Yabancılar İçin Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 35 DVD Bu Ürünü Satın Al

Yabancılar İçin Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 35 DVD

Fiyat:279,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı:189,00 TL(KDV Dahil)
Havale - EFT ile:184,00 TL(5 TL İndirimli)
Görüntülü Akademi Online Eğitim Seti
Görüntülü Akademi Online Ürünler İnternet Bağlantısı Gerektiren Bir Eğitim Portalıdır. Online Eğitim Paketini 189,00 TL Ödeyerek Satın Alabilirsiniz.
Ürünü Online Olarak Satın Al
Dilerseniz bu ürünü bir çok DVD yerine indirimli USB Taşınabilir Disk ile alabilirsiniz.
1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk
Orjinal Ürün, 2 yıl garantili, USB 3.0, Videolar klasörlü şekilde sadece 332,00 TL farkla!
Ürünü HDD Olarak Satın Al
bank-list
Ürün Ayrıntıları
Ürün Özellikleri
DVD Sayısı 35 DVD
Video Kalitesi Full HD
Ders Saati 60 Saat
Güncel Son Müfredat

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti

Türkçe Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Türkçe Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Türkçe Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Türkçe Görüntülü Eğitim Seti ile Türkçe Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Türkçe kurslarına veya Özel Türkçe Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Türkçe Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzeyinden oluşmaktadır.

Türkçe Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Türkçe demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Yabancılar İçin Temel Türkçe

Yabancılar İçin Temel Türkçe

Türkçe Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Türkçe eğitimi setimizi satın alınız. Türkçe Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 19 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Türkçe temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Türkçe alfabe, Türkçe alfabe okunuşu, Türkçe sayılar, Türkçe selamlaşma, Türkçe yer ve yön tarifi, Türkçe meyve ve sebze isimleri, Türkçe yeme içme, Türkçe saatler, Türkçe aylar, Türkçe gün isimleri, Türkçe mevsim isimleri, Türkçe zamanlar vs.. daha bir çok temel Türkçe dersi set içerisinde yer almaktadır. Türkçe Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Türkçe konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.

Yabancılar İçin Türkçe Orta Düzey

Yabancılar İçin Türkçe Orta Düzey

Türkçe Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Türkçe orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 8 dvd yer almaktadır. Orta düzey Türkçe konularının tamamı Türkçe Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Türkçe orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.

Yabancılar İçin Türkçe İleri Düzey

Yabancılar İçin Türkçe İleri Düzey

Türkçe Temel Düzey ve Türkçe Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Türkçe Dilinin bir kuru olan Türkçe İleri Düzey kurunu 8 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Türkçe İleri düzey konularının tamamı 8 dvd ile sizlere Türkçe İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Türkçe zamanlar, Türkçe gramer, Türkçe telaffuz, Türkçe örnek çalışmalar, Türkçe alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Türkçe İleri düzey eğitim seti ile Türkçe diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Türkçe seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Türkçe dilini konuşmaya başlayacaksınız.

Temel Türkçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Temel Türkçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Türkçe Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Türkçe dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Türkçe kitaplar, Türkçe sözlük, Türkçe hikaye kitapları, sesli Türkçe, mp3 Türkçe, Görüntülü Türkçe kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Türkçe Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Türkçe dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz. Temel Düzey Türkçe Eğitimini tamamladıktan sonra internetten Türkçe şarkılar dinleyin, Türkçe radyoları takip edin, Türkçe sözlükten kelime ezberleyin, Türkçe sözler öğrenin vs. Bu şekilde Türkçe dilini çok rahat pekiştirerek öğreneceksiniz.

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti 35 DVD İle Günlük 1 saatlik çalışma ile 2 ay gibi kısa bir sürede Türkçe dilini öğreneceksiniz.

- Yabancılar İçin Türkçe Temel Düzey

- Yabancılar İçin Türkçe Orta Düzey

- Yabancılar İçin Türkçe İleri Düzey

Türkçe Öğrenmek Zor mu

Türkçe En Çok konuşulan diller arasında 5. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 220.000.000 kişi Türkçe dilini konuşmaktadır.Türkçe dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Türkçe temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Türkçe dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Türkçe alfabe, Türkçe alfabe yazımı ve okunuşu, Türkçe sayılar, Türkçe tanışma, Türkçe yeme içme, Türkçe sebze isimleri, Türkçe gramer, Türkçe kelimler, Türkçe zamanlar vs bir çok Temel Türkçe Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Türkçe dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Türkçe öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Türkçe Öğrenme

Türkçe dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Türkçe kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Türkçe Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Türkçe eğitim setimiz ile kolay Türkçe öğrenmeye başlayacaksınız. Türkçe Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Türkçeyi öğrenmeye başlayacaktır.

Türkçe Kursu

Türkçe Kursu

Türkçe öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Türkçe kurslarıdır. Türkçe dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Türkçe dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Türkçe Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Türkçe Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Türkçe Özel Ders

Türkçe Özel Ders

Türkçe dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Türkçe özel derstir. Türkçe dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Türkçe dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Türkçe Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Türkçe özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Türkçe Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Türkçe Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti

Türkçe Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Türkçe dilini sizlere öğretmektedir. Türkçe Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Türkçe DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Türkçe Öğrenmek İstiyorum

Türkçe öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Türkçe anlatan kitap, en iyi Türkçe kurs, en iyi Türkçe Kaynak kitap, en iyi Türkçe öğretmen, en iyi Türkçe eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Türkçe dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Türkçe görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Türkçe öğrenmeye başlamanızdır.

Türkçe Öğrenmek Kolay mı

Türkçe Öğrenmek Kolay mı

Türkçe dilini öğrenmek Türkçe Eğitim Setimiz ile çok kolay. Türkçe sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Türkçeyi öğrenmiş olacaksınız. Türkçe Temel Düzey Eğitim setimiz 19 dvd den oluşmaktadır. Temel Türkçe'yi 19 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.

A'dan Z'ye Yabancılar İçin Türkçe Görüntülü Eğitim Seti

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Türkçe Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Yabancılar İçin Türkçe Temel Düzey Eğitim Seti 19 DVD 19 30 Saat 149,00 TL
Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti Orta Düzey 8 DVD 8 15 Saat 89,00 TL
Yabancılar İçin Türkçe İleri Düzey Eğitim Seti 8 DVD 8 15 Saat 89,00 TL
TOPLAM 35 60 Saat 327,00 TL
189,00 TL
uzman kadromuz
DVD Konu İndeksleri (Tüm DVD konu indekslerini görüntülemek için tıklayınız.)

Yabancılar İçin Türkçe Temel Düzey Eğitim Seti 19 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Türkçe Alfabe
 • Türkçe Alfabe
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
ler, -lar Ekleri
 • ler, -lar Ekleri
DVD-2
Tanışma
 • Tanışma
Tanışma
 • Tanışma
DVD-3
Günlük İfadeler
 • Günlük İfadeler
Dialog
 • Dialog
Present Tense - Şimdiki Zaman
 • Present Tense -  Şimdiki Zaman
Question Words (- mı,- mi,mu,mü)
 • Question Words (- mı,- mi,mu,mü)
Question Words (Negative- Değil )
 • Question Words (Negative- Değil )
DVD-4
Market
 • Market
Telephone Conversiyon
 • Telephone Conversiyon
Numbers- Sayılar
 • Numbers- Sayılar
Meyveler
 • Meyveler
Sebzeler
 • Sebzeler
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-5
In Reception (Resepsiyon)
 • In Reception (Resepsiyon)
In Book Shoop (Kitapçı)
 • In Book Shoop (Kitapçı)
In Taxi (Takside)
 • In Taxi (Takside)
In Shoopping (Mağazada - Alışverişte)
 • In  Shoopping (Mağazada -  Alışverişte)
What – Where (Ne, Nerede)
 • What – Where (Ne, Nerede)
on (Üstünde)
 • on (Üstünde)
Under (Altında)
 • Under (Altında)
In (İçinde)
 • In (İçinde)
Near (Yanında)
 • Near (Yanında)
Body (Vücut)
 • Body (Vücut)
Numbers- Sayılar
 • Numbers- Sayılar
Colours- Renkler
 • Colours-  Renkler
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-6
Ekler
 • - tır,
 • - tir,
 • - tur,
 • - tür
 • - dır,
 • - dir,
 • - dur,
 • - dür
Bu nedir
 • Bu nedir
O'Clock- Saatler
 • O’Clock-  Saatler
Saat Kaç
 • Saat Kaç
Haftanın Günleri (Week Days)
 • Haftanın Günleri (Week Days)
Aylar (Months)
 • Aylar (Months)
Mevsimler (Seasons)
 • Mevsimler  (Seasons)
Kim Ne Yapıyor
 • Kim Ne Yapıyor
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-7
Family (Aile)
 • Family  (Aile)
Passive Suffix (İyelik Eki)
 • Passive Suffix (İyelik Eki)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Pronoun (Zamirler (Adıllar))
 • Pronoun (Zamirler (Adıllar))
Questions Words
 • Questions Words
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-8
With (İle)
 • With (İle)
And (ve)
 • And (ve)
Past Tense (Geçmiş Zaman)
 • Past Tense (Geçmiş Zaman)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-9
Comparative, Superlative, Karşılaştırma
 • Comparative, Superlative, Karşılaştırma
Belirtili Ad Tamlaması
 • Belirtili Ad Tamlaması
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-10
Belirsiz Geçmiş Zaman
 • Belirsiz Geçmiş Zaman
But (Ama)
 • But  (Ama)
Çünkü (Because)
 • Çünkü (Because)
For (İçin)
 • For (İçin)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-11
Future (Gelecek Zaman)
 • Future (Gelecek Zaman)
Will (ecek,- acak)
 • Will (ecek,- acak)
Present Tense
 • Present Tense
DVD-12
Gibi (As , Like)
 • Gibi (As , Like)
Kadar (as…. as) , Upto, Untill
 • Kadar (as…. as) , Upto, Untill
Alıştırmalar
Present Tense (Geniş Zaman)
 • Present Tense (Geniş Zaman)
Her zaman (Always)
 • Her zaman (Always)
Rica (Can,Could)
 • Rica (Can,Could)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-13
Bağlaçlar (Conjuction)
 • Bağlaçlar (Conjuction)
Türkiye'de Bölgeler
 • Türkiye’de Bölgeler
Yönler (Direction)
 • Yönler (Direction)
Hem… Hem
 • Hem… Hem
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-14
Meli/Malı, Gerekli/Lazım
 • Should- Have To- Need
 • Meli- Malı/Gerekli/Lazım
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Imperative (Emir Kipi)
 • Imperative (Emir Kipi)
Since/ Beri (Den Beri)
 • Since/ Beri (Den Beri)
e-kadar, a-kadar
 • e-kadar, a-kadar
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-15
Optative (İstek Kipi (- e,- a))
 • Optative (İstek Kipi (- e,- a))
Adjektives (Sıfatlar)
 • Adjektives (Sıfatlar)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Noun Verb (İsim Fiiller)
 • Noun Verb (İsim Fiiller)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Noun Verbs (- mek, - mak İçin)
 • Noun Verbs (- mek, -  mak İçin)
Mektup (Letter)
 • Mektup (Letter)
Zamanlarda Emir Kipi
 • Zamanlarda Emir Kipi
DVD-16
Adj. Clause Participle
 • Adj. Clause Participle
Sıra Sayıları
 • Sıra Sayıları
Sıfat Eylem
 • Sıfat Eylem
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-17
Adress Descripton (Yol Tarifi)
 • Adress Descripton (Yol Tarifi)
Introduction (Tanıştırma)
 • Introduction (Tanıştırma)
If, Wish (Keşke- Eğer)
 •  If,  Wish (Keşke- Eğer)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-18
Verb /Predicative (Yüklem)
 • Verb /Predicative (Yüklem)
Verb Of Predicative (Ek Eylem)
 • Verb Of Predicative (Ek Eylem)
Şart Kipi
 • Şart Kipi
İlgi Zamiri Ki (Relative Pronoun)
 • İlgi Zamiri Ki (Relative Pronoun)
Sıfat Yapan –ki
 • Sıfat Yapan –ki
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-19
Past Participle (Geçmiş Zaman Ortacı)
 • Past Participle (Geçmiş Zaman Ortacı)
İçin
 • İçin
After (Sonra)
 • After (Sonra)
Before (Önce)
 • Before (Önce)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Seti Orta Düzey 8 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
e Bilmek, - a Bilmek/Yeterlilik
 • e Bilmek, - a Bilmek/Yeterlilik
Possibility (Olasılık)
 • Possibility (Olasılık)
May Be (Belki)
 • May Be (Belki)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-2
Gerunds Bağ Eylem (Ulaçlaç)
 • Gerunds Bağ Eylem (Ulaçlaç)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Verbs Noun/ Addan Eylem Yapma
 • Verbs Noun/ Addan Eylem Yapma
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-3
Time Words When - While (Zaman Ulacı)
 • Time Words When - While (Zaman Ulacı)
İken
 • İken
İnce
 • İnce
Ene Kadar
 • Ene Kadar
Soru Çözümleri
 • Soru Çözümleri
as, Such As, Just As (diği Gibi)
 • as, Such As, Just As (diği Gibi)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-4
Negative Conjuction (Olumsuzluk Bağlaçları)
 • Negative Conjuction (Olumsuzluk Bağlaçları)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Since/As
 • Since/As
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-5
Direct Exp. (Doğrudan Anlatım)
 • Direct Exp. (Doğrudan Anlatım)
Indirect Exp. (Dolaylı Anlatım)
 • Indirect Exp. (Dolaylı Anlatım)
İstek Ve Dilek
 • İstek Ve Dilek
Element (Öğe)
 • Element (Öğe)
Predicate- Yüklem
 • Predicate- Yüklem
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Consolidation (Pekiştirme Sıfatı)
 • Consolidation (Pekiştirme Sıfatı)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-6
Causative Form (Ettirgen Cümleler)
 • Causative Form (Ettirgen Cümleler)
Transitive Sentence (Geçişli Cümleler)
 • Transitive Sentence (Geçişli Cümleler)
Passive (Edilgen Yapı)
 • Passive (Edilgen Yapı)
Reciprocal Pronoun (İşteş)
 • Reciprocal Pronoun (İşteş)
Reflexsive Pronoun (Dönüşlü Eylemler)
 • Reflexsive Pronoun (Dönüşlü Eylemler)
DVD-7
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Ad ,Ad Soylu Sözcükler
 • Ad ,Ad Soylu Sözcükler
Adıllar,Sıfatlar, Belirteçler, Bağlaçlar
 • Adıllar,
 • Sıfatlar,
 • Belirteçler,
 • Bağlaçlar,
 • İlgeçler
Speedy Easly (Tezlik Eylemleri)
 • Speedy Easly (Tezlik Eylemleri)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Gazete Haberi
 • Gazete Haberi
DVD-8
Continousness (Sürerlik Eylemi)
 • Continousness (Sürerlik Eylemi)
İsteklenme Eylemleri
 • İsteklenme Eylemleri
Beklenmezlik Eylemi (Unexpected Event)
 • Beklenmezlik Eylemi (Unexpected Event)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar

Yabancılar İçin Türkçe İleri Düzey Eğitim Seti 8 DVD

DVD İçeriğimizi Aşağıda Bulunan Menülerden Görebilirsiniz

DVD-1
Beklenmezlik Eylemi (- eceği Tutmak)
 • Beklenmezlik Eylemi (- eceği Tutmak)
 • Unexpected Event
İsteklenme Eylemleri
 • İsteklenme Eylemleri
Süreklilik Eylemi
 • Süreklilik Eylemi
Türkiye'deki İller
 • Türkiye'deki İller
İzmir Hakkında
 • İzmir Hakkında
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-2
Eylemlerin Birleşik Çekimi
 • Eylemlerin Birleşik Çekimi
 • Compaund Conguation Of Verb
Alıştırmlar
 • Alıştırmlar
Çocukluk Günlerimiz
 • Çocukluk Günlerimiz
DVD-3
Koşul Birleşik Çekimli Eylemler
 • Koşul Birleşik Çekimli Eylemler
 • Conditional Compaund Conguation
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Antalya Hakkında
 • Antalya Hakkında
DVD-4
Durum Birleşik Çekimi
 • Durum Birleşik Çekimi
 • Pres. Tense Comp.Conj.
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Bodrum Hakkında
 • Bodrum Hakkında
DVD-5
de, - da Bağlacı /Too & Also
 • de, - da Bağlacı /Too & Also
- ki /Question
 • - ki  /Question
Öyle Ki /Consolidate
 • Öyle Ki /Consolidate
Haydi /Let's
 • Haydi /Let’s
Petition / Dilekçe
 • Petition / Dilekçe
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-6
Yardımcı Eylemler / Auxiliary Verbs
 • Yardımcı Eylemler / Auxiliary Verbs
Etmek / Make Do
 • Etmek / Make Do
Olmak /To Be
 • Olmak /To Be
Yapmak /To Do
 • Yapmak /To Do
Renklerden Nasıl Etkileniriz
 • Renklerden Nasıl Etkileniriz
Miniatürk
 • Miniatürk
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
DVD-7
Eylemden Ad Yapma
 • Eylemden Ad Yapma
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Otelde
 • Otelde
Marmaris Hakkında
 • Marmaris Hakkında
DVD-8
Çekim Ekleri (Inflerixional Suffix)
 • Çekim Ekleri (Inflerixional Suffix)
Yapım Ekleri (Derivational Offix)
 • Yapım Ekleri (Derivational Offix)
Tamamlama Ekleri (Genetive)
 • Tamamlama Ekleri (Genetive)
İyelik Ekleri (Possive Suffix)
 • İyelik Ekleri (Possive Suffix)
Kip Ve Zaman Ekleri (Modality Or Tenses)
 • Kip Ve Zaman Ekleri (Modality Or Tenses)
Kişi Ekleri (Personal Ending)
 • Kişi Ekleri (Personal Ending)
İlgi Eki (Relative Suffix)
 • İlgi Eki (Relative Suffix)
Alıştırmalar
 • Alıştırmalar
Ürün Yorumları
Ürün Yorumu Yazın Siz Değerli Kullanıcılarımızın Yorumları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

 • hüseyin baş 2016-06-04 10:01:16

  eşim yabancı olduğu için anlaşmamız zor oluyodu sizin yabancılar için türkçe setini aldım eşime şimdi benden güzel türkçe öğrenmeye başladı teşekkürler

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

Soru ve Cevaplar
Soru Sorun Siz Değerli Kullanıcılarımızın Soruları Bizler İçin Çok Önemlidir.

Sağ Kısımda Yer Alan Butona Tıklayarak Sorularınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz...

Aşağıdaki alanlara bilgilerinizi ve ürünümüz hakkınızdaki yorumlarınızı yazıp gönderdikten sonra, yorumunuz yöneticilerimiz tarafından incelenip, yayına alınacaktır.

  Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası İş Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
  AkBank FinansBank Diğer Bankalar
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam Aylık Ödeme Toplam
Tek Çekim 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL 189,00 TL
2 Taksit 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL 94,50 TL 189,00 TL
3 Taksit 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL 63,00 TL 189,00 TL
4 Taksit 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL 50,56 TL 202,23 TL
5 Taksit 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL 40,71 TL 203,53 TL
6 Taksit 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL 33,99 TL 203,91 TL
7 Taksit 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL 29,46 TL 206,22 TL
8 Taksit 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL 25,95 TL 207,60 TL
9 Taksit 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL 23,22 TL 208,98 TL
10 Taksit 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL 21,04 TL 210,39 TL
11 Taksit 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL 19,26 TL 211,81 TL
12 Taksit 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL 17,75 TL 212,97 TL
Biz Sizi Arayalım

Bu Ürünle Birlikte Tavsiye Edilen Ürünler