Kredi Kartı Güvenliği

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi Kartı Güvenliği

goruntuludershane.com Alışveriş İçin Güvenlidir

Kredi Kartı Bilgilerinizi kayıt etmez

goruntuludershane.com son teknoloji şifreleme teknolojileriyle (SSL) kart bilgilerinizi kaydetmeden bankaya gönderimini sağlamaktadır. 

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 

goruntuludershane.com  SSL sistemi ile bilgilerinizi şifrelemektedir. Bu sayede 3. kişiler kesinlikle sizinle iletişim kurup bilgilerinizi almaları söz konusu olmayıp sadece alışveriş esnasında kart bilgilerinizi girerken banka ve sizin bilgileri görmenize olanak sağlamasıdır..
 

Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının (browser) alt kısmında bir anahtar görülür. Bu anahtar sitede SSL ( Güvenli Yuva Katmanı ) olduğunu gösterir. İnternet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL  şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır. 

Alışveriş esnasında girilen kart bilgileri kesinlikle kayıt altına tutulmaz. Bunun için tüm güvenlik sistemleri en üst düzeyde kullanılmıştır.

Taksit ve Tek Çekim İmkanı!

Taksit ve Tek Çekim İmkanı!

goruntuludershane.com axess, bonus, maximum, cardFinans, world ve paraf özellikli tüm kartlara 9 aya kadar taksit imkanı sağlamaktadır. Bunlar dışındaki tüm bankalara ve banka kartlarına tek çekim imkanı sağlamaktadır.


goruntuludershane.com, Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Finans Bank, Akbank, Halk Bankası olmak üzere 6 bankanın üye işyeridir.
Siparişlerinizi kredi kartı yada bankamatik kartları ile ödeyebilirsiniz. 3 Taksitte Herhangi bir banka komisyonu alınmamaktadır.