-3
Organik Bileşik Sınıfları
 • Organik Bileşik Sınıfları
Alkan-Alkil Halojenürler
 • Alkan-Alkil Halojenürler
Alkanlar
 • Alkanlar
Alkinler
 • Alkinler
Yaygın Benzen Türevleri
 • Yaygın Benzen Türevleri
Alkol ve Eter
 • Alkol ve Eter
Karbonil Bileşikleri
 • Karbonil Bileşikleri
Karboksilik Asit ve Türevleri
 • Karboksilik Asit ve Türevleri
Aminler
 • Aminler
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-4
Hayatımızda Kimya
 • Hayatımızda Kimya
Petrol Rafinasyonu
 • Petrol Rafinasyonu
Yağ Üretimi
 • Yağ Üretimi
Margarinler
 • Margarinler
Yüzey Aktif Maddeler
 • Yüzey Aktif Maddeler
Polimerler
 • Polimerler
Biyomoleküller
 • Biyomoleküller
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

12.Sınıf Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Hayvan Biyolojisi Ve İnsan
 • Hayvan Biyolojisi Ve İnsan
Sindirim
 • Sindirim
Sindirime Giriş
 • Sindirime Giriş
İnsanda Sindirim Sistemi
 • İnsanda Sindirim Sistemi
Kimyasal Sindirim
 • Kimyasal Sindirim
Karbonhidrat Sindirimi
 • Karbonhidrat Sindirimi
Proteinlerin Sindirimi
 • Proteinlerin Sindirimi
Gaz Alış-Veriş
 • Gaz Alış-Veriş
İnsanda Solunum Sistemi
 • İnsanda Solunum Sistemi
Solunum Mekanizması
 • Solunum Mekanizması
Solunum Gazlarının Taşınması
 • Solunum Gazlarının Taşınması
DVD-2
Dolaşım Sistemi
 • Dolaşım Sistemi
Açık Kan Dolaşımı
 • Açık Kan Dolaşımı
Kapalı Kan Dolaşımı
 • Kapalı Kan Dolaşımı
Çalışma Mekanizması
 • Çalışma Mekanizması
Kan Damarları
 • Kan Damarları
Alyuvarlar
 • Alyuvarlar
Akyuvarlar
 • Akyuvarlar
Kan Pulcukları
 • Kan Pulcukları
Kan Grupları
 • Kan Grupları
Kan Uyuşmazlığı
 • Kan Uyuşmazlığı
Lenf Dolaşımı
 • Lenf Dolaşımı
Vücut Savunması
 • Vücut Savunması
Bağışıklık Sistemi
 • Bağışıklık Sistemi
Virüsler
 • Virüsler
DVD-3
Boşaltım
 • Boşaltım
Boşaltım Sistemi
 • Boşaltım Sistemi
Omurgasız Hayvanlar
 • Omurgasız Hayvanlar
İnsanda Boşaltım
 • İnsanda Boşaltım
Destek Ve Hareket Sistemi
 • Destek Ve Hareket Sistemi
İnsanda İskelet Sistemi
 • İnsanda İskelet Sistemi
Kemik Doku
 • Kemik Doku
Kıkırdak Doku
 • Kıkırdak Doku
Eklemler
 • Eklemler
Kaslar
 • Kaslar
Denetleme Ve Düzenleme Sistemi
 • Denetleme Ve Düzenleme Sistemi
Sinirsel Denetim
 • Sinirsel Denetim
Omurgalılar
 • Omurgalılar
İnsanlarda Sinir Sistemi
 • İnsanlarda Sinir Sistemi
Çevresel Sinir Sistemi
 • Çevresel Sinir Sistemi
DVD-4
Duyu Organları
 • Duyu Organları
Görme Duyusu Ve Göz
 • Görme Duyusu Ve Göz
İşitme Duyusu Kulak
 • İşitme Duyusu Kulak
Dokunma Duyusu Deri
 • Dokunma Duyusu Deri
Koku Duyusu Ve Burun
 • Koku Duyusu Ve Burun
Tat Alma Duyusu Ve Dil
 • Tat Alma Duyusu Ve Dil
Endokrin Sistem
 • Endokrin Sistem
Tiroid
 • Tiroid
Pankreas
 • Pankreas
Eşeysel Bezler
 • Eşeysel Bezler
İnsanda Üreme Sistemi
 • İnsanda Üreme Sistemi
Büyüme Ve Gelişme
 • Büyüme Ve Gelişme
Embriyonik Örtüler
 • Embriyonik Örtüler
Davranış
 • Davranış
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-5
Hayatın Başlangıcı ve Evrim
 • Hayatın Başlangıcı ve Evrim
Evrim
 • Evrim
Lamark Görüşü
 • Lamark Görüşü
Darwin Evrim Görüşü
 • Darwin Evrim Görüşü
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
DVD-6
Çevrenin Korunması ve Rehabilitasyonu
 • Çevrenin Korunması ve Rehabilitasyonu
Madde Ve Besin Kaynaklarının Sürdürülebilirliği
 • Madde Ve Besin Kaynaklarının Sürdürülebilirliği
Biyolojik Çeşitliliğin Korunması
 • Biyolojik Çeşitliliğin Korunması
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri

12.Sınıf Matematik Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fonksiyonlar
 • Fonksiyonlar
Bir Fonksiyonun Tersi
 • Bir Fonksiyonun Tersi
Artan, Azalan ve Sabit Fonksiyon
 • Artan, Azalan ve Sabit Fonksiyon
Tek ve Çift Fonksiyonlar
 • Tek ve Çift Fonksiyonlar
Fonksiyonların Tanım Kümesini Bulma
 • Fonksiyonların Tanım Kümesini Bulma
Parçalı Fonksiyonlar
 • Parçalı Fonksiyonlar
Fonksiyonlar Soru Çözümleri
 • Fonksiyonlar Soru Çözümleri
DVD-2
Limit Ve Süreklilik
 • Limit Ve Süreklilik
Limit
 • Limit
Belirsizlikler
 • Belirsizlikler
Süreklilik
 • Süreklilik
Limit Ve Süreklilik Soru Çözümleri
 • Limit Ve Süreklilik Soru Çözümleri
DVD-3
Türev ve Uygulamaları
 • Türev ve Uygulamaları
Türev
 • Türev
Türev Ve Süreklilik İlişkisi
 • Türev Ve Süreklilik İlişkisi
Türev Alma Kuralları
 • Türev Alma Kuralları
Mutlak Değerli Fonksiyonların Türevini Almak
 • Mutlak Değerli Fonksiyonların Türevini Almak
Bileşke Fonksiyonun Türevi
 • Bileşke Fonksiyonun Türevi
DVD-4
Türevin Uygulamaları
 • Türevin Uygulamaları
Ters Fonksiyonların Türevi
 • Ters Fonksiyonların Türevi
Trigonometrik ve Ters Trigonometrik Fonksiyonların Türevi
 • Trigonometrik ve Ters Trigonometrik Fonksiyonların Türevi
Logaritmik Fonksiyonun Türevi
 • Logaritmik Fonksiyonun Türevi
Üstel Fonksiyonun Türevi
 • Üstel Fonksiyonun Türevi
Türevin Geometrik yorumu
 • Türevin Geometrik yorumu
Artan ve Azalan Fonksiyonların Türevle İlintisi
 • Artan ve Azalan Fonksiyonların Türevle İlintisi
Artan ve Azalan Fonksiyonların Türevle İlintisi
 • Artan ve Azalan Fonksiyonların Türevle İlintisi
Türev Soru Çözümleri
 • Türev Soru Çözümleri
DVD-5
İntegral
 • İntegral
Belirli İntegraller
 • Belirli İntegraller
Belirsiz İntegraller
 • Belirsiz İntegraller
İntegral Alma Yöntemi
 • İntegral Alma Yöntemi
Belirli İntegralin Uygulamaları
 • Belirli İntegralin Uygulamaları
Alan ve Hacim Hesabı
 • Alan ve Hacim Hesabı

12.Sınıf Geometri Görüntülü Eğitim Seti

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Uzayda Doğru ve Düzlem
 • Uzayda Doğru ve Düzlem
Uzayda Vektörler
 • Uzayda Vektörler
Vektörel Çarpım
 • Vektörel Çarpım
Uzayda Vektörler Soru Çözümleri
 • Uzayda Vektörler Soru Çözümleri
DVD-2
Uzayda Nokta, Doğru ve Düzlem
 • Uzayda Nokta, Doğru ve Düzlem
Uzayda Nokta, Doğru ve Düzlem Soru Çözümleri
 • Uzayda Nokta, Doğru ve Düzlem Soru Çözümleri
DVD-3
Tek Ve Çok Yüzeyli Kapılı Yüzeyler Ve Katı Cisimler
 • Tek Ve Çok Yüzeyli Kapılı Yüzeyler Ve Katı Cisimler
Prizma
 • Prizma
Küp
 • Küp
Düzgün Dörtyüzlü
 • Düzgün Dörtyüzlü
Piramit
 • Piramit
Silindir
 • Silindir
Küre
 • Küre
Katı Cisimler Soru Çözümleri
 • Katı Cisimler Soru Çözümleri
DVD-4
Uzayda Süslemeler, Dönme ve Perspektif Çizimler
 • Uzayda Süslemeler, Dönme ve Perspektif Çizimler
Dönme
 • Dönme
Süslemeler
 • Süslemeler
Perspektif
 • Perspektif
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL 320,00 TL
2 Taksit 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL 160,00 TL 320,00 TL
3 Taksit 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL 106,67 TL 320,00 TL
4 Taksit 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL 85,60 TL 342,40 TL
5 Taksit 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL 68,92 TL 344,61 TL
6 Taksit 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL 57,54 TL 345,25 TL
7 Taksit 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL 49,88 TL 349,15 TL
8 Taksit 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL 43,94 TL 351,49 TL
9 Taksit 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL 39,31 TL 353,82 TL
10 Taksit 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL 35,62 TL 356,22 TL
11 Taksit 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL 32,60 TL 358,62 TL
12 Taksit 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL 30,05 TL 360,58 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler