LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD Bu Ürünü Satın Al

LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD

Fiyat:550,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı:249,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:244,00 TL(5 TL İndirimli)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 240,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 322,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 133 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 167 Saat
Güncel Son Müfredat
LYS Soru Çözümleri

LYS Soru Çözümleri

LYS Çözümlü Soru Bankası Görüntülü Eğitim Setimiz ÖSYM Müfredatına göre hazırlanmış bir settir. LYS Çözümlü Soru Bankası Görsel Eğitim Seti uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış sorular ve bu soruların çözümlerinin yer aldığı bir settir. Konu Anlatımları sorular üzerinden özet şeklindedir.

ÖSYM Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

LYS Matematik Soru Çözümleri

LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Matematik Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Matematik dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Matematik hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Matematik konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda matematik sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Matematik Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Matematik Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Geometri Soru Çözümleri

LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Geometri Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Geometri dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Geometri hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Geometri konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Geometri sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Geometri Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Geometri Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Fizik Soru Çözümleri

LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Fizik Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Fizik dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Fizik hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Fizik konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Fizik sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Fizik Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Fizik Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Kimya Soru Çözümleri

LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Kimya Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Kimya dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Kimya hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Kimya konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Kimya sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Kimya Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Kimya Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Biyoloji Soru Çözümleri

LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Biyoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Biyoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Biyoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Biyoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Biyoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Biyoloji Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Biyoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Edebiyat Soru Çözümleri

LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Edebiyat Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Edebiyat dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Edebiyat hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Edebiyat konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Edebiyat sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Edebiyat Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Edebiyat Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Tarih Soru Çözümleri

LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Tarih Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Tarih dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Tarih hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Tarih konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Tarih sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Tarih Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Tarih Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Coğrafya Soru Çözümleri

LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Coğrafya Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Coğrafya dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Coğrafya hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Coğrafya konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Coğrafya sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Coğrafya Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Coğrafya Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Psikoloji Soru Çözümleri

LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Psikoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Psikoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Psikoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Psikoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Psikoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Psikoloji Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Psikoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Sosyoloji Soru Çözümleri

LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Sosyoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Sosyoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Sosyoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Sosyoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Sosyoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Sosyoloji Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Sosyoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Mantık Soru Çözümleri

LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Mantık Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Mantık dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Mantık hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Mantık konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Mantık sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Mantık Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Mantık Rehberlik DVD'si Hediyelidir.

LYS Çözümlü Soru Banaksı Tüm Dersler ve LYS Özet Konu Anlatımı

LYS Çözümlü Soru Banaksı Tüm Dersler ve LYS Özet Konu Anlatımı

- ÖSYM LYS Müfredatına Uygundur.

- Stüdyo ortamında yeni teknoloji kullanılarak 3 farklı kamera açısı ile çekimler yapılmıştır. Çekim kalitesi full HD

- LYS eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.

- LYS eğitim seti temel konularından başlayarak müfredatın zor konularına kadar işlendiği için her sınav adayı rahat bir şekilde hazırlanabilmektedir.

- Detaylı soru çözümleri sayesinde soru çözme beceriniz gelişecek ve soru çözme mantığını yakalamış olacaksınız. Soru çözülürken özet konular anlatıldığı için hızlı konu tekrarı da sağlamış olacaksınız.

- Hocalarımız dersleri anlatırken LYS özel ders düzeyinde kapsamlı bir şekilde anlatmışlardır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası 15 18 Saat 50,00 TL
LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası 16 18 Saat 50,00 TL
LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası 16 18 Saat 50,00 TL
LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası 12 15 Saat 50,00 TL
LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası 18 22 Saat 50,00 TL
LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası 11 14 Saat 50,00 TL
LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası 17 22 Saat 50,00 TL
LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası 10 14 Saat 50,00 TL
LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası 6 9 Saat 50,00 TL
LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası 5 7 Saat 50,00 TL
LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası 7 10 Saat 50,00 TL
TOPLAM 133 167 Saat 550,00 TL
249,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Canlıların Ortak Özellikleri
 • Canlıların Ortak Özellikleri
Canlıların Temel Bileşenleri
 • Canlıların Temel Bileşenleri
DVD-2
Enzimler-Nükleik Asitler-ATP
 • Enzimler-Nükleik Asitler-ATP
DVD-3
Hücre ve Organelleri, Hücre Zarından Madde Geçişleri
 • Hücre ve Organelleri, Hücre Zarından Madde Geçişleri
DVD-4
Sınıflandırma ve Canlılar Alemi
 • Sınıflandırma ve Canlılar Alemi
DVD-5
Oksijenli - Oksijensiz Solunum
 • Oksijenli - Oksijensiz Solunum
Fotosentez, Kemosentez
 • Fotosentez, Kemosentez
DVD-6
Hücre Bölünmeleri ve Üreme
 • Hücre Bölünmeleri ve Üreme
DVD-7
Ekoloji
 • Ekoloji
Bitkisel Dokular ve Bitkilerde Taşıma
 • Bitkisel Dokular ve Bitkilerde Taşıma
DVD-8
Bitkilerde Beslenme, Hareket, Üreme
 • Bitkilerde Beslenme, Hareket, Üreme
Protein Sentezi
 • Protein Sentezi
DVD-9
Biyoteknoloji
 • Biyoteknoloji
Kalıtım
 • Kalıtım
DVD-10
Sindirim Sistemi
 • Sindirim Sistemi
Dolaşım Sistemi ve Bağışıklık Sistemi
 • Dolaşım Sistemi ve Bağışıklık Sistemi
DVD-11
Solunum Sistemi
 • Solunum Sistemi
Boşaltım Sistemi
 • Boşaltım Sistemi
DVD-12
Destek – Hareket Sistemi
 • Destek – Hareket Sistemi
Sinir Sistemi
 • Sinir Sistemi
Duyu Organları
 • Duyu Organları
DVD-13
Endokrin (Hormonal) Sistem
 • Endokrin (Hormonal) Sistem
Üreme-Gelişme
 • Üreme-Gelişme
Evrim
 • Evrim
DVD-14
LYS Biyoloji Çıkmış Sorular ve Çözümleri
 • LYS Biyoloji Çıkmış Sorular ve Çözümleri
DVD-15
Pratik LYS Biyoloji Rehberlik Videoları
 • Pratik LYS Biyoloji Rehberlik Videoları

LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Fiziğin Doğası
 • Fiziğin Doğası
Vektörler
 • Vektörler
Moment
 • Moment
Denge
 • Denge
DVD-2
Ağırlık Merkezi ve Basit Makinalar
 • Ağırlık Merkezi ve Basit Makinalar
DVD-3
Hareket
 • Hareket
Bağıl Hareket
 • Bağıl Hareket
DVD-4
Kaldırma Kuvveti
 • Kaldırma Kuvveti
Isı Sıcaklık ve Genleşme
 • Isı Sıcaklık ve Genleşme
DVD-5
Kuvvet ve Hareket
 • Kuvvet ve Hareket
İş-Güç ve Enerji
 • İş-Güç ve Enerji
DVD-6
İtme Momentum
 • İtme Momentum
Dairesel Hareket
 • Dairesel Hareket
Basit Harmonik Hareket
 • Basit Harmonik Hareket
Keppler Yasaları
 • Keppler Yasaları
DVD-7
Atışlar
 • Atışlar
Elektrostatik
 • Elektrostatik
DVD-8
Elektrik
 • Elektrik
DVD-9
Manyetizma ve Alternatif Akım Devreleri
 • Manyetizma ve Alternatif Akım Devreleri
DVD-10
Gölge
 • Gölge
Düzlem Aynalar
 • Düzlem Aynalar
Küresel Aynalar
 • Küresel Aynalar
DVD-11
Prizmalar ve Renkler
 • Prizmalar ve Renkler
Mercekler ve Aydınlanma
 • Mercekler ve Aydınlanma
DVD-12
Dalgalar
 • Dalgalar
Işık Teorileri
 • Işık Teorileri
DVD-13
Fotoelektrik Olay
 • Fotoelektrik Olay
Atom Teorileri
 • Atom Teorileri
DVD-14
Özel Görelilik Teorisi
 • Özel Görelilik Teorisi
DVD-15
Pratik LYS Fizik Çıkmış Soru Çözümleri
 • Pratik LYS Fizik Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-16
Pratik LYS Fizik Rehberlik Videoları
 • Pratik LYS Fizik Rehberlik Videoları

LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Kimyasal Denklemler ve Hesaplamalar
 • Kimyasal Denklemler ve Hesaplamalar
DVD-2
Gazlar
 • Gazlar
DVD-3
Radyoaktivite
 • Radyoaktivite
Kimyasal Tepkimelerde Enerji
 • Kimyasal Tepkimelerde Enerji
DVD-4
Kimyasal Tepkimelerde Hız
 • Kimyasal Tepkimelerde Hız
DVD-5
Kimyasal Tepkimelerde Denge
 • Kimyasal Tepkimelerde Denge
DVD-6
Çözünürlük Dengesi
 • Çözünürlük Dengesi
DVD-7
Asit veBaz Dengesi
 • Asit veBaz Dengesi
DVD-8
Redoks Tepkimeleri ve Elektrokimya
 • Redoks Tepkimeleri ve Elektrokimya
DVD-9
Kimyasal Bağlar
 • Kimyasal Bağlar
DVD-10
Hidrokarbonlar
 • Hidrokarbonlar
DVD-11
Alkol Ve Eterler
 • Alkol Ve Eterler
DVD-12
Aldehit ve Ketonlar
 • Aldehit ve Ketonlar
DVD-13
Karboksilli Asit ve Esterler
 • Karboksilli Asit ve Esterler
DVD-14
Karbonhitratlar Amonyak Türevleri ve Aromatik Bileşikler
 • Karbonhitratlar Amonyak Türevleri ve Aromatik Bileşikler
DVD-15
Pratik LYS Kimya Çıkmış Soru Çözümleri
 • Pratik LYS Kimya Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-16
Pratik LYS Kimya Rehberlik Videoları
 • Pratik LYS Kimya Rehberlik Videoları

LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Polinomlar
 • Polinomlar
II. Dereceden Denklemler
 • II. Dereceden Denklemler
DVD-2
Eşitsizlikler
 • Eşitsizlikler
Parabol
 • Parabol
DVD-3
Permütasyon - Kombinasyon - Binom - Olasılık
 • Permütasyon - Kombinasyon - Binom - Olasılık
Trigonometri
 • Trigonometri
DVD-4
Logaritma
 • Logaritma
DVD-5
Karmaşık Sayılar
 • Karmaşık Sayılar
DVD-6
Toplam ve Çarpım Sembolleri
 • Toplam ve Çarpım Sembolleri
Diziler ve Geometrik Seri
 • Diziler ve Geometrik Seri
DVD-7
Özel Tanımlı Fonksiyonlar
 • Özel Tanımlı Fonksiyonlar
Fonksiyonlarda Limit ve Süreklilik
 • Fonksiyonlarda Limit ve Süreklilik
DVD-8
Türev
 • Türev
DVD-9
İntegral
 • İntegral
DVD-10
Matris ve Determinant
 • Matris ve Determinant
DVD-11
2013 LYS Matematik Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Matematik Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-12
LYS Matematik Rehberlik
 • LYS Matematik Rehberlik

LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Açıortay
 • Açıortay
Kenarortay
 • Kenarortay
DVD-2
Özel Üçgenler
 • Özel Üçgenler
Benzerlik
 • Benzerlik
DVD-3
Doğruda Açılar
 • Doğruda Açılar
DVD-4
Üçgende Açı - Kenar Bağıntıları
 • Üçgende Açı - Kenar Bağıntıları
Üçgende Alan
 • Üçgende Alan
DVD-5
Çokgenler ve Dörtgenler
 • Çokgenler ve Dörtgenler
Paralelkenar ve Eşkenar Dörtgen
 • Paralelkenar ve Eşkenar Dörtgen
DVD-6
Dikdörtgen - Kare
 • Dikdörtgen - Kare
DVD-7
Yamuk
 • Yamuk
Deltoid
 • Deltoid
Çember
 • Çember
Daire
 • Daire
DVD-8
Analitik Geometri
 • Analitik Geometri
Katı Cisimler
 • Katı Cisimler
DVD-9
Dönüşümler - Fraktallar ve Kaplamalar
 • Dönüşümler - Fraktallar ve Kaplamalar
Doğrunun Analitik İncelenmesi
 • Doğrunun Analitik İncelenmesi
DVD-10
Dik Üçgenler
 • Dik Üçgenler
DVD-11
Çemberin Analitik İncelenmesi
 • Çemberin Analitik İncelenmesi
DVD-12
Dairede Alan
 • Dairede Alan
Düzlemde Vektörler
 • Düzlemde Vektörler
DVD-13
Geometrik Yer ve Üçgen Çizimi
 • Geometrik Yer ve Üçgen Çizimi
İkizkenar Üçgen ve Eşkenar Üçgen
 • İkizkenar Üçgen ve Eşkenar Üçgen
DVD-14
Konikler
 • Konikler
DVD-15
Noktanın Analitik İncelenmesi
 • Noktanın Analitik İncelenmesi
Uzayda Doğru ve Düzlem Denklemleri
 • Uzayda Doğru ve Düzlem Denklemleri
DVD-16
Uzay Geometrisi
 • Uzay Geometrisi
DVD-17
LYS Geometri Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Geometri Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-18
LYS Geometri Rehberlik
 • LYS Geometri Rehberlik

LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
İletişim Dil Kültür
 • İletişim Dil Kültür
Türk Dilinin Dünya Dilleri Arasındaki Yeri
 • Türk Dilinin Dünya Dilleri Arasındaki Yeri
İslam Uygarlığı Çevresinde Gelişen Türk Edebiyatı
 • İslam Uygarlığı Çevresinde Gelişen Türk Edebiyatı
DVD-2
Halk Edebiyatı
 • Halk Edebiyatı
Divan Edebiyatı
 • Divan Edebiyatı
DVD-3
Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
 • Tanzimat Dönemi Türk Edebiyatı
DVD-4
Servet-i Fünun Dönemi
 • Servet-i Fünun Dönemi
Fecr-i Ati Dönemi
 • Fecr-i Ati Dönemi
DVD-5
Milli Edebiyat Dönemi
 • Milli Edebiyat Dönemi
DVD-6
Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı
 • Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı
Batı Edebiyatı Ve Akımlar
 • Batı Edebiyatı Ve Akımlar
DVD-7
Güzel Sanatlar Ve Edebiyat
 • Güzel Sanatlar Ve Edebiyat
DVD-8
Destan Dönemi Türk Edebiyatı
 • Destan Dönemi Türk Edebiyatı
DVD-9
Düz Yazı Türleri Ve Sözlü Anlatım
 • Düz Yazı Türleri Ve Sözlü Anlatım
Söz Sanatları
 • Söz Sanatları
DVD-10
LYS Edebiyat Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Edebiyat Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-11
LYS Edebiyat Rehberlik
 • LYS Edebiyat Rehberlik

LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Tarih Bilimi ve Uygarlığın Doğuşu
 • Tarih Bilimi ve Uygarlığın Doğuşu
İlk Uygarlıklar
 • İlk Uygarlıklar
DVD-2
İslam Tarihi ve Uygarlığı
 • İslam Tarihi ve Uygarlığı
DVD-3
Avrupa Tarihi
 • Avrupa Tarihi
DVD-4
İslamiyet Öncesi Türk Tarihi-1
 • İslamiyet Öncesi Türk Tarihi-2
İslamiyet Öncesi Türk Tarihi-2
 • İslamiyet Öncesi Türk Tarihi-2
DVD-5
Türk İslam Devletleri-1
 • Türk İslam Devletleri-1
Türk İslam Devletleri-2
 • Türk İslam Devletleri-2
DVD-6
Türkiye Tarihi
 • Türkiye Tarihi
DVD-7
Osmanlı Kuruluş Dönemi
 • Osmanlı Kuruluş Dönemi
Osmanlı Yükselme Dönemi
 • Osmanlı Yükselme Dönemi
Osmanlı Duraklama Dönemi
 • Osmanlı Duraklama Dönemi
DVD-8
Osmanlı Gerileme Dönemi
 • Osmanlı Gerileme Dönemi
Osmanlı Dağılma Dönemi
 • Osmanlı Dağılma Dönemi
DVD-9
Osmanlı Kültür ve Uygarlığı (Medeniyeti)-1
 • Osmanlı Kültür ve Uygarlığı (Medeniyeti)-1
Osmanlı Kültür ve Uygarlığı (Medeniyeti)-2
 • Osmanlı Kültür ve Uygarlığı (Medeniyeti)-2
DVD-10
20.Yüzyıl Başlarında Osmanlı ve I.Dünya Savaşı
 • 20.Yüzyıl Başlarında Osmanlı ve I.Dünya Savaşı
Mondros Ateşkes Antlaşması ve İşgaller-Cemiyetler-Kuva-i Milliye
 • Mondros Ateşkes Antlaşması ve İşgaller-Cemiyetler-Kuva-i Milliye
DVD-11
Kurtuluş Savaşına Hazırlık ve Örgütlenme Dönemi
 • Kurtuluş Savaşına Hazırlık ve Örgütlenme Dönemi
Kurtuluş Savaşı Muharebeler Dönemi
 • Kurtuluş Savaşı Muharebeler Dönemi
DVD-12
Mudanya Ateşkes Antlaşması ve Lozan Antlaşması
 • Mudanya Ateşkes Antlaşması ve Lozan Antlaşması
Cumhuriyet Dönemi-1
 • Cumhuriyet Dönemi-1
Cumhuriyet Dönemi-2
 • Cumhuriyet Dönemi-2
DVD-13
20.Yüzyıl Başlarında Dünya
 • 20.Yüzyıl Başlarında Dünya
II.Dünya Savaşı
 • II.Dünya Savaşı
DVD-14
Soğuk Savaş Dönemi
 • Soğuk Savaş Dönemi
Yumuşama Dönemi
 • Yumuşama Dönemi
DVD-15
Küreselleşme
 • Küreselleşme
DVD-16
LYS Tarih Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Tarih Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-17
LYS Tarih Rehberlik
 • LYS Tarih Rehberlik

LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Bitkiler ve Döngüler
 • Bitkiler ve Döngüler
Döngüler ve Etkileri
 • Döngüler ve Etkileri
Bioçeşitlilik (Tür Farklılığı)
 • Bioçeşitlilik (Tür Farklılığı)
DVD-2
İnsan ve Doğa Etkileşimi
 • İnsan ve Doğa Etkileşimi
Sıra Dışı Doğa Olayları
 • Sıra Dışı Doğa Olayları
Ekstremler
 • Ekstremler
DVD-3
Nüfus Politikaları ve Göç
 • Nüfus Politikaları ve Göç
DVD-4
Tarihsel Süreçte Şehirler
 • Tarihsel Süreçte Şehirler
Geçim Tarzları
 • Geçim Tarzları
Üretim-Dağıtım-Tüketim
 • Üretim-Dağıtım-Tüketim
DVD-5
Doğal Kaynaklar ve Kullanımı
 • Doğal Kaynaklar ve Kullanımı
Doğal Kaynakların Çevresel Etkileri
 • Doğal Kaynakların Çevresel Etkileri
DVD-6
Kültür Merkezleri ve Türk Kültürü
 • Kültür Merkezleri ve Türk Kültürü
Küresel Ticaret ve Enerji Hatları
 • Küresel Ticaret ve Enerji Hatları
DVD-7
Türkiye'de Arazi Kullanımı ve Ekonomi
 • Türkiye’de Arazi Kullanımı ve Ekonomi
Türkiye'de Tarım ve Hayvancılık
 • Türkiye’de Tarım ve Hayvancılık
Türkiye'de Madencilik ve Sanayi
 • Türkiye’de Madencilik ve Sanayi
DVD-8
Türkiye'de Turizm ve Milli Parklar
 • Türkiye’de Turizm ve Milli Parklar
Küresel Isınma ve Çevre
 • Küresel Isınma ve Çevre
Atıklar ve Geri Dönüşüm
 • Atıklar ve Geri Dönüşüm
Örgütler ve İ.G.E
 • Örgütler ve İ.G.E
Ülkeler ve Genel Özellikleri
 • Ülkeler ve Genel Özellikleri
DVD-9
LYS Coğrafya Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Coğrafya Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-10
LYS Coğrafya Rehberlik
 • LYS Coğrafya Rehberlik

LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Psikoloji Bilimini Tanıyalım
 • Psikoloji Bilimini Tanıyalım
DVD-2
Psikolojinin Temel Süreçleri
 • Psikolojinin Temel Süreçleri
DVD-3
Öğrenme – Bellek – Düşünme
 • Öğrenme – Bellek – Düşünme
DVD-4
Ruh Sağlığının Temelleri
 • Ruh Sağlığının Temelleri
DVD-5
LYS Psikoloji Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Psikoloji Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-6
LYS Psikoloji Rehberlik
 • LYS Psikoloji Rehberlik

LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Sosyolojiye Giriş
 • Sosyolojiye Giriş
Toplumsal Yapı
 • Toplumsal Yapı
DVD-2
Birey Toplum
 • Birey Toplum
Toplumsal Kurumlar
 • Toplumsal Kurumlar
DVD-3
Toplum ve Kültür
 • Toplum ve Kültür
Toplumsal Değişme ve Gelişme
 • Toplumsal Değişme ve Gelişme
DVD-4
LYS Sosyoloji Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Sosyoloji Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-5
LYS Sosyoloji Rehberlik
 • LYS Sosyoloji Rehberlik

LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Mantığa Giriş
 • Mantığa Giriş
DVD-2
Mantık ve Dil
 • Mantık ve Dil
DVD-3
Klasik Mantık
 • Klasik Mantık
1.Bölüm :Kavram-Terim-Kavramlar Arası İlişkiler
 • 1.Bölüm :Kavram-Terim-Kavramlar Arası İlişkiler
2.Bölüm : Önermeler-Kıyaslar
 • 2.Bölüm : Önermeler-Kıyaslar
DVD-4
Sembolik Mantık
 • Sembolik Mantık
1.Bölüm:Önermeler Mantığı
 • 1.Bölüm:Önermeler Mantığı
DVD-5
2.Bölüm Çözümleyici Çizelge-İnceleme Mantığı
 • 2.Bölüm Çözümleyici Çizelge-İnceleme Mantığı
DVD-6
LYS Mantık Çıkmış Soru Çözümleri
 • LYS Mantık Çıkmış Soru Çözümleri
DVD-7
LYS Mantık Rehberlik
 • LYS Mantık Rehberlik
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL
2 Taksit 124,50 TL 249,00 TL 124,50 TL 249,00 TL 124,50 TL 249,00 TL
3 Taksit 83,00 TL 249,00 TL 83,00 TL 249,00 TL 83,00 TL 249,00 TL
4 Taksit 66,61 TL 266,43 TL 66,61 TL 266,43 TL 66,61 TL 266,43 TL
5 Taksit 53,63 TL 268,15 TL 53,63 TL 268,15 TL 53,63 TL 268,15 TL
6 Taksit 44,78 TL 268,65 TL 44,78 TL 268,65 TL 44,78 TL 268,65 TL
7 Taksit 38,81 TL 271,68 TL 38,81 TL 271,68 TL 38,81 TL 271,68 TL
8 Taksit 34,19 TL 273,50 TL 34,19 TL 273,50 TL 34,19 TL 273,50 TL
9 Taksit 30,59 TL 275,32 TL 30,59 TL 275,32 TL 30,59 TL 275,32 TL
10 Taksit 27,72 TL 277,19 TL 27,72 TL 277,19 TL 27,72 TL 277,19 TL
11 Taksit 25,37 TL 279,05 TL 25,37 TL 279,05 TL 25,37 TL 279,05 TL
12 Taksit 23,38 TL 280,57 TL 23,38 TL 280,57 TL 23,38 TL 280,57 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL 249,00 TL
2 Taksit 124,50 TL 249,00 TL 124,50 TL 249,00 TL 124,50 TL 249,00 TL
3 Taksit 83,00 TL 249,00 TL 83,00 TL 249,00 TL 83,00 TL 249,00 TL
4 Taksit 66,61 TL 266,43 TL 66,61 TL 266,43 TL 66,61 TL 266,43 TL
5 Taksit 53,63 TL 268,15 TL 53,63 TL 268,15 TL 53,63 TL 268,15 TL
6 Taksit 44,78 TL 268,65 TL 44,78 TL 268,65 TL 44,78 TL 268,65 TL
7 Taksit 38,81 TL 271,68 TL 38,81 TL 271,68 TL 38,81 TL 271,68 TL
8 Taksit 34,19 TL 273,50 TL 34,19 TL 273,50 TL 34,19 TL 273,50 TL
9 Taksit 30,59 TL 275,32 TL 30,59 TL 275,32 TL 30,59 TL 275,32 TL
10 Taksit 27,72 TL 277,19 TL 27,72 TL 277,19 TL 27,72 TL 277,19 TL
11 Taksit 25,37 TL 279,05 TL 25,37 TL 279,05 TL 25,37 TL 279,05 TL
12 Taksit 23,38 TL 280,57 TL 23,38 TL 280,57 TL 23,38 TL 280,57 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler