KARGO BEDAVA
4.8 (214 yorum)
329,00 TL KDV Dahil

İngilizce Diline Çalışma Metodları: Reading - Weiting (Okuma-Yazma)

READING / WRITING (OKUMA / YAZMA)

A'dan Z'ye İngilizce Görüntülü Eğitim Setimizde her seviyeye uygun okuma parçaları, İngilizce okuma yeteneğini geliştirmek için hazırlanmış sunumlar bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için başlangıç düzey, orta düzey ve ileri düzeydeki kullanıcılar için hazırlanmış olan bu bölümlerde, okuma parçası, sorularla birlikte soru çözümleri bulunmaktadır.

Yeni başlayanlar için basitleştirilmiş sorular ve okuma parçaları, sunumlar ile öğrenme sürecini zevkli bir hale getirerek, dildeki dört yetenekten biri olan okuma yeteneğinizi geliştirecektir. Hocamızın görüntülü anlatımı ile sunduğu konular kişinin kendi anlama yeteneğini ölçmesi açısından önemlidir.

Ayrıca KPDS, YDS ve ÜDS gibi sınavlara hazırlanan kullanıcılar için hazırlanmış olan setlerimizde, bu tür akademik sınavlarda en çok zorlanılan paragraf sorularının kolay çözülmesi için hazırlanmış bölümler bulunmaktadır.

Unutmayın! Kelime öğrenmek ve gramer yapılarını iyice özümsemek için mutlaka İngilizce materyallerin okunması gerekir. Okuma işleminin sıkıcı olmaması için ve maksimum düzeyde verim alabilmek için okunacak kitapların veya okuma parçalarının seviyesini ayarlamak çok önemlidir. Bir kitabı okurken her sayfada on kez sözlüğe bakmak bıktırıcı olabilir. Veya tüm kelimelerini bildiğiniz bir kitabı okumak, kitap okuma zevkinin ötesine geçmez.

Bu sayfamızda ayrıca özellikle iş dünyasında yazışma literatürü ele alınmış, ticari İngilizce üzerine yoğunlaşılmıştır. İş İngilizcesi Eğitim Setinin, iş hayatınızdaki konularda rahatça yazışabilmek için sayfamızdaki İş İngilizcesi Eğitim Setini Tıklayarak Setlerimizi inceleyerek, çalışabilirsiniz.