Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti 29 DVD Bu Ürünü Satın Al

Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti 29 DVD

Fiyat:249,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı:189,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:184,00 TL(5 TL İndirimli)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 189,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 322,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 29 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 50 Saat
Güncel Son Müfredat

Görüntülü Kürtçe

Kürtçe Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Kürtçe Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Kürtçe Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti ile Kürtçe Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Kürtçe kurslarına veya Özel Kürtçe Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Kürtçe Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzeyinden oluşmaktadır.

Kürtçe Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Kürtçe demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Kürtçe Temel Düzey Eğitimi

Kürtçe Temel Düzey Eğitimi

Kürtçe Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Kürtçe eğitimi setimizi satın alınız. Kürtçe Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 9 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Kürtçe temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Kürtçe alfabe, Kürtçe alfabe okunuşu, Kürtçe sayılar, Kürtçe selamlaşma, Kürtçe yer ve yön tarifi, Kürtçe meyve ve sebze isimleri, Kürtçe yeme içme, Kürtçe saatler, Kürtçe aylar, Kürtçe gün isimleri, Kürtçe mevsim isimleri, Kürtçe zamanlar vs.. daha bir çok temel Kürtçe dersi set içerisinde yer almaktadır. Kürtçe Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Kürtçe konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.

Kürtçe Orta Düzey Eğitimi

Kürtçe Orta Düzey Eğitimi

Kürtçe Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Kürtçe orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 11 dvd yer almaktadır. Orta düzey Kürtçe konularının tamamı Kürtçe Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Kürtçe orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.

Kürtçe İleri Düzey Eğitimi

Kürtçe İleri Düzey Eğitimi

Kürtçe Temel Düzey ve Kürtçe Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Kürtçe Dilinin bir kuru olan Kürtçe İleri Düzey kurunu 9 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Kürtçe İleri düzey konularının tamamı 9 dvd ile sizlere Kürtçe İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Kürtçe zamanlar, Kürtçe gramer, Kürtçe telaffuz, Kürtçe örnek çalışmalar, Kürtçe alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Kürtçe İleri düzey eğitim seti ile Kürtçe diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Kürtçe seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Kürtçe dilini konuşmaya başlayacaksınız.

Kürtçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Kürtçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Kürtçe Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Kürtçe dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Kürtçe kitaplar, Kürtçe sözlük, Kürtçe hikaye kitapları, sesli Kürtçe, mp3 Kürtçe, Görüntülü Kürtçe kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Kürtçe Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Kürtçe dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz. Temel Düzey Kürtçe Eğitimini tamamladıktan sonra internetten kürtçe şarkılar dinleyin, kürtçe radyoları takip edin, kürtçe sözlükten kelime ezberleyin, kürtçe sözler öğrenin vs. Bu şekilde Kürtçe dilini çok rahat pekiştirerek öğreneceksiniz.

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2 ay gibi kısa bir sürede Kürtçe dilini öğreneceksiniz.

- Kürtçe Temel Düzey

- Kürtçe Orta Düzey

- Kürtçe İleri Düzey

Kürtçe Öğrenmek Zor mu

Kürtçe Öğrenmek Zor mu

Türkiye ve Irak, Suriye vs. ile iş ilişkilerinden dolayı Kürtçe öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Kürtçe dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Kürtçe temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Kürtçe dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Kürtçe alfabe, Kürtçe alfabe yazımı ve okunuşu, Kürtçe sayılar, Kürtçe tanışma, Kürtçe yeme içme, Kürtçe sebze isimleri, Kürtçe gramer, Kürtçe kelimler, Kürtçe zamanlar vs bir çok Temel Kürtçe Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Kürtçe dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Kürtçe öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Kürtçe Öğrenme

Kürtçe dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Kürtçe kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Kürtçe Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Kürtçe eğitim setimiz ile kolay Kürtçe öğrenmeye başlayacaksınız. Kürtçe Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Kürtçeyi öğrenmeye başlayacaktır.

Kürtçe Kursu

Kürtçe öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Kürtçe kurslarıdır. Kürtçe dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Kürtçe dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Kürtçe Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Kürtçe Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Kürtçe Özel Ders

Kürtçe Özel Ders

Kürtçe dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Kürtçe özel derstir. Kürtçe dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Kürtçe dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Kürtçe Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Kürtçe özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Kürtçe Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Kürtçe Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Kürtçe Öğrenmek İstiyorum

Kürtçe Öğrenmek İstiyorum

Kürtçe öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Kürtçe anlatan kitap, en iyi Kürtçe kurs, en iyi Kürtçe Kaynak kitap, en iyi Kürtçe öğretmen, en iyi Kürtçe eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Kürtçe dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Kürtçe görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Kürtçe öğrenmeye başlamanızdır.

A'dan Z'ye Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti

A'dan Z'ye Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti

- Kürtçe Temel, Orta ve İleri Düzey

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Kürtçe Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Kürtçe Temel Düzey Eğitim Seti 9 DVD 9 15 Saat 89,00 TL
Kürtçe Eğitim Seti Orta Düzey 11 DVD 11 20 Saat 89,00 TL
Kürtçe Eğitim Seti İleri Düzey 9 DVD 9 15 Saat 89,00 TL
TOPLAM 29 50 Saat 267,00 TL
189,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

Kürtçe Temel Düzey Eğitim Seti 9 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kürtçe Dil Hangi Dil Grubundadır
 • Kürtçe Dil Hangi Dil Grubundadır
Kürtçe Alfabe
 • Kürtçe Alfabe
Kürtçe Alfabe Yazımı
 • Kürtçe Alfabe Yazımı
Kürtçe Alfabe Okunuşu
 • Kürtçe Alfabe Okunuşu
Kürtçe Tanışma
 • Kürtçe Tanışma
Kürtçe Adın Ne
 • Kürtçe Adın Ne
Kürtçe Nerelisin
 • Kürtçe Nerelisin
Kürtçe Hal Hatır Sorma
 • Kürtçe Hal Hatır Sorma
Kürtçe Alıştırmalar
 • Kürtçe Alıştırmalar
DVD-2
Hejmarên Kurdi (Sayılar)
 • Hejmarên Kurdi (Sayılar)
 • Kürtçe Sayılar
Kürtçe Tanışma Diyalogları
 • Kürtçe Tanışma Diyalogları
Silavkirin (Selamlaşma)
 • Silavkirin (Selamlaşma)
Vegetin (Vedalaşma)
 • Vegetin (Vedalaşma)
Konu Alıştırmaları
 • Konu Alıştırmaları
DVD-3
Kürtçe Zamirler
 • Kürtçe Zamirler
Kürtçe Yalın Şahıs Zamirleri
 • Kürtçe Yalın Şahıs Zamirleri
Kürtçe Adres Sorma
 • Kürtçe Adres Sorma
Aile /Malbat- Aile Bireyleri
 • Aile /Malbat
 • Aile Bireyleri
Örnek Eşleştirmeler
 • Örnek Eşleştirmeler
DVD-4
Ev Çî ye (Bu Nedir)
 • Ev Çî ye (Bu Nedir)
Ev Kî ye (Bu Kimdir)
 • Ev Kî ye (Bu Kimdir)
Ev Çî Dikin (Bu Ne yapıyor)
 • Ev Çî Dikin (Bu Ne yapıyor)
Ev Çî Dike (O Ne Yapıyor)
 • Ev Çî Dike (O Ne Yapıyor)
Kürtçe Sık Kullanılan Kelimeler
 • Kürtçe Sık Kullanılan Kelimeler
Kürtçe Coğrafi Terim İsimleri
 • Kürtçe Coğrafi Terim İsimleri
Kürtçe Mevsimler
 • Kürtçe Mevsimler
DVD-5
Kürtçe Günlük Yapılan İşler
 • Kürtçe Günlük Yapılan İşler
Alıştırmlar
 • Alıştırmlar
Haywane (Hayvanlar)
 • Haywane (Hayvanlar)
 • Hayvan İsimleri
Haywanen Kovi (Yabani Hayvanlar)
 • Haywanen Kovi (Yabani Hayvanlar)
Örnek Eşleştirmeler
 • Örnek Eşleştirmeler
Heywanên Kedî (Evcil Hayvanlar)
 • Heywanên Kedî (Evcil Hayvanlar)
DVD-6
Kürtçe Matematik Terimleri
 • Kürtçe Matematik Terimleri
Karbend (Meslekler)
 • Karbend (Meslekler)
Te Çi Kari Dike (Meslek Sorma)
 • Te Çi Kari Dike (Meslek Sorma)
Örnek Eşleştirme
 • Örnek Eşleştirme
Mutfakla İlgili Terimler
 • Mutfakla İlgili Terimler
Mutfak Eşyaları
 • Mutfak Eşyaları
Yiyecek İsimleri
 • Yiyecek İsimleri
Tatlar
 • Tatlar
Kürtçe Meyve İsimleri
 • Kürtçe Meyve İsimleri
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-7
Kürtçe Olumsuz Eylemler
 • Kürtçe Olumsuz Eylemler
Reng (Renkler)
 • Reng  (Renkler)
Saet (Saatler)
 • Saet  (Saatler)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-8
Kürtçe Vücudumuzdaki Organlar
 • Kürtçe Vücudumuzdaki Organlar
Yer Yön Bildirimleri
 • Yer Yön Bildirimleri
Kudera (Nerede)
 • Kudera (Nerede)
Rojen Hafteye (Haftanın Günleri)
 • Rojen Hafteye (Haftanın Günleri)
Kürtçe Aylar
 • Kürtçe Aylar
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-9
Feki Mevi (Meyveler)
 • Feki Mevi (Meyveler)
Kürtçe Sebzeler
 • Kürtçe Sebzeler
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar

Kürtçe Eğitim Seti Orta Düzey 11 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Belirli İsim Takıları
 • Belirli İsim Takıları
Örneklerle Anlatım
 • Örneklerle Anlatım
Yalın Şahıs Zamirleri
 • Yalın Şahıs Zamirleri
Dema Nuha (Şimdiki Zaman)
 • Dema Nuha (Şimdiki Zaman)
Dema Nuha Alıştırmalar
 • Dema Nuha Alıştırmalar
Belirsiz İsim Tamlamaları
 • Belirsiz İsim Tamlamaları
DVD-2
Kürtçede Kuralsız Fiiller
 • Kürtçede Kuralsız Fiiller
Deha Boriya Tedayi
 • Deha Boriya Tedayi
 • Dili Geçmiş Zaman
Deha Boriya Tedayi Alıştırma
 • Deha Boriya Tedayi Alıştırma
DVD-3
İyelik, Belirtili İsim Tamlamaları
 • İyelik, Belirtili İsim Tamlamaları
Alştırmalar
 • Alştırmalar
Dema Be (Gelecek Zaman)
 • Dema Be (Gelecek Zaman)
Dema Be Alıştırmalar
 • Dema Be Alıştırmalar
DVD-4
Karşıt Veya Zıt Kelimeler
 • Karşıt Veya Zıt Kelimeler
Karin - Zanin
 • Karin - Zanin
e-bilmek, a-bilmek
 • e-bilmek, a-bilmek
Karin - Zanin Alıştırmalar
 • Karin - Zanin Alıştırmalar
DVD-5
Daçek (Edatlar)
 • Daçek (Edatlar)
Edatlar Alıştırma
 • Edatlar Alıştırma
Hoker (Zarflar)
 • Hoker (Zarflar)
Niteleme Zarfları
 • Niteleme Zarfları
Zaman Zarfları
 • Zaman Zarfları
Yer - Yön Mekan Zarfları
 • Yer - Yön Mekan Zarfları
Soru Zarfları
 • Soru Zarfları
Zarflar Alıştırmalar
 • Zarflar Alıştırmalar
DVD-6
Soru Sorma Kalıpları
 • Soru Sorma Kalıpları
Rengder - Sıfatlar
 • Rengder - Sıfatlar
Sayı Sıfatları
 • Sayı Sıfatları
Soru Sıfatları
 • Soru Sıfatları
Kürtçe Sıfatlar Alıştırma
 • Kürtçe Sıfatlar Alıştırma
DVD-7
Hebün (Sahip Olmak Fiili)
 • Hebün (Sahip Olmak Fiili)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
İşaret Zamirleri
 • İşaret Zamirleri
Kürtçe İşaret Zamirleri Alıştırma
 • Kürtçe  İşaret Zamirleri Alıştırma
DVD-8
Kürtçe İsmin Halleri
 • Kürtçe İsmin Halleri
İsmin Halleri alıştırma
 • İsmin Halleri alıştırma
Xwe - Kendi,Kendisi Zamiri
 • Xwe - Kendi,Kendisi Zamiri
Gihonek (Bağlaçlar)
 • Gihonek (Bağlaçlar)
Gihonek Alıştırma
 • Gihonek Alıştırma
DVD-9
Kürtçe Şimdiki Zaman
 • Kürtçe Şimdiki Zaman
Kürtçe Di'li Geçmiş Zaman
 • Kürtçe Di’li Geçmiş Zaman
Kürtçe Gelecek Zaman
 • Kürtçe Gelecek Zaman
Fiillerin Zaman Durumları Karşılaştırılması
 • Fiillerin Zaman Durumları Karşılaştırılması
Hepsi, Bazı, Çoğu , Kimisii, Her İkisi
 • Hepsi, Bazıi Çoğu , Kimisii, Her İkisi Kullanımı
DVD-10
Berhevda (Kıyaslama)
 • Berhevda (Kıyaslama)
Serdest (Üstünlük)
 • Serdest  (Üstünlük)
Vekhevi (Eşitlik)
 • Vekhevi (Eşitlik)
Hastanede Karşılaşılan Diyaloglar
 • Hastanede Karşılaşılan Diyaloglar
DVD-11
Naven Nexweşiyan (Hastalık Adları)
 • Naven Nexweşiyan (Hastalık Adları)
Hava Durumu Terimleri
 • Hava Durumu Terimleri
Gotinen Peçi Yan Kurdan (Kürt Atasözleri)
 • Gotinen Peçi Yan Kurdan (Kürt Atasözleri)
Pekenol (Fıkra)
 • Pekenol (Fıkra)

Kürtçe Eğitim Seti İleri Düzey 9 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kürtçe Sözcüklerde Cinsiyet Ayrımı
 • Kürtçe Sözcüklerde Cinsiyet Ayrımı
Eril İsimler
 • Eril İsimler
Dişil İsimler
 • Dişil İsimler
Tamlamalarda Eşil Ve Dişil Takılar
 • Tamlamalarda Eşil Ve Dişil Takılar
İsmin Bükülmesi Halinde Eşil Ve Dişil Takılar
 • İsmin Bükülmesi Halinde Eşil Ve Dişil Takılar
Seslenme Durumunda Eşil Ve Dişil Takılar
 • Seslenme Durumunda Eşil Ve Dişil Takılar
Dema Boriya Berdest
 • Dema Boriya Berdest
 • Şimdiki Zamanın Hikayesi
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-2
Yakın Gelecek Zaman
 • Yakın Gelecek Zaman
Bilani - İstek Kipi
 • Bilani -  İstek Kipi
Dive, Gere (Gereklilik Kipi)
 • Dive, Gere (Gereklilik Kipi)
Şart Kipi
 • Şart Kipi
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-3
Deha Boriya Çiroki
 • Deha Boriya Çiroki
 • Alıştırmalar
Deha Boriya Düdar
 • Deha Boriya Düdar
 • Alıştırmalar
İstek Kipi
 • İstek Kipi
 • Alıştırma
DVD-4
Fiillerin Ad Olarak Kullanılması
 • Fiillerin Ad Olarak Kullanılması
Sıfat Fiil
 • Sıfat Fiil
sin Diye, - mesi İçin
 • sin Diye, - mesi İçin
e- diye, - e Kadar, - diğin Sürece
 • e- diye, - e Kadar, - diğin Sürece
DVD-5
Çok Kullanılan Zıt Kelimeler
 • Çok Kullanılan Zıt Kelimeler
Raweya Tebati (Edilgen Çatı (Pasif))
 • Raweya Tebati (Edilgen Çatı (Pasif))
Raweya Tebati Alıştırmalar
 • Raweya Tebati Alıştırmalar
DVD-6
Dan Kirin (Ettirgen Çatı)
 • Dan Kirin (Ettirgen Çatı)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Geçersiz Fiilleri Geçerli Yapmak
 • Geçersiz Fiilleri Geçerli Yapmak
DVD-7
Kürtçe'den Türkçe'ye Çeviri Örnekleri
 • Kürtçe’den Türkçe’ye Çeviri Örnekleri
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-8
Türkçe'den Kürtçe'ye Hikaye Çevirisi
 • Türkçe’den Kürtçe’ye Hikaye Çevirisi
Alıştırma
 • Alıştırma
DVD-9
Eski Kürt Şahsiyetler
 • Eski Kürt Şahsiyetler
Ahmede Xani
 • Ahmede Xani
Feqiye Teyran
 • Feqiye Teyran
Melaye Ciziri
 • Melaye Ciziri
Şerefxane Bedlisi
 • Şerefxane Bedlisi
Eli Heriri
 • Eli Heriri
Baba Tahire Üryan
 • Baba Tahire Üryan
Celadet Ali Bedirxan
 • Celadet Ali Bedirxan
Bediuzzamane Seide Kurdi
 • Bediuzzamane  Seide Kurdi
Selahaddine Eyyubi
 • Selahaddine Eyyubi
Şex Seide Piran
 • Şex Seide Piran
Mela Mistafa Barzani
 • Mela Mistafa Barzani
Qazi Mihemed
 • Qazi Mihemed
Seyid Riza
 • Seyid Riza
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

 • Ahmet karadeniz 2017-09-06 22:18:28

  Çok harika. Kürtçe öğrenmede müthiş faidesi oldu. Kesinlikle tavsiye ederim

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler